Dominium Pizza

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.

Max
Metoikos
Posty: 2
Rejestracja: 14-06-2011, 20:35

Post autor: Max »

Dzisiaj skosztowalem pizzy w Dominium , powiem ze wszystko okej do momentu ceny troszkę wysokie ale .... , pizzę jadłem do 3 składników obsługa tragiczna kelnerki robią tam jak by im się nie chciało długie oczekiwanie poprostu tragedia nie miła obsługa totalne zamieszanie długie oczekiwanie na pizze mylace rachunki kernerki totalnie bezmyslne po mojej obserwacji . Pizza była nawet smaczna wiec nawet polecam :)


Wojtasek
Prytan
Posty: 223
Rejestracja: 14-01-2011, 15:54
Lokalizacja: Skowronków

Post autor: Wojtasek »

Masakra.
Porażka na całej linii.Pizza XXL,która ma być na 4-5 osób została zjedzone przez 2 i to bez obżarstwa.W smaku jak bym jadł odmrożone i podgrzane ciasto z jakąś breją przypominającą sos.Składników co kot napłakał,cebula podsmażona razem z łupinamiCałe szczęście,że miałem kupon upoważniający do zakupu pizzy XXL z trzema składnikami za 23.99.W innym przypadku za pizze wielkości średniej z normalnej pizzeri trzeba zapłacić 37.99.Pizzeria Dominium jest 100 % przykładem jak z klienta robić idiotę,który nie ma pojęcia co je i płaci jak za zboże.


lessmak
Obywatel
Posty: 9
Rejestracja: 10-03-2011, 10:57

Post autor: lessmak »

..w domium jest pizza zaj* !!!!!!!! wedlug mnie xl wystarczy na 3 osoby a jak masz taki spust wojtasek to wez xl tylko dla siebie pozdro

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6845
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

lessmak, taaa, a w tej bajce smoki były, rozmokłe ciasto, tłusta (w lokalu!) i z małżonką podrażniliśmy sobie żołądki tylko.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3789
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

A inne pizzerie pewnie są beee i tylko dominium jest dobre ;) Z dominium smakowała mi tylko Lasagne, ale to nie z tarnowskiego tylko krakowskiego dominium :P Tutaj niestety nie zrobiła na mnie wrażenia :P


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Max pisze:Dzisiaj skosztowalem pizzy w Dominium , powiem ze wszystko okej do momentu ceny troszkę wysokie ale .... , pizzę jadłem do 3 składników obsługa tragiczna kelnerki robią tam jak by im się nie chciało długie oczekiwanie poprostu tragedia nie miła obsługa totalne zamieszanie długie oczekiwanie na pizze mylace rachunki kernerki totalnie bezmyslne po mojej obserwacji . Pizza była nawet smaczna wiec nawet polecam :)
Byłem w sobotę czy niedziele (nie pamiętam :P) i pizza całkiem dobra, obsługa (o dziwo przy tylu osobach) szybka, pizza dobra. Załapałem sie na jakąś promocję, bo te normalne ceny to jakieś nieporozumienie. Zastrzeżenie czy też uwagę, mam co do rozmiaru pizzy. Dużą można samem zjeść, bez popitki.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


lessmak
Obywatel
Posty: 9
Rejestracja: 10-03-2011, 10:57

kasa

Post autor: lessmak »

mniam

Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

Wczoraj daliśmy się skusić ulotce z "kuponem promocyjnym" i zamówiliśmy pizze farmerską w Dominium (kurczak wędzony, cebula, kukurydza) za 25,90. Rozmiar XXL na cienkim cieście. Jeśli chodzi o smak to nie było najgorzej - w skali od 1 do 10 dałbym 6. Natomiast ani ten rozmiar XXL to nie był żaden XXL ani to cienkie ciasto nie było takie cienkie.

Myślę że przez najbliższe kilka miesięcy tam nie zamówimy pizzy bo w podobnej cenie wolę sobie zamówić peperoni max w telepizzy :P

Awatar użytkownika

savage
Prytan
Posty: 129
Rejestracja: 29-08-2011, 12:24
Lokalizacja: Mościce

Post autor: savage »

Jeżeli chodzi o Dominium:

Pizza to typowa masówka. Nie jest powalająca, ale ma jeden plus - podobnie jak w przypadku innych "sieciówek", zawsze można liczyć na stałą jakość.

Natomiast bardzo polecam w Dominium skrzydełka Buffalo - są po prostu przepyszne (przynajmniej w lokalu w CH Krokus w Krakowie).


Pozdrawiam

Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

savage pisze:Natomiast bardzo polecam w Dominium skrzydełka Buffalo
Skrzydełka bizona?! :shock:
Z pegaza bym zrozumiał. :D

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6845
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

pb, Harverster :P

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

www.buffalowildwings.com najlepsze skrzydełka jakie jadłem, a nazwa raczej najpierw od miejscowości niż od zwierza pochodzi ;) Niestety nie u nas.

ODPOWIEDZ