Dominium Pizza

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.

Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3053
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Goscinny pisze:Też ostatnio byłem w Dominium. Pizza smaczna, choć ciasto mogło by być trochę mniej miękkie. Dodatków sporo.
Pizza XXL - największa, którą mają niby na 4-5 osób, a my we trójkę wciągnęliśmy bez problemu.
Dopóki ceny będą promocyjne, czyli za max. 20 największa pizza, to będzie ruch. Jak wycofają się z promocji będzie lipa.
Dodam tylko, że dla posiadaczy karty mBanku (chyba Visa Classic, ale być może innych też) jest 30% zniżki :)
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


Cubaza
Rhetor
Posty: 3787
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

No i w dostawie druga pizza jest gratis z tego co pamiętam :P Tylko, że chyba pierwsza musi być droższa od drugiej czy jakoś tak ;)


marcin.k
Obywatel
Posty: 12
Rejestracja: 28-11-2010, 21:49

Post autor: marcin.k »

Jakub Kwaśny pisze:
Goscinny pisze:Też ostatnio byłem w Dominium. Pizza smaczna, choć ciasto mogło by być trochę mniej miękkie. Dodatków sporo.
Pizza XXL - największa, którą mają niby na 4-5 osób, a my we trójkę wciągnęliśmy bez problemu.
Dopóki ceny będą promocyjne, czyli za max. 20 największa pizza, to będzie ruch. Jak wycofają się z promocji będzie lipa.
Dodam tylko, że dla posiadaczy karty mBanku (chyba Visa Classic, ale być może innych też) jest 30% zniżki :)
Tyle tylko, że nie można płacić kartą.


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3053
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

marcin.k pisze:
Jakub Kwaśny pisze:
Goscinny pisze:Też ostatnio byłem w Dominium. Pizza smaczna, choć ciasto mogło by być trochę mniej miękkie. Dodatków sporo.
Pizza XXL - największa, którą mają niby na 4-5 osób, a my we trójkę wciągnęliśmy bez problemu.
Dopóki ceny będą promocyjne, czyli za max. 20 największa pizza, to będzie ruch. Jak wycofają się z promocji będzie lipa.
Dodam tylko, że dla posiadaczy karty mBanku (chyba Visa Classic, ale być może innych też) jest 30% zniżki :)
Tyle tylko, że nie można płacić kartą.
A no to jest wielki minus ;P ale pokazując kartę można się domagać zniżki? :P
Jak nie to jest wielki minus :P klops!
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


Wojtasek
Prytan
Posty: 223
Rejestracja: 14-01-2011, 15:54
Lokalizacja: Skowronków

Post autor: Wojtasek »

Jakub Kwaśny pisze:marcin.k napisał/a:
Jakub Kwaśny napisał/a:
Goscinny napisał/a:
Też ostatnio byłem w Dominium. Pizza smaczna, choć ciasto mogło by być trochę mniej miękkie. Dodatków sporo.
Pizza XXL - największa, którą mają niby na 4-5 osób, a my we trójkę wciągnęliśmy bez problemu.
Dopóki ceny będą promocyjne, czyli za max. 20 największa pizza, to będzie ruch. Jak wycofają się z promocji będzie lipa.


Dodam tylko, że dla posiadaczy karty mBanku (chyba Visa Classic, ale być może innych też) jest 30% zniżki

Tyle tylko, że nie można płacić kartą.

Wydaje mi się,że jest to celowe działanie.
Chodzi o to aby klient przy zapłacie rachunku zostawił napiwek dla kelnerki ;)
Często jest tak,że pracodawca specjalnie daje niską stawkę godzinową.
Wie,że "dorabiają"na napiwkach. Dla mnie trochę to dziwne,bo jak by nie było to liczy na dopłate do niskiej pensji z naszych kieszeni.
Znajoma pracuje w Gdyni i tam w knajpie przy zarobkach ok 1200 "na rękę"
w sezonie drugie tyle właśnie z napiwków zarobi.

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Tylko że tarnowskie realia są zupełnie inne i z napiwkami w lokalach jest bardzo słabo. O ile jeszcze kilka lat Temu można było coś uzbierać z napiwków, tak teraz jest z tym tragicznie. Wydaje mi się, że po prostu czekają na terminal płatniczy.


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3053
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

huziu pisze:Tylko że tarnowskie realia są zupełnie inne i z napiwkami w lokalach jest bardzo słabo. O ile jeszcze kilka lat Temu można było coś uzbierać z napiwków, tak teraz jest z tym tragicznie. Wydaje mi się, że po prostu czekają na terminal płatniczy.
Jak widać, że się ktoś stara i wszystko jest na tip top, to czasem aż głupio nic nie zostawić, nawet jak się płaci kartą ...
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?

Awatar użytkownika

misha
Proedroj
Posty: 460
Rejestracja: 22-09-2009, 20:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: misha »

Dokładnie, jak do obsługi nie moge sie przyczepić to zwykle staram sie cos wyskrobać dla nich extra. Dobrym zwyczajem w Europie jest napiwek w wysokości 10% od rachunku ale jak sam to przeliczam to przynajmniej u nas w Polsce wychodzi drobnica ktora lepiej nie dawać niż jakby sie mialo obsługe takim napiwkiem poniżyć.

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Jakub, Misha: oczywiście nie trudno Wam nie przyznać racji, jednak chcieć a móc, to dwie różne kwestie. Nie twierdzę że nie ma osób co zostawiają napiwki, bo sam czasami to czynię, jednak co raz mniej ludzi stać na zostawianie napiwków i większość osób liczy każdy grosz. Akurat dobrze znam branże "knajpiano-rozrywkową" i wiem jak było kiedyś, a jak jest teraz.


MARO
Obywatel
Posty: 15
Rejestracja: 01-12-2010, 22:08

Post autor: MARO »

Niestety w Dominium kelnerki jeszcze sporo muszą się nauczyć.Jak na razie są totalnie pogubione, mylą zamówienia, a mi wręczyły na koniec nie mój rachunek. Widać że stawiają pierwsze kroki bo przy tym wszystkim są bardzo miłe. A co do napiwków to niestety często widuję jak kelnerka w knajpie musi skrobać w saszetce, żeby wydać co do złotóweczki jakiemuś klientowi, któremu szkoda nawet tych paru groszy napiwku zostawić. Obciach straszny!!!

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

A ja dorwałem kiedyś ulotkę i czytam o "znanych napojach gazowanych barwionych" -> 1 litr bodajże za 3,99, czyli jak w sklepie. dobrze, że spytałem zanim zamówiłem, bo okazało się, że to dotyczy dowozu. A oferta -50% jest chyba tylko w lokalu, więc pozostaje "napój z dolewką w KFC po jedzonku". Bo podczas chyba nie wolno spożywać, bo wydaje mi się, że "DP" ma wydzielone granice lokalu, jak nie to chyba można :) :-)

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6840
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

TomekMKM, a kto ci zabroni wyjść z talerzem do innego stołu?
Jest gdzieś napisane, że nie wolno? To samo dotyczy "napoju z dolewką".

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Dla mnie są pewne granice dobrego smaku i zachowania. Tak samo jak nie chodzi się z własnym, czy innym jedzeniem do restauracji. Tak samo tu jest to trochę takie dla mnie za duże naciąganie.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


Jacu
Obywatel
Posty: 97
Rejestracja: 16-09-2009, 00:07
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Jacu »

Najnowsza promocja 'Dominium' w 'Gemini' jest reklamowana nawet na forum Wisły Kraków... :) Chociaż pewnie reklama jest ustawiona tak, że widzą ją tylko posiadacze tarnowskich numerów IP... bo jeśli nie, to ciekawe na co liczą. Że ktoś z Krk przyjedzie na pizzę do Tarnowa?:)

Obrazek


Wojtasek
Prytan
Posty: 223
Rejestracja: 14-01-2011, 15:54
Lokalizacja: Skowronków

Post autor: Wojtasek »

[quote="Jacu"]Najnowsza promocja 'Dominium' w 'Gemini' jest reklamowana nawet na forum Wisły Kraków... :) Chociaż pewnie reklama jest ustawiona tak, że widzą ją tylko posiadacze tarnowskich numerów IP... bo jeśli nie, to ciekawe na co liczą. Że ktoś z Krk przyjedzie na pizzę do Tarnowa?:)

Czyżby jakiś kolejny Tajnos Agentos los Reklamos :?: :?:

ODPOWIEDZ