Dominium Pizza

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.

Jacu
Prytan
Posty: 100
Rejestracja: 16-09-2009, 00:07
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Jacu »

Hehe, widzę, że teraz trzeba będzie przy każdym poście w tym dziale pisać, że "nie mam nic wspólnego z w/w restauracją, pizzerią etc" :)

Odpowiadając na Twoje pytanie... nie, nie jestem żadnym agentos -reklamos. Na Agorze jestem od 2009 roku, a na wcześniejszym forum.tarnow.pl zarejestrowałem się chyba w 2005, na długo przed tym zanim 'Dominium' dotarło do Tarnowa. Zresztą, nawet w Nim jeszcze nie byłem. To, że mało tutaj piszę, to nie znaczy, że mam interes w reklamowaniu kogokolwiek.

Ale gwoli ścisłości: nie mam nic wspólnego z pizzerią 'Dominium' w Gemini Park w Tarnowie :)

Pozdrawiam;)

Awatar użytkownika

Blick
Prytan
Posty: 111
Rejestracja: 23-02-2010, 21:08
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Blick »

na krakowskim IP tez reklama sie wyswietla, np na eurosport.pl

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Wojtasek: to jest tzw. geotargeting. Być może liczą że ktoś przejazdem wstąpi do Tarnowa na pizze.

P.S. Też nie mam nic wspólnego z tą pizzerią, a nawet powiem więcej: jeszcze tam nie jadłem :)

Awatar użytkownika

gosis
Prytan
Posty: 244
Rejestracja: 26-06-2010, 23:10
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: gosis »

A ja jadłam :P Sałatkę greckę. Niestety nie byłam zachwycona. 18 zł to zdecydowanie za dużo za nią, tymbardziej, że nie była zbyt dobrze doprawiona. Robiona w domu jest zdecydowanie lepsza. Także, nie polecam greckiej. Ale za to jedna MegaKanapka była w miarę smaczna. Moim zdaniem jednak, jak na te ceny jedzenie powinno być lepsze.


lessmak
Obywatel
Posty: 9
Rejestracja: 10-03-2011, 10:57

Post autor: lessmak »

:-/ ja jadlam pizza pyszna ale kelnerki bardzo niedoswiadczone,obsluga raczej benzadziejna,pewnie placa bardzo malo i nikt tam nie chce robic po obsludze zreszta widac,

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Post autor: Baxon »

Ja dzisiaj skorzystałem z "usług" tej pizzerii i nie mam nic dobrego do powiedzenia na ich temat. Pizza bez rewelacji, zamówiłem Vegetarianę średnią - podobno dla trzech osób, a w Maranto standardowa pizza jest bardziej sycąca... Smak taki sobie, pewnie porównywalny z mrożonką z mikrofali tyle, że nie "gumowy". No i gwóźdź programu: czekałem na pizze dokładnie 51 minut!!! czy to jest w ogóle akceptowalne w fastfoodach? Co prawda trafiłem na happy hour, ale zupełnie nieświadomie, byłem głodny i chcieliśmy z żoną spróbować czegoś innego niż kurczaki czy pierogi. Dobry obyczaj nakazuje, że skoro mamy zbyt dużo zamówień, to informujemy klienta, że będzie musiał nieco dłużej poczekać na konsumpcję, niestety nic takiego nie miało miejsca. W dodatku w czasie gdy oczekiwałem na zamówienie około 15 ciast zostało zapakowane do pudełek, mogli to robić na zapleczu a nie na widoku oczekującego klienta, któremu żołądek przylepił się już dawno do kręgosłupa.
Napiwku nie zostawiłem (chociaż staram się zawsze zostawić) bo nie było za co, w sumie to mogłem próbować nawet uzyskać dodatkowy rabat za czas oczekiwania.


lessmak
Obywatel
Posty: 9
Rejestracja: 10-03-2011, 10:57

dominium

Post autor: lessmak »

najgorsza kelnerka jaka tam jest to Pani Ewelina,poprostu obnosi się z totalną obojętnością,nie fachowa nie miła,jakby się cały czas gdzieś spieszyła i musiała uciekać jak najdalej od klienta,po czym idzie za ladę i w najlepsze sobie stoi niec nie robiąc a ja nadal czekam na zamowienie,beznadziejna jest nie polecam jak was będzie miala obslugiwac to od razu poproście o inna kelnerke bo z nią ciężko sie dogadać.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6848
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Miałem okazję jeść stamtąd pizzę, specjalnie dobra to ona nie była, na chwilę obecną:
1. Bujani
2. La Gondola
potem długo, długo nic


CEO
Obywatel
Posty: 87
Rejestracja: 05-02-2010, 15:34

Post autor: CEO »

La Gondola juz nie istnieje


Cubaza
Rhetor
Posty: 3793
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

CEO pisze:La Gondola juz nie istnieje
Już ? Po dwóch miesiącach? Czy tam 3 ? Widzę, że jednak nie powiodło im się...


chemol
Obywatel
Posty: 80
Rejestracja: 05-09-2010, 19:39
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: chemol »

Jadłem raz i mnie smakowo nie powaliła. Na szczęście natrafiłem na promocję, że do jednej zakupionej druga gratis, bo inaczej cena zabija jak na Tarnowskie warunki :) Ponadto przy zmawianiu proponuję od liczy osób pokazanych na obrazkach dla każdego rozmiaru odjąć przynajmniej jedną osóbkę, bo inaczej trzeb będzie traktować taki posiłek jako przekąskę :)


Miłek
Prytan
Posty: 131
Rejestracja: 28-05-2011, 00:38
Lokalizacja: Piaskówka

Post autor: Miłek »

Byłem raz na promocji. Smakowa i cenowa porażka. Za 70zł gdzie indziej można znaczniej lepiej i więcej zjeść nie mówiąc o 140zł bez promocji. Brak możliwości płacenia kartą i zagubiona obsługa dopełniają obrazu całości. Porażka.

Awatar użytkownika

canis_lupus
Obywatel
Posty: 27
Rejestracja: 29-04-2010, 10:04

Post autor: canis_lupus »

Pizzeria Dominium w Gemini - zdecydowanie odradzam, pizza kompletnie bez smaku (zostawiłem połowę na talerzu), a zapłacisz jak za zboże.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11060
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Przedwczoraj byłem tam spróbować tej mini pizzy w promocji po 2,90. Mówiąc szczerze - zaskoczyła mnie i to pozytywnie.
Po pierwsze - taka mini to całkiem nie była - 21cm. Na chwilowe zaspokojenie głodu akurat.
Po drugie - smaczna. Ciasto bardzo fajne, odpowiednio wypieczone, bez zakalców i węgielków na wierzchu.
Farsz - typowy, ale za 1zł można dołożyć składnik, z czego skorzystaliśmy.
Ogólne wrażenie pozytywne.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6848
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

A ja wręcz przeciwnie, byliśmy tam z małżonką i jakoś zadowolony nie jestem, pizza była, delikatnie mówiąc, rozmokła...

ODPOWIEDZ