Dominium Pizza

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.
Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11594
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Dominium Pizza

Post autor: defekator »

Przy okazji zakupów spróbowałem nowej pizzy. Wrażenia takie sobie. Ciasto faktycznie bardzo dobre, reszta totalnie bez rewelacji, smakuje głównie serem. Zważywszy na to, że ceny są dość spore: za "dużą" (na oko jakieś 36 cm) pizzę (składniki: Ser, Sos Pomidorowy, Kebab z kurczaka, cebula, sos czosnkowy) zapłaciłem 20 zł. A była to promocja pizza za 50% ceny, normalnie kosztuje około 40 zł.
Wystrój wnętrza ok (o ile można mówić tutaj o wnętrzu) obsługa sprawna i szybka.
W skali od 1 do 10 w moim rankingu daję jednak maksymalnie 4,5/10 gdzie dla porównania Da Grasso ma 9/10 Bujani 8/10 Anioł i Diabeł 7/10 Desperado 6,5/10 Carramba 6/10 Campo di Fiori 4/10.
Zważywszy na wysokość regularnych cen był to prawdopodobnie mój pierwszy i ostatni kontakt z tą pizzerą.
Ostatnio zmieniony 12-01-2011, 19:23 przez defekator, łącznie zmieniany 1 raz.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


Cubaza
Rhetor
Posty: 3775
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

defekator, a gdzie to jadłeś? W Tarnowie nie ma dominium ;)
A pizzę z Dominium jadłem w 3 miejscach, w galerii Krakowskiej, na rynku w Krakowie oraz na Kasprowym Wierchu :P Zdecydowanie najlepsza była na Kasprowym ;)

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11594
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Cubaza pisze:defekator, a gdzie to jadłeś? W Tarnowie nie ma dominium ;)
A pizzę z Dominium jadłem w 3 miejscach, w galerii Krakowskiej, na rynku w Krakowie oraz na Kasprowym Wierchu :P Zdecydowanie najlepsza była na Kasprowym ;)
Dominium jest naprzeciw KFC w Gemini. Dzisiaj otwarli :P Też się zdziwiłem.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


Cubaza
Rhetor
Posty: 3775
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

defekator, a to zwracam honor :) Nie wiedziałem ;) Człowiek się nie szwęda po galerii to nie wie co wybudowali i w ogóle :)
Zapewne odwiedzę żeby sprawdzić czy tutaj będzie lepsza czy gorsza :)


Jacu
Obywatel
Posty: 91
Rejestracja: 16-09-2009, 00:07
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Jacu »

Taa, już pod koniec roku dawali sporo ogłoszeń w prasie i w Internecie, że szukają pracowników do "nowego lokalu w Tarnowie - w 'Gemini'" :) Chociaż sam jestem w szoku, że już otwarte, myślałem, że będzie to najwcześniej przełom stycznia i lutego. A co do jedzenia... pizza jakoś nigdy mi w 'Dominium' nie smakowała (mówię o tych krakowskich). Za to np. skrzydełka buffalo jak najbardziej :D


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

To, że się dopiero otwarli widać podczas obsługi przez panie kelnerki. W moim przypadku zapomniały podać sztućców, sosu pomidorowego (keczup niedostępny), woda mineralna była nie taka jak zamówiona. Ceny z górnej półki.

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

40 zł za pizze 36 cm to lekka przesada. Myślałem że ceny będą bardziej przystępne. Dziś byłem w Avanti na Słonecznej. Pizza 32 cm za 15 zł i do tego w smaku rewelacja jak na mój dość krytyczny gust jeżeli chodzi o gastronomię.


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Najdroższa pizza na cieście razowym, 32 cm kosztuje 30 zł - a jest to jedna z najlepszych pizz jakie jadłem w ogóle.

Byłem w Dominium i mają średną pizzę, niczym się nie wyróżniającą, jak mam wybierać z jedzenia w Gemini - osobiście wolę udć się do KFC :mrgreen: bardziej mi smakowały stripsy. :D

Wolę jednak dopłacić do "razowej" pizzy z Bujani - zwłaszcza, że w Mościcach mam ograniczony wybór - a na Bujani nigdy się nie zawiodłem.
9000 ml A Rh-

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Ravir pisze:Najdroższa pizza na cieście razowym, 32 cm kosztuje 30 zł - a jest to jedna z najlepszych pizz jakie jadłem w ogóle.
W Bujani czy w Dominium ?
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

małopolska2
Archont
Posty: 521
Rejestracja: 20-12-2010, 18:24

Post autor: małopolska2 »

Tarnów - miasto pizzerni?


marcin.k
Obywatel
Posty: 12
Rejestracja: 28-11-2010, 21:49

Post autor: marcin.k »

Cubaza pisze:defekator, a gdzie to jadłeś? W Tarnowie nie ma dominium ;)
A pizzę z Dominium jadłem w 3 miejscach, w galerii Krakowskiej, na rynku w Krakowie oraz na Kasprowym Wierchu :P Zdecydowanie najlepsza była na Kasprowym ;)
Potwierdzam na Kasprowym zdecydowanie najlepsza!


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

W Bujani - w Dominium nie widziałem pizzy na cieście razowym :mrgreen:
Pizza na cieście razowym w Bujani jest przykładem, że za jakość warto zapłacić.
9000 ml A Rh-


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Byłem, zjadłem i nie było dobrze. Wg. mnie na pewno lepsza niż w Anioł i diabeł tak chwalonej na tym forum. Jednak sądzę, że kariery ta pizzera nie zrobi ze względu na ceny. Chyba, że będzie stała promocja jak w Telepizzie. Zamówiłem pizze dużą (wg. dominium na 3-4 osoby) i było tak w sam raz (a byłem tylko ja i żona).

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Też ostatnio byłem w Dominium. Pizza smaczna, choć ciasto mogło by być trochę mniej miękkie. Dodatków sporo.
Pizza XXL - największa, którą mają niby na 4-5 osób, a my we trójkę wciągnęliśmy bez problemu.
Dopóki ceny będą promocyjne, czyli za max. 20 największa pizza, to będzie ruch. Jak wycofają się z promocji będzie lipa.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Byłem, zjadłem i nie było dobrze.
Teraz dopiero zauważyłem co napisałem :D

Miało być:

Byłem, zjadłem i było dobrze :D

ODPOWIEDZ