Gruby Benek przy Kościuszki

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3776
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Też mi to tak zabrzmiało, ale wolę się nie wyrażać, jak ostatnio się z tym przeliczyłem ;)
Ale trzeba przyznać, że jeśli to prawda, to tym razem się nauczyli coś :) Bo kolega napisał kilka postów a dopiero potem zaczął pisać o GB :)


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

gościnny umiesz czytać ?? "tylko nie rozumie dlaczego jak mnie widzi to udaje że nie zna i odwraca się głową ?" czyli tam nie pracuję, proste nie ? czytanie ze zrozumieniem :D, zachwalam bo mi pizza smakuje i po to jest to forum chyba prawda ??


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Nie nie. Tutaj tylko narzekamy i skarżymy się. Pomyliłeś forum ; D


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

haha to ten temat tutaj jest nie aktualny ^^

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

sylw3st3r, gdyby nie wasze akcje z zachwalaniem Benka, to uwierzyłbym. Może po prostu ma ci za złe, że mu zrobiłeś niedźwiedzią przysługę jakiś czas temu tu - na forum?


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

po pierwsze długi czas nie wiedziałem że to ode mnie rodzinka, po drugie ojciec mówił że swoje konto założył u znajomego więc nie wiem, po trzecie cała krzywa jazda wyszła za to że wszystko poszło na mnie a co się okazało to nie jestem "blond włosą pizzerką" :), więc sory i tak wyszło mi to na dobre w końcu zamiana na kierownicze stanowisko to już coś :)


kwiatlotosu
Obywatel
Posty: 12
Rejestracja: 07-12-2010, 21:55

Post autor: kwiatlotosu »

hej! kiedyś miałam okazję zjeść pizze z benka :) całkiem smaczna , bardzo dobry sos czosnkowy:) :)


qrak
Obywatel
Posty: 14
Rejestracja: 28-10-2009, 22:01

Post autor: qrak »

Bot-oBenki :mrgreen:


janka
Obywatel
Posty: 35
Rejestracja: 07-05-2011, 13:57

Post autor: janka »

Pierwsza pizza bodajże zaraz po otwarciu lokalu była świetna, świeże dodatki, idealnie doprawiona. Ostatnią pizzę stamtąd jadłam gdzieś w marcu - po prostu tragedia. Nie wiem, czego dodali zamast sera, nie był to ani zwykły ser żółty, na parmezan ani mozarellę też to nie wyglądało, coś żółtawo-półprzeźroczystego bez smaku, przykrywającego pizzę. Dałam im jeszcze szansę po jakimś czasie zamawiając lasagne - ten sam problem: na wierzchu taka sama seropodobna roztopiona masa. Trzeciej próby już nie przewiduję.

ODPOWIEDZ