Gruby Benek przy Kościuszki

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.

Mateusz
Metoikos
Posty: 1
Rejestracja: 09-11-2009, 22:36

Post autor: Mateusz »

Witam,

Od dłuższego czasu obserwuję ten temat, który mnie jako właściciela pizzerii GB w Tarnowie dotyczy. Nie było moim zamiarem pisanie tu czegokolwiek, ale obecna sytuacja i bezsensowne emocje skłoniły mnie do tego.

Pragnę napisać kilka słów do każdego z użytkowników aktywnych w tym temacie.

gushman,

Na wstępie pragnę wyrazić swoje ubolewanie że tak a nie inaczej odebrałeś nasz produkt.
Musisz pamiętać ze ludzie to nie maszyny i im zdążają się błędy. Chce Cie przeprosić za za zaistniala sytuacje i potraktowac ja jako motywator do jeszce bardziej wytężonej pracy
personelu.

Boruta i Keleos,
Wasza opinia na temat stosowanej przez nas formy reklamy,a dokładniej chodzi mi o słowa : "odpustowa"oraz"głupawy tekst"są nie na miejscu.Sądzę że dzięki naszej mobilnej reklamie Tarnów stał się na chwile chociaż odrobinę barwniejszy.

AS i JS

Nie wiem kim jesteś/jesteście ale jeżeli próbujecie kogoś bronic to jest to nie właściwy sposób.Jako pizzeria nie potrzebujemy takich mało konstruktywnych i mało stronniczych opinii.To też w żaden sposób nie utożsamiam się z Tobą/Wami.

Kończąc kieruje kilka słów do Administratora który łączy mnie z mnie z użytkownikami AS oraz JS.Twoja stwierdzenie że są to posty sponsorowane jest zdecydowanie nie na miejscu.Sugeruję na przyszłość więcej powściągliwości w wyrażaniu opinii.

Ten post to nie jako przedstawienie mojego stanowiska w stosunku do Waszych opinii.
Moim celem nie jest wywołanie nie potrzebnych komentarzy.
Pozdrawiam zarówno tych rozczarowanych jak i zadowolonych klientów.

Mateusz Polak
Ostatnio zmieniony 10-11-2009, 00:35 przez Mateusz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

Administrator
Proksenos
Posty: 220
Rejestracja: 03-03-2009, 10:01

Post autor: Administrator »

Witam właściciela (mam nadzieję :))

Jeśli chodzi o usera AS i js (i jeszcze jednego, który nic jeszcze nie napisał w tym temacie) - dziwnym dla mnie było, że tak zaciekle i w tak mało finezyjny sposób bronili tej pizzerii. Zarejestrowali z jednego komputera kilka kont, po czym zaczęli wymyślać dziwne historie jak to się najedli i jak było wspaniale. Niestety użytkownik ten miał mało wyobraźni :mrgreen: ale swoim zachowaniem sugerował bliskie powiązanie z pizzerią.
Swoją nachalnością tak naprawdę narobili pizzerii więcej złego niż dobrego - jak mówi stare przysłowie "nadgorliwość jest gorsza niż faszyzm".
Mam nadzieję, że sytuacja została wyjaśniona do końca.

Awatar użytkownika

Autor tematu
gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Administrator pisze:Witam właściciela (mam nadzieję :))

Jeśli chodzi o usera AS i js (i jeszcze jednego, który nic jeszcze nie napisał w tym temacie)
sylw3st3r? :)

Chęć przeproszenia zaakceptowana. :) Cieszę się, że swoim krytycznym wpisem przyczyniłem się do podniesienia jakości obsługi w tej oraz (mam nadzieję) innych pizzeriach/lokalach gastronomicznych. Restauratorzy! Miejcie się na baczności! Nie wiadomo gdzie jutro będę jadł obiad. :D


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

Mateusz pisze:Borata i Keleos,
Wasza opinia na temat stosowanej przez nas formy reklamy,a dokładniej chodzi mi o słowa : "odpustowa"oraz"głupawy tekst"są nie na miejscu.Sądzę że dzięki naszej mobilnej reklamie Tarnów stał się na chwile chociaż odrobinę barwniejszy.
Wybacz, ale wjeżdżanie komuś z butami (Waszą "reklamą") do pracy/domu jest nieuczciwym chwytem. Nie dałeś nam, potencjalnym odbiorcom możliwości wyboru. Taki wybór daje radio, prasa, reklama wizualna. Mogę, ale nie MUSZĘ korzystać z zamieszczonej tam reklamy.
Teraz piszesz, że czyjaś opinia jest nie na miejscu. Nie na miejscu jest objeżdżanie miasta ze szczekaczką.
Kilka lat temu pewna firma reklamowała się w ten sam sposób. Jako "bonus" przez pierwszy tydzień pod jej siedzibą grała jakaś wiejska kapela weselna. Przez ten tydzień słyszałem w pracy tylko łomot bębna i kiczowate dźwięki. Od tamtego czasu zmniejszyła się moja tolerancja na tego typu atrakcje.
Gushman pisze:sylw3st3r? :)

Gushman, ciekawe jak na to wpadłeś? ;-) Już nie chciałem o tym pisać, ale zapewne chodzi Ci o Sylwestra S. który na pewnym portalu zaprasza do Grubego Benka. S.S, syn J.S i A.S? Jaki ten internet mały. :lol:

Awatar użytkownika

misha
Proedroj
Posty: 460
Rejestracja: 22-09-2009, 20:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: misha »

mi sie ta objazdowa reklama kojarzyła z nawoływaniami pewnego pana aktywnego (bez)radnego - choć nieaktywnego ostatnio (chwalmy Pana!), kandydata do sejmu i senatu spod znaku zakazu, "dochtóra" od bliźniaków choć z partii innej...krótko - traumatyczne doświadczenie.


swc
Obywatel
Posty: 10
Rejestracja: 01-11-2009, 23:16

Post autor: swc »

A czy my tu o reklamach rozmawiamy czy o produkcie. Nowi są to starają się na siebie zwrócić uwage.....to chyba normalne że trzeba się na rynku jakoś przebić.
Sugerował bym aby nie nabijać sobie postów bezsensownymi wypowiedziami poza meritum sprawy.


wir

Post autor: wir »

Od kilku dni śledziłem wpisy na temat GB. Biorąc wszystkie za i przeciw we wtorek postanowiłem skosztować nowego smaku w Tarnowie , więc zamówiłem dużą do domu. W wyznaczonym terminie gościu przywozi , pierwsze wrażenie ok napewno jest gorąca bo opakowanie jest nagrzane. Więc ze znajomymi przystąpiliśmy do najważniejszej ceremoni - konsumpcji. Po zjedzeniu doszliśmy do wspólnego wniosku pizza jest bardzo dobra, wszystkie składniki były OK i na swoim miejscu. Zasługiwała na miano czołówki tarnowskiej. Teraz pora odwiedzić lokal , jestem ciekaw czy również będziemy zadowoleni , mam nadzjeję ze tak. Przy okazji sprawdzimy jaką promocję mają dla studentów, bo jak ktoś wcześniej pisał takowa istnieje.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Czy wy nie nauczycie się, że to jest antyreklama ???

wir, Jak rozumiem:

wir, AS, js - ta sama osoba, ten sam IP

co ciekawe.....
Gruby Benek wysyła pizze za granicę - i to nie Tarnowa, ale Polski ;)

Przeginacie i dlatego bana zarabiacie - wszyscy, cała "rodzinka"

Awatar użytkownika

Administrator
Proksenos
Posty: 220
Rejestracja: 03-03-2009, 10:01

Post autor: Administrator »

W przypadku kolejnych prób rejestrowania multikont w celu "reklamy" GB temat tej pizzerii stanie się tabu na całym forum - niestety. Właściciel GB powinien ładnie podziękować tym osobom za zniechęcanie klientów. Może to konkurencja, albo jacyś nadgorliwi pracownicy. W każdym bądź razie zarobili na razie knebla na długi czas.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Aż mi się przypomniała "reklama" na forum studenckim, kiedy to XX zapostował o jakimś środku na wydłużenie czasu pożycia... nie minęło 16 godzin i pojawił się kolejny post - "klient" YY zachwalał produkt, dodając przy tym, że zobaczył reklamę na forum, więc kupił...

Zapomniał, że trochu ciężko pocztą coś przesłać w poniżej 16h ^^


Cubaza
Rhetor
Posty: 3776
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Keleos a odbiór osobisty ?:> Jak ktoś chce to i pojedzie po to :P A tak na serio to takie coś to już jest strasznie namolne ;) Jednego osobnika można zrozumieć :P Ale 3,4 :P NO bez przesady ;)

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Byłem kilka dni temu u Grubego Benka i zarówno mojej kobiecie oraz mi pizza bardzo smakowała, jednak tak się zapędzilismy ze składnikami, że za dwie średnie zapłaciłem ok 60zł :)


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

Zamówiłem z tej pizzeri pizzę 2 razy. Pierwszy raz z powiększoną ilością składników - dramat. Tego się nie dało w ogóle zjeść. Drugi raz, normalną już, jednak wątpie bym skorzystał trzeci raz z ich usług.

Za to polecam pizze z AL Dente. Fajne, dobre, cieniutkie ciasto, może mała ilośc składników ale duża pizza 50 cm kosztuje ok 25 zł. Dla mnie ta pizza od nich jest idealna.


Swoją drogą mój znajomy, po zjedzeniu pizzy od Benka ułożył nową ryumowankę ;)


Po pizzy od grubego benka człowiek rano na kiblu stęka ;)

Awatar użytkownika

Autor tematu
gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Rano to pod warunkiem, że skonsumuje ją nad ranem. :) Pizza ta bowiem działa błyskawicznie. :)

Ciekawa sprawa z tym Grubym Benkiem. Myślałem, że tylko mój egzemplarz był taki parszywy. Okazuje się, że bywa ich więcej. Co ciekawe, przybywa opinii zadowolonych klientów. Szczęściarze, którym trafiło się coś bardziej zjadliwego. Mam np. opinię bardzo wybrednych osób, że im w GB smakowało.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Najlepiej wybierzmy się tam na degustację, i już. Grupowo ;)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

ODPOWIEDZ