Gruby Benek przy Kościuszki

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.
Awatar użytkownika

Autor tematu
gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Kto zamawia TOI-TOIa? :D
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Ja proponuję przyjść do Benka i zamówić pizze np. z Forum czy Desperado.

Wtedy zjemy i z czystym sumieniem zrobimy reklamę: "Ostatnio jedliśmy przepyszną pizzę u Grubego Benka" :D


Lilith
Proedroj
Posty: 358
Rejestracja: 19-11-2009, 11:13

Post autor: Lilith »

ad2222 chcesz nas wszystkich potruć?

Awatar użytkownika

Autor tematu
gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Keleos pisze:Ja proponuję przyjść do Benka i zamówić pizze np. z Forum czy Desperado.

Wtedy zjemy i z czystym sumieniem zrobimy reklamę: "Ostatnio jedliśmy przepyszną pizzę u Grubego Benka" :D
Spróbowałem wczoraj pizzy z Desperado i na pewno nie określiłbym jej mianem "przepysznej". Dominujący smak keczupu czy jakiegoś przecieru pomidorowego nie za dobrze świadczy o pizzy. Poza tym ciasto takie se. Ale to tak na marginesie...


kaka
Prytan
Posty: 151
Rejestracja: 31-08-2009, 13:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: kaka »

Jak chcecie zjeść dobrą pizze to kierujcie się w stronę Karamby :) Jedna z lepszych pizzerii (o ile nie najlepsza) w Tarnowie.
http://www.forum.uniatarnow.net - forum tarnowskiego żużla, zapraszam.

Awatar użytkownika

Autor tematu
gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Też to od dawna powtarzam. Caramba i długo, długo nic. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Husiek
Hekatontarchos
Posty: 202
Rejestracja: 25-10-2009, 10:22
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Husiek »

Ja jestem za Maranto i Caramba :) a jadał ktos w tzw CDF ?campo di fiori czy jakos tak ?;)


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Ja jadłem ostatnio w nowym lokalu na Brandsteattera, obok maranto. Pizza na bardzo cienkim cieście, dla mnie za cienkim. Pizza jednak smaczna, choć to ciasto dla mnie jest minusem, dla innych pewnie będzie plusem. Co do samego lokalu to nie jest to miejsce na szybka pizze i piwo. Obsługa bardzo kulturalna, dobra muzyka, lokal idealny na kolacyjkę we dwoje.

Co do CDF to ja jadłem kiedyś i pizza była rewelacyjna. Chyba najlepsza jaką jadłem w Tarnowie. Tylko nie wiem jak to z tym CDF jest i z której jadłem. W internecie widzę jedno CDF na Wałowej a drugie na Granicznej 8a. Gdzie na Granicznej jest ta pizzeria ?

A najlepsza pizza jest w Krakowie niedaleko pętli autobusowej na Krowodrzy. Tarnowskie pizzy się chowają. :evil:

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Halford - na Granicznej to jest ten kwadratowy stary 'supersam' pomiędzy ul Słoneczną a blokiem Skowronków 7, na piętrze, wejście od ul Słonecznej.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

a to na Granicznej jeszcze jest pizzeria CDF??? pamiętam, że zdejmowali reklamę...

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Ja tam byłem ze 3 lata temu :) teraz może nie być...
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


swc
Obywatel
Posty: 10
Rejestracja: 01-11-2009, 23:16

Post autor: swc »

A czy nie odchodzimy tu za bardzo od tematu, pogaduszki o carambach i innych pizzeriach to można a nawet należało by prowadzić w odpowiednich tematach.

Jednej tylko wypowiedzi nie pamiętam już kogo zrozumieć nie potrafię....Maranto jest dobre.....wg mnie tam pizza smakuje jak mrożona i podgrzana Kauflandu.....
Stąd też uważam ze jak komuś smakuje a mnie odrzuca to podobnie jest z innymi lokalami...
Panie i Panowie gusta mamy inne i nie ma najlepszej pizzerii i nie ma też najgorszej w Tarnowie.
Gdyby to odnieść do innych dziedzin życia to trzeba by jeździć Mercedesem, mieć w domu sprzęt HI-Fi Denona i chodzić w ciuchach i butach np adidasa, ale jakoś jeżdzą po drogach ople fiaty i inne......, mamy w domu sprzęty Sony i chodzą też ludzie w trampkach z burku....i nie tłumaczmy tego że pewne rzeczy są za drogie bo to nie tak...
Każdy produkt znajdzie swoje miejsce na rynku. Proponuję nie robić tu więcej off-topicow ....chcemy chwalić/krytykować innych róbmy to w odpowiednim temacie


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

temat ucichł więc odświeżam :)mimo że nie ciekawie mnie właściciel potraktował to dalej jestem tam chętnym gościem ponieważ uważam iż jest to jedna z najlepszych pizzerii w mieście :), tylko nie rozumie dlaczego jak mnie widzi to udaje że nie zna i odwraca się głową ?,

PS: pozdrowienia dla najlepszej ekipy w GB ! :)


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

sylw3st3r pisze: PS: pozdrowienia dla najlepszej ekipy w GB ! :)

Jednemu z tej ekipy nie chce się na około jeździć to ładuje pod prąd Kościuszki. Ostatnio (wg mnie) na całe szczęście radiowóz akurat jechał w prawidłowym kierunku :D no i mandacik był...


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

haha akurat dostawców nie znam :P ale reszta ludzi tam jest najlepsza, noi ta pizza mmmmm :D:)

ODPOWIEDZ