Pizzeria "Wenecja"

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.
ODPOWIEDZ

Autor tematu
kato
Rhetor
Posty: 2693
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Pizzeria "Wenecja"

Post autor: kato »

Według ulotki, to najlepsza pizzeria w Tarnowie, a zarazem smażalnia ryb. Miąłem po drodze, wiec się skusiłem.
W środku jest schludnie. Co prawda nadal czuć farbę malarska, ale do wiosny powinna wyschnąć i będzie nieźle.

Po przestudiowaniu menu wybieram pizzę farmerską. Czekam jakiś czas i dostaję sporej wielkości porcję.

Wrażenia:
1. mnóstwo bezsmakowego sera
2. ciasto, jak na mój gust, za miękkie
3. dodatki, czyli kiełbasa i boczek, bez smaku i jakieś takie... bezpłciowe

Jedynym pozytywem był nóż. Nowy, więc ładnie pracował.

Być może miałem pecha, ale na pewno już tam nie wrócę.
Nikt Panu nie da tyle, ile ja mogę obiecać (KMN)

Awatar użytkownika

małopolska2
Archont
Posty: 521
Rejestracja: 20-12-2010, 18:24

Post autor: małopolska2 »

A czego szanowny kolega wymaga. Kuponu na 10 "pic" gratis?

Wiadomo, otworzyli szukają odpowiedniej drogi, ja dziś byłem na rybce i też już więcej chyba nie zajrzę, miały być ziemniaki opiekane były pieczone zamrożone ziemniaki, jakiś gość (chyba właściciel) chodził po sali i dość głosno rozmawiał przez telefon, kawa z ekspresu paskudna, jeszcze nigdy nie widziałem piany w kształcie włosów, dla tej piany warto ją raz zamówić.
A na pizzę chodzę gdzie indziej ale nie powiem, bo nie lubię tłoku.


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3052
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Kolejny amator na forum ;-)

My już znamy te prefabrykowane wpisy na forum, pierwszy post i od razu pean (a nawet dwa pod rząd) pochwalny w kierunku jakiejś restauracji ;-) no cóż oni się chyba nigdy nie nauczą, że to odnosi odwrotny skutek od zamierzonego!
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


tarnowianin1970
Metoikos
Posty: 1
Rejestracja: 11-02-2011, 18:53

Post autor: tarnowianin1970 »

tu była kolejna nachalna reklama tego przybytku pisana przez właściciela - ale juz jej nie ma
Ostatnio zmieniony 12-02-2011, 01:38 przez tarnowianin1970, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Przynajmniej wiem, gdzie nie iść :) Straszna desperacja - tak reklamować swój lokal.


e12
Prytan
Posty: 139
Rejestracja: 15-01-2010, 12:01
Lokalizacja: Centrum

Post autor: e12 »

Właściciel pewnie i tak niedługo zamknie lokal (tak jak poprzedni "Wenecja-Park") ponieważ, znając życie, sam zostanie zamknięty po raz enty :lol: :lol: :lol:
To taki lokalny , tarnowski "siciliano" :mrgreen:


marcin.k
Obywatel
Posty: 12
Rejestracja: 28-11-2010, 21:49

Post autor: marcin.k »

e12 pisze:Właściciel pewnie i tak niedługo zamknie lokal (tak jak poprzedni "Wenecja-Park") ponieważ, znając życie, sam zostanie zamknięty po raz enty :lol: :lol: :lol:
To taki lokalny , tarnowski "siciliano" :mrgreen:
Siciliano pełną gębą, parkuje swojego białego focusa na ścieżce rowerowej po drugiej stronie lwowskiej, a jak przechodzi przez jezdnię - oczywiście nie korzystając z psów - wstrzymuje ruch na ulicy:) fakt faktem, że często zawiesza w trakcie "wakacji" biznes.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

marcin.k, o! mam blisko, to będę go ścigać fotograficznie i policyjnie.


leoxx
Obywatel
Posty: 50
Rejestracja: 29-12-2009, 12:29

Post autor: leoxx »

no i chyba lokal zakończył w swój żywot... kilka razy przechodziłem obok i nieczynne było, a w drzwiach wciśnięte awiza... A pizza nie była najgorsza :(


neya3
Prytan
Posty: 126
Rejestracja: 06-11-2010, 17:15
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: neya3 »

to chyba najszybsze zakonczenie kariery ze wszystkich miejsce jakie do tej pory miala ta "pizzeria"
ona jest jak skórzany pasek- niby cienki, a w rękach nie rozerwiesz. A gdybyś się na nim powiesił to też wytrzyma/ A. Sapkowski/


e12
Prytan
Posty: 139
Rejestracja: 15-01-2010, 12:01
Lokalizacja: Centrum

Post autor: e12 »

właściciel pewnie znowu "pojechał na wakacje" na Konarskiego :lol: :lol: :lol:


chemol
Obywatel
Posty: 80
Rejestracja: 05-09-2010, 19:39
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: chemol »

na Mickiewicza, gdzie był ten lokal najdłużej jakoś nie dotarłem, mimo kilku przymiarek na taką dziwną pizzę jaką tam wtedy oferowali : z frytkami i majonezem :) Załapałem się natomiast do lokalu w Parku Strzeleckim zimową porą - w lokalu nie najcieplej było, porcje małe, ale za to smaczne. Niestety obleśny właściciel podchodził do stolika i wypytywał, czy smakowało. O Lwowskiej się wypowiem tylko tyle, że ledwie dostałem do skrzynki ulotkę, to na drzwiach była już kartka, że zamknięte, hehe .... a teraz gdzie obstawiacie, że powstanie czwarta mutacja? :D


Cubaza
Rhetor
Posty: 3775
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Nie ściągają szyldu z lwowskiej to może kolejne podejście tam ;)

P.S. Postawiłeś sobie za zadanie napisać o każdej restauracji w mieście ? :P



chemol
Obywatel
Posty: 80
Rejestracja: 05-09-2010, 19:39
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: chemol »

Cubaza pisze:P.S. Postawiłeś sobie za zadanie napisać o każdej restauracji w mieście ? :P
o każdej nie napisze, bo jeszcze mi kilka do obskoczenia zostało :) poza tym, by mi zabrakło niedzieli dla tylu recenzji na raz....z czasem dopiszę resztę. Ale przynajmniej pisząc na kilka, nikt tu zaraz nie rzuci hasełka, że pewnie znajomy właściciela lub jakiś tam pociotek :P

ODPOWIEDZ