Grand Kebeb w GP

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.
Awatar użytkownika

Autor tematu
LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6854
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Grand Kebeb w GP

Post autor: LordRuthwen »

Poszedłem tam ostatnio, przez przypadek zresztą i mogę powiedzieć, że kebeb jest dobry, nawet sobie pojadłem (jeden duży mi wystarczył), minusem jest mała ilość mięsa i nieobrane ogórki (jakoś jestem przyzwyczajony do ogórków obranych), ale sytuację ratują zarąbiste sosy, powiem wam, że takich jeszcze nie jadłem :)

Pozdrawiam obsługę :)


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Lord - generalnie ogórki daje się nie obrane. :mrgreen: Ja też jak gotuję czy robię sałatki to daję nie obrane ogórki. Więc nie jest to błąd ale kwestia podejścia do Sztuki Kulinarnej.
Czemu sie nie obiera? Bo chodzi o kolor - intensywnie zielony kolor ładnie sie komponuje z innymi składnikami - w Hambukach czy Kebabach raczej tego nie widać ale w sałatkach już tak.
9000 ml A Rh-


iza
Obywatel
Posty: 94
Rejestracja: 01-08-2010, 19:35
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: iza »

Fakt, mięska mało nakładają i to nie tylko do kebaba.Ja bym dała jeszcze minusa za "ciepło"podawanych potraw .


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

GP to Gemini Park? Jakiś nowy lokal otworzono? Mówcie jaśniej..

Awatar użytkownika

Autor tematu
LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6854
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Tak, GP to Gemini Park.
Ravir, mnie tam skórka z ogórka nie smakuje :P

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Keleos pisze:Jakiś nowy lokal otworzono?
Grand Kebab jest od początku obok KFC.


Kimlorek
Prytan
Posty: 102
Rejestracja: 22-06-2010, 07:29
Lokalizacja: Tarnow

Re: Grand Kebeb w GP

Post autor: Kimlorek »

LordRuthwen pisze:nawet sobie pojadłem (jeden duży mi wystarczył)
Ile kosztuje taki duży kebab?


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

hmm to jak jest obok to znaczy, że tam jadłem i to już dawno ; )

Faktycznie sos bardzo dobry.. zresztą kiedyś komentowałem tamto żarcie gdzieś, nie chciałbym się powtarzać.

Awatar użytkownika

Autor tematu
LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6854
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Ile kosztuje taki duży kebab?

9,50 lub 10,50, akurat wtedy żołądek dobierał mi się już do kręgosłupa więc nie przebierałem :)


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Po za Frasesem - niestety większość Fast food'ów zeszła na psy niestety. Ja nauczony doświadczeniem będąc w trasie lub w rozjazdach wybieram zawsze KFC czy McDonalds'a - przy czym mam żelazny repertuar. :mrgreen: W KFC Stripsy a w MD kanapka BigMAC to zawsze im wychodzi - ale nie ma się co dziwić. Mają to tak zestandaryzowane, że trzeba naprawdę się postarać by nie wyszło. Parę znajomych osób pracuje lub pracowało w KFC czy MD i wiem jak to wygląda. Skoro nie mam szansy na normalne jedzenie to nie ryzykuję - wolę zestandaryzowane "żarcie" :mrgreen:

W domu sam gotuję - i jak twierdzą bardzo dobrze :mrgreen: coś w tym musi być, bo jak ja kogoś "nawiedzam" to chcą bym im gotował. :mrgreen:
9000 ml A Rh-

Awatar użytkownika

Autor tematu
LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6854
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

No widzisz, mi Frassess przestał smakować jakieś 2 lata temu jak się przytrułem, chodzę tam od czasu do czasu, ale kupuje jedynie sałatkę.
Do McD nie chodzę wcale, nie smakuje mi żarcie stamtąd a jak kiedyś w drodze stanąłem to wydałem 50 zł i dalej byłem głodny - to chyba nie tak miało być :P

Grand Kebab stanął mi na drodze bo byłem z trasy, było późno, w KFC nie mają nic dla mnie... i nie żałuję :P

Ale fakt, domowej kuchni nic nie zastąpi, w sumie to musimy się kiedyś zgadać jakąś pizze trzasnąć we 2 co?

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Ja jeszcze nie lubię skórki z pomidorka. W sumie to zależy jaka jest - czy się trzyma, jest czerwona lub pochodna i wygląda "estetycznie" -> o ile tak można się wyrazić, czy łuszczy i odpada i jest oślizgła. :) :-)


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Generalnie Pomidory się obiera. Pomidor ze skórką dodaje się do sałatek, gdzie jest pokrojony w kawałki o takim rozmiarze, że można je zjeść w całości.
Ja osobiście zawsze obieram pomidory - zwłaszcza, że jest to szybkie i banalne.

Lord SZACUN - naprawdę :mrgreen: mi wystarcza BigMAC i jestem najedzony - jak tobie jedzenie za 5 dych nie wystarcza to może Masz tasiemca :mrgreen: :mrgreen:
9000 ml A Rh-

Awatar użytkownika

Autor tematu
LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6854
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Ravir, to taki mały głód :P
Sesesesese :)


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Ja osobiście zawsze obieram pomidory
Ja osobiście nie trawie obranych pomidorów :shock:

ODPOWIEDZ