restauracja Secesja - co się dzieje?

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.
Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

To dziwne, bo ja kilka dni temu byłem i zjadłem to co chciałem i smacznie - byłem mile zaskoczony. Nawet zrobili teraz bar sałatkowy za free do każdego dania, ile chcesz - tyle jesz :) Kapusta była młoda, widać źle trafiłeś, albo dostałeś danie kogoś innego - trzeba się upominać o swoje w takich sytuacjach. Ja polecam!


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

byłem dzisiaj w tej secesji na Słonecznej, zjadłem, pojadłem, smacznie :), bardzo ok ! :)


Torquemada
Obywatel
Posty: 20
Rejestracja: 15-06-2011, 10:23
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Torquemada »

sylw3st3r pisze:byłem dzisiaj w tej secesji na Słonecznej, zjadłem, pojadłem, smacznie :), bardzo ok ! :)
A gdzie dokładnie teraz jest ta secesja?
Lokalny patriota.


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

zaraz obok dawnego Majora a obecnie Tesco. Po jego lewej stronie w nowym budynku na 1 piętrze


Torquemada
Obywatel
Posty: 20
Rejestracja: 15-06-2011, 10:23
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Torquemada »

ClNEK pisze:zaraz obok dawnego Majora a obecnie Tesco. Po jego lewej stronie w nowym budynku na 1 piętrze
Dzięki za szybką odpowiedź.
Lokalny patriota.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Ja tam jadłem i bardzo dobre. Jeżeli ktoś dostał kurczaka zamiast schabowego to wystarczyło oddać ;)
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

ODPOWIEDZ