restauracja Secesja - co się dzieje?

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.
Awatar użytkownika

samcio
Prytan
Posty: 210
Rejestracja: 10-11-2010, 19:08

Post autor: samcio »

Przecież SECESJA to również ta restauracja na Mondlu(jak to się odmienia?!).
A w sądzie jest już chwilę. Mój przyjaciel, kiedy rozpoczął aplikację i odkrył secesję, nie jada obiadów w domu poza weekendami :P


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Na dworcu jest nieczynna już co najmniej od 2 tygodni. Wtedy ostatnio tam zaglądałem.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3589
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Wg moich informacji Secesja ma otworzyć swe podwoje na Słonecznej, w nowym budynku obok Tesco. Znajduje się tam bank obecnie, ale całe piętro jest do wynajęcia. Ciekawe ile w tym prawdy?
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

Jakiś czas temu chodziły plotki, że to budowane jest pod nowy Frazes :) zapewne remont starego frazesa ukrócił te plotki i zastąpił je nowymi :)

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Podobno w Gemini ma byś Secesja :)

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Mr Greenback, a widziałeś jak się na to piętro wchodzi? Masakra.


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Post autor: Roberto »

Ja słyszałem, że na terenie po Owintarze ma być duża Secesja :lol:

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3589
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

ClNEK pisze:Jakiś czas temu chodziły plotki, że to budowane jest pod nowy Frazes :) zapewne remont starego frazesa ukrócił te plotki i zastąpił je nowymi :)
Na tym polega plotka właśnie. Jedyne co łaczy oba budynki to ten sam właściciel ;)
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


Wojtasek
Prytan
Posty: 223
Rejestracja: 14-01-2011, 15:54
Lokalizacja: Skowronków

Post autor: Wojtasek »

Mr Greenback pisze:Wg moich informacji Secesja ma otworzyć swe podwoje na Słonecznej, w nowym budynku obok Tesco. Znajduje się tam bank obecnie, ale całe piętro jest do wynajęcia. Ciekawe ile w tym prawdy?
Wczoraj widziałem wielkie poruszenie w tym lokalu.
Ustawiano stylkowe meble,na sufitach już wisiały stare żyrandole.Ogólnie w środku panował duży ruch ekipy wykończeniowej.
Czyli bardzo możliwe,że to będzie restauracja-tylko czy to będzie secesja zobaczymy niebawem.


karagen
Obywatel
Posty: 78
Rejestracja: 14-04-2010, 10:55

Post autor: karagen »

Na Westerplatte obok sklepu Leadera otwarli nam Secesję.
Mały lokalik, cztery stoliki.
Dzisiaj byliśmy na obiadku-pyszności.
Parę lat temu zdarzyło mi się jadać na dworcu, ale teraz to chyba jeszcze lepsze papu ;)


chemol
Obywatel
Posty: 80
Rejestracja: 05-09-2010, 19:39
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: chemol »

przyznam szczerze, że byłem mocno zaskoczony jej likwidacją, a właściwie przeniesieniem w inne miejsce. Ilekroć tam byłem zawsze było dużo ludzi, raz nawet wyszedłem nic nie zamawiając , bo kolejka była przerażająca :) Jedzenie smaczne, tanie i stosunkowo szybko podawane - zupy od ręki. Lokalizacja wydawać by się mogła wymarzona, budynek dworca PKP, w dodatku cudownie odrestaurowanego. Może ktoś zna przyczyny takiego posunięcia.....?


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

W budynku obok Tesco (dawny Major), także powstała restauracja pod nazwą Secesja

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3589
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

ClNEK pisze:W budynku obok Tesco (dawny Major), także powstała restauracja pod nazwą Secesja
Och ten mój wywiad.Jak zwykle nie zawiódł :lol:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

A ja słyszałem wszędzie na około ze tam Frazess niby miał być :P
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


Wojtasek
Prytan
Posty: 223
Rejestracja: 14-01-2011, 15:54
Lokalizacja: Skowronków

Post autor: Wojtasek »

Stało się!!!!
Byliśmy dzisiaj pierwszy i ostatni raz.
Zamówienie tradycyjne,schabowi nadziewany z frytkami i kapusta zasmażana.Kotlet okazał się filetem z kurczaka z serem,a szynki nawet 0,01 grama.A kapusta to już był gwózdz do trumny.Z racji,że mamy sezon na warzywa spodziewałem się młodej,smacznej i świeżej i niestety dostałem bigos :-/ (dosłownie)
Secesją to ta jadłodajnia chyba pozostała tylko z nazwy i nic poza tym,bo do tej z dworca to nawet do pięt nie dorasta.

ODPOWIEDZ