Pizzeria La Gondola

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.

Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3053
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Beaver pisze:
Jakub Kwaśny pisze: Również sobie zamówiłem, mogę polecić:

+/- cena, w Desperado Pizza za podobną(średnią) płacę ok. 20zł (zapłaciłem ok. 25zł)
(...)
Zapłaciłeś więcej i dajesz to jako plus ?
Ja tu czegoś nie rozumie ;p
"+/-" czyli stosunek obojętny ... czasami płacisz za coś więcej w oczekiwaniu na lepsze wykonanie, uznałem cenę za obojętną w tym przypadku.
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?

Awatar użytkownika

samcio
Prytan
Posty: 210
Rejestracja: 10-11-2010, 19:08

Post autor: samcio »

Pizza superświetna! Jedzonko absolutnie bijące na głowę ten syf z forum czy innej rycerskiej. Minusem jest abstrakcyjnie mała ilość sosu w stosunku do wielkości pizzy w opcji gratis. Przy zamówieniu dużej wyszło nam ponad 30 zł i dostaliśmy mniejszą za friko! Suma summarum, za 31 zł, najadło się 5 osób z czego 4 to mężczyźni naprawdę sensownie.

Plusem tej pizzerii jest to, że jest mało znana, więc nie robią syfu i dowożą migiem ;)


marcin.k
Obywatel
Posty: 12
Rejestracja: 28-11-2010, 21:49

Post autor: marcin.k »

Zachęcony i zaciekawiony po przeczytanych na forum opiniach o tej pizzeri, zamówiłem sobie w niedziele tydzień temu i ....klapa. Nie smakowała mi wcale, może to że było już dosyć późno, może pizzer miał gorszy dzień, a może poprostu nie trafiła w moje gusta. Nadto była niesłychanie twarda. Jednak wole pizze z kilku innych miejsc.


karagen
Obywatel
Posty: 78
Rejestracja: 14-04-2010, 10:55

Post autor: karagen »

Byliśmy wczoraj w lokalu testować pizzę. Szybko podali, ciasto dobre, ilość składników zadowalająca, aż za nadto, bo za dużo cebuli, która trochę przytłumiła smak pozostałych składników. Sosu faktycznie mało. Brakowało mi przypraw, jakiegoś oregano albo chociaż wyrazistego sosu. Pizza przyzwoita i na pewno znajdzie wielu amatorów, jednak ja wolę inne.


chemol
Obywatel
Posty: 80
Rejestracja: 05-09-2010, 19:39
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: chemol »

raz tam byłem, pizza była bardzo dobra, ale nie dostałem sosu gratis o jakim była owa na ulotce. Obsługa tragiczna - dwie jakieś nierozgarnięte kobiety. Jak praktycznie z każdym zamykanym lokalem to i tego szkoda - czemu to trudno powiedzieć, może właśnie z powodu tej obsługi, może brak ogródka, nieciekawe miejsce przy ulicy, a może zupełnie inny powód.

Awatar użytkownika

Autor tematu
LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6846
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

W ich miejscu powstało coś nowego: Diavolo, kolega z pracy zamówił, chwalił, strony chyba nie mają.


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »



Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

sos pomidorowy , ser : gouda , pleśniwoy , mozzarella , parmezan
Ja wiem, że każdemu się może przytrafić... ale jak to ma nam dać pieniążki to chyba warto dać komuś do przeczytania czy nie ma błędów, albo chociaż przez MS WORD przerzucić ; )


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Jak dla mnie ich strona to ABSOLUTNA MEGA PORAŻKA - pierwsze co mi wyskoczyło to BANER - pionowy, na pół ekranu po LEWEJ stronie, po chwili dołączył do niego inny na GÓRZE :mrgreen: jako ostatni załadował się po PRAWEJ stronie klasyczny, wystający "kutasik" :) Powinni jeszcze wykorzystać wolny DÓŁ ekranu - może więcej zarobią na banerach, pop-upach niż na pizzy. :mrgreen: :mrgreen:

Czy ta Pizzeria jest taka nędzna, że nie stać ich na wydanie paru groszy na PRZĄDNY hosting BEZ reklam? Jak bym się uparł to pewnie znalazł bym też darmowy bez reklam :) - no i ta domena za.pl nie prościej zapłacić parę złotych i mić domenę tarnow.pl ? W końcu to tarnowska Pizzeria a nie ZAmojska? :mrgreen:
9000 ml A Rh-

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Ale muszę obiektywnie przyznać że pizza jest całkiem dobra ;)


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Może jest smaczna - ale po wizycie na ich stronie jakoś mi się odniechciało. :mrgreen: Boję się, że z jakim "profesjonalizmem" zrobili stronę to z takim robią pizzę. :mrgreen: :mrgreen:
9000 ml A Rh-


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

I mówi to człowiek, który twierdzi, że można być fachowcem nie umiejąc poprawnie pisać po polsku? ; )


Mark
Proedroj
Posty: 334
Rejestracja: 15-10-2009, 20:09

Post autor: Mark »

Ravir pisze::) - no i ta domena za.pl nie prościej zapłacić parę złotych i mić domenę tarnow.pl ? W końcu to tarnowska Pizzeria a nie ZAmojska? :mrgreen:
eee tam czepiasz się ;)

www.tarnow.za.pl

tylko bez krytykanctwa, bo Nam się samozwańcza "ylita" obrazi. :P


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

A nie lepiej by było : www.przedszkole.tarnow.pl ? No i mamy klasykę : "kutasik" + banerek na górze i "rozwijka" w prawym górnym rogu :mrgreen: :mrgreen:

O znajomości ELEMENTARNYCH zasad marketingu nie wspomnę :mrgreen: adres www.tarnow.za.pl - NIE KOJARZY SIĘ Z NICZYM - zaś www.przedszkole.tarnow.pl już tak. Ewentualne www.przedszkole5.tarnow.pl

I na koniec : domena www.przedszkole.tarnow.pl JEST WOLNA :mrgreen: :mrgreen:

ROCZNA opłata za domenę "coś" .tarnow.pl to 50 zł netto - ROCZNIE - biedna ta pizzeria skoro nie stać ich na wydanie 4.16 zł netto MIESIĘCZNIE. Przedszkole mogę zrozumieć, bo to państwowa placówka i mają Bieda u nich nawet umiera z głodu. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
9000 ml A Rh-

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Strona faktycznie tragiczna, do tego darmowy hosting i domena :/ Nie zamówiłbym tam pizzy, bo skoro oszczędzają na tym to i pewnie na składnikach.

Ravir ale po co .tarnow.pl skoro mogą za 1 zł mieć normalną domenę... za pierwszy rok oczywiście ;P

ODPOWIEDZ