makarska-riviera

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.
Awatar użytkownika

Autor tematu
angelo
Archont
Posty: 621
Rejestracja: 16-09-2009, 09:03
Lokalizacja: Tarnów/Strusina

makarska-riviera

Post autor: angelo »

Dostałem właśnie ulotkę. Makarska Riviera, Pl. Więźniów Oświęcimia. Powiedzcie, warto czy nie warto?

Pozdrawiam.
29500ml B Rh+... A Ty?


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Pierwsze słyszę ale strona jest

http://www.makarskariviera.republika.pl/

Ceny niskie - czekamy na opinie.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6853
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Strona full pro :)
Ale sałatek mają dużo :)


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3053
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Ja byłem - zamawiałem też do domu ...

Generalnie co zapamiętałem to rewelacyjne ciasto. Na 5 zjedzonych tam posiłków cztery pizze były bardzo dobre! Może wystrój samego lokalu nie zachwyca, ale z pizzy byłem zadowolony!

I chyba jest taka mega pizza w zestawie 50-60cm nie pamiętam. Warto jednak się wybrać i zjeść.
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?

Awatar użytkownika

Autor tematu
angelo
Archont
Posty: 621
Rejestracja: 16-09-2009, 09:03
Lokalizacja: Tarnów/Strusina

Post autor: angelo »

Zamówiliśmy więc do firmy jedną na sprubunek. Bardzo mi smakowała a głodny nie byłem. Bardziej z ciekawości. Kolegom też. Tak, że mogę polecić.

Dla Admina informacja, że sprzedaję kotły, grzejniki, kibelki i umywalki. Z żadną pizzerią nie mam nic wspólnego.

Pozdrawiam.
29500ml B Rh+... A Ty?


Cubaza
Rhetor
Posty: 3794
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

angelo, to nie jest twój pierwszy post więc spokojnie ;)
A co do makarskiej-riviery, to on dużo razy nazwę zmieniała ;) To kiedyś była pizza za 5zł itp ;)


sainte_nitouche
Archont
Posty: 937
Rejestracja: 23-11-2009, 15:45

Post autor: sainte_nitouche »

>>> sprzedaję (...) kibelki i umywalki. Z żadną pizzerią nie mam nic wspólnego. >>>

O, to jednak mozesz miec. Jak jedzenie niedobre to wiesz, sprzedaz ci wzrosnie ;)
Pizzy tam nie jadlam - ale salatki przyjemne, i bardzo dobre sa wszelkie zapiekanki makaronowe z roznymi dodatkami. Wygladaja i smakuja na swiezo przyrzadzone.

:->

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11643
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Pizza w smaku całkiem dobra, niestety jak dla mnie zbyt ciężka i tłusta - ale to kwestia gustu.
Sosy niestety to porażka zarówno jeżeli chodzi o ilość jak i smak. Zwłaszcza "sos śródziemnomorski" który okazał się oliwą zmieszaną z natką pietruszki i odrobiną pesto (chyba).
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


karagen
Obywatel
Posty: 78
Rejestracja: 14-04-2010, 10:55

Post autor: karagen »

Stronkę mają super :D
No, ale wszystkie dane znalazłam.
Byłam pod tym adresem parę doobrych lat temu, więc chyba tam "coś" innego było.
Nie wróciłam tam potem, więc chyba mnie nie zachwyciło.
Może warto spróbować.
Zawsze się boję zamawiać jedzenie z "miasta", bo wydaje mi się,że zimne dojedzie na Westerplatte.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3794
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

karagen pisze:Byłam pod tym adresem parę doobrych lat temu, więc chyba tam "coś" innego było.
Tam co chwilę się nazwy lokalu zmieniają. Tam ciągle jest jakieś coś innego :P


karagen
Obywatel
Posty: 78
Rejestracja: 14-04-2010, 10:55

Post autor: karagen »

Cubaza pisze:Tam ciągle jest jakieś coś innego
a może tylko dla kaprysu nazwę zmieniają, a menu bez zmian?

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Kiedyś, z jakieś dobre 5 lat temu była bodajże "Toskania". Na pewno była pizza "Sophia Loren" i chyba "Cosa Nostra" co do innych to niestety nie pamiętam, ale brzmią znajomo jednak, chociaż już ho ho tam nie byłem pizze mieli super... Może czas powrócić haha.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3794
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Menu też się zmieniało z tego co pamiętam. Kiedyś tam była pizzeria za 5zł. Każda pizza była po 5zł. Potem było coś innego z sałatkami samymi. Teraz nawet nie wiem co tam podają ;)


Strix
Metoikos
Posty: 2
Rejestracja: 31-03-2011, 17:49
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Strix »

Jako, że knajpa ta jest blisko mojej szkoły to też raz na jakiś czas wpadamy tam ze znajomymi by zjeśc na szybko coś ciepłego gdy brakuje nam czasu. Generalnie Makarska Riviera z zewnątrz wygląda jak ptworna buda, w środku jest troche tandetnie ale co trzeba im przyznac - pizze mają dobrą, a ceny również nie najgorsze. Tylko piwo jest u nich dosyc drogie - jak na poziom tej kanjpy - 6 zł to moim zdaniem troche za dużo ale mimo wszystko polecam dla kogoś kto ma mało czasu a potrzebuje czegoś co da się zjesc. Tylko nie należy oczekiwac zbyt wiele. ;)

Awatar użytkownika

grzybu
Prytan
Posty: 113
Rejestracja: 05-03-2010, 14:21

Post autor: grzybu »

Byłem tam ostatnio i zamówiliśmy dwa rodzaje pene. Bardzo się rozczarowałem bo były niesmaczne i podane letnie. Do tego sztućce były brudne. Jedyny pozytyw to miła pani, która nas obsługiwała, nie wiem czy to właścicielka, ale być może. Może pizze mają dobre, ale pene niestety im nie wychodzi. Dużo lepiej wychodzi pod tym względem Al Dente a Soprano to już poezja.

ODPOWIEDZ