Ratatuj

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.
Awatar użytkownika

Autor tematu
małopolska2
Archont
Posty: 521
Rejestracja: 20-12-2010, 18:24

Ratatuj

Post autor: małopolska2 »

Ratatuj - róg Lwowskiej i Bramy Pilźnieńskiej, czy raczej Szerokiej i Bramy Pilźnieńskiej, był ktoś?
Menu na plakacie tak podane że raczej odstrasza, ale jak przejeżdżam to zawsze ktoś siedzi.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3775
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Byłem tam, jednak nie wróżę im długiego życia niestety. Klientów nie mają za dużo. Mają dobre frytki bo zawsze świeże a nie odgrzewane po 10 razy. W sumie to tylko to tam jadłem, bo akurat to chrześniak chciał ;)


Jacu
Obywatel
Posty: 91
Rejestracja: 16-09-2009, 00:07
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Jacu »

Testowałem zapiekanki i tosty. Nawet niezłe. Na + ponadto miła obsługa. Ale zgodzę się z pierwszą opinią, że menu i ogólnie reklama wizualna niespecjalnie zachęca :) W każdym razie, oby wytrzymali tam dłużej niż 'Mr Hamburger' :)

Awatar użytkownika

Autor tematu
małopolska2
Archont
Posty: 521
Rejestracja: 20-12-2010, 18:24

Post autor: małopolska2 »

No i byłem dwa dni z rzędu, wczoraj kebab - na plus!, bułka kebabowa ciepła, mięsko pyszne, warzywka jakie sobie klient życzy, sos robiony przez nich nie kupny. Myślałem dziś pójdę za ciosem i znów wdepnę, zamówiłem na miejscu rybę, frytki, surówkę i muszę Państwu powiedzieć, że mnie wszystko mile zaskoczyło, ryba (sola) w pysznej panierce, frytki ok, a warzywka z fajnym vinegre. Fajnie coś zjeść na mieście dobrego - mi się przez ostatnie dwa dni udało.


Wojtasek
Prytan
Posty: 223
Rejestracja: 14-01-2011, 15:54
Lokalizacja: Skowronków

Post autor: Wojtasek »

Byłem,jadłem i opinia na +
Kebab w naleśniku całkiem,całkiem.
Dużo mięsa i sos rzeczywiście dobry.Zamówiłem małego za 8 zł i był naprawdę spory,najadłem się.
Moja lepsza połowa zamówiła tosty 2 w cenie 4.50 :P z serem,szynka i pomidorem
Naprawdę niezłe-dobry,ciągnący się ser.Mozna sobie zarzyczyć jak bardzo mają byc zapieczone.
Ogólnie za nie duże pieniądze wyszliśmy najedzeni.
Napewno cos tam jeszcze wypróbuję ;)

Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

W internecie ich nie znalazłem, może ktoś ma jakąś ich ulotkę i by skan wrzucił?


neya3
Prytan
Posty: 126
Rejestracja: 06-11-2010, 17:15
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: neya3 »

a mi tam kebab nie smakuje jadlam lepsze, w skali od 0-10 daje +3 i chyba juz tam nie wroce
ona jest jak skórzany pasek- niby cienki, a w rękach nie rozerwiesz. A gdybyś się na nim powiesił to też wytrzyma/ A. Sapkowski/


chemol
Obywatel
Posty: 80
Rejestracja: 05-09-2010, 19:39
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: chemol »

Jedzenie w porządku, w końcu co można wymagać od baru szybkiej obsługi : świeże, ciepłe i doprawione. Wielki plus za obsługę w tym lokalu, zarówno Pani jak i Pan niesamowicie przyjemni i gadatliwi, wręcz bezpośredni. Plus także, że nie zamykają z zegarkiem w ręku o godzinie wywieszonej na drzwiach i za piwo, co rzadko spotykane w tego typu lokalach, a także za możliwość puszczenia sobie na ich laptopie takiej muzyki jaką się chce :) A Teraz minusy :D 2x tam byłem i za każdym razem (było to już co prawda po 22) nie były już dostępne wszystkie pozycje z menu, bo były wyżarte :)

Awatar użytkownika

maup
Thesmothetai
Posty: 1254
Rejestracja: 03-07-2010, 22:45
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: maup »

w takiej dziupli podstawa to dobre żarełko, przystępna cena i obsługa do rzeczy. jak sobie będę chciał pooglądać piękne reklamy, wystroje i zdjęcia mające tyle wspólnego z rzeczywistością co wizje Maciarewicza, zawsze mogę pójść do McDonalds czy innego KFC.
Zwierciadła Nehaleni dzielą się na uprzejme i rozbite


BULI
Obywatel
Posty: 56
Rejestracja: 22-02-2010, 18:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: BULI »

I RATATUJ zamknięty - sprzedany - zobaczymy co nowi właściciele pokażą :)


Cubaza
Rhetor
Posty: 3775
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Hahahah szybko ;) Tylko już się tam jakieś jedzenie robi ;) W piątek reklamy się pojawiały ;)
Ale po dłuższym zastanowieniu to nie mogło przetrwać :P Jak tam kiedyś byłem to dziewczyna(nie powiem pani, bo była młodsza ode mnie) co obsługiwała to zajmowała się wszystkim innym niż ja stojący przy barze. Koledzy koleżanki stojący po przeciwnej stronie byli ważniejsi ;)


BULI
Obywatel
Posty: 56
Rejestracja: 22-02-2010, 18:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: BULI »

Nie po drodze mi tamtędy także nie wiedziałem, że już otwarte.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3775
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

BULI pisze:Nie po drodze mi tamtędy także nie wiedziałem, że już otwarte.
Znaczy nie wiem czy już otwarte, czy nie, ale nowe reklamy się już w piątek pojawiały.

Awatar użytkownika

Autor tematu
małopolska2
Archont
Posty: 521
Rejestracja: 20-12-2010, 18:24

Post autor: małopolska2 »

Trzeba jutro wywęszyć - otwarte? czy nie? bo jedzonko było tam fajne.


faleQ
Archont
Posty: 745
Rejestracja: 12-10-2009, 08:24
Lokalizacja: KT str
Kontakt:

Post autor: faleQ »

W sobotę było otwarte.

ODPOWIEDZ