Telepizza

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.

Autor tematu
Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Telepizza

Post autor: Roberto »

Pizza pizzą, ja lubię, ale odradzam albo przynajmniej zalecam ostrożność z innego powodu: zamówienie czegokolwiek na dowóz (czyli z pozostawieniem swojego numeru telefonu) wiąże się z jednoczesnym wykorzystaniem tego numeru w późniejszym czasie do nagabywania jego posiadacza informacjami o aktualnych promocjach. Nie ma znaczenia, że wraz z numerem telefonu nie udzielało się zgody na przetwarzanie danych do celów marketingowych - pani wydzwania i w 4 literach ma moje pytania o podstawy wykorzystania mojego numeru.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6840
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Zadzwoń do GIODO i zapytaj się ich, czy aby na pewno coś takiego wolno robić :)


Autor tematu
Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Post autor: Roberto »

Dzwonić nie muszę bo ja dobrze wiem, że tego robić nie mogą ( klik ). Numer telefonu komórkowego to dane osobowe podlegające ochronie, żeby ktoś je mógł przetwarzać do celów marketingowych musi mieć moją pisemną na to zgodę. Pizzeria jak wiadomo takiej nie ma :)

Chodziło mi nie tyle o potyczki prawne co o przestrogę dla tych których wszechobecny nachalny spam, w tym komórkowy, wnerwia. Zwłaszcza, że już za pierwszym razem zrobiłem awanturę i jak widać nie pomogło.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6840
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Roberto, ja bym skrobnął na twoim miejscu maila właśnie do giodo i zainteresował ich tematem, zresztą napisałem do nich wczoraj w zupełnie innej sprawie związanej z brakiem odzewu na moje żądanie usunięcia moich danych z katalogu.
Zobaczę jak się sprawa skończy, sam jestem ciekawy bo to mój pierwszy mail do nich.

Awatar użytkownika

canis_lupus
Obywatel
Posty: 27
Rejestracja: 29-04-2010, 10:04

Post autor: canis_lupus »

co do Telepizzy, to nawet szkoda pisania :)

Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

A ja akurat uważam ze pizza peperoni z telepizzy jest bardzo dobra i często ją zamawiam :D

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

canis_lupus, mam nadzieję że nei nabijasz sobie postów w temacie lokali, żeby za jakiś czas zareklamować jakąs knajpkę ? :)
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

canis_lupus
Obywatel
Posty: 27
Rejestracja: 29-04-2010, 10:04

Post autor: canis_lupus »

Nie Beaver, fajnie że taki temat powstał. Dużo jeżdżę po kraju, a z żoną lubimy odwiedzać restauracje - takie hobby, więc co nieco mogę w tym temacie powiedzieć i podzielić się spostrzeżeniami.

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

canis_lupus pisze:Nie Beaver, fajnie że taki temat powstał. Dużo jeżdżę po kraju, a z żoną lubimy odwiedzać restauracje - takie hobby, więc co nieco mogę w tym temacie powiedzieć i podzielić się spostrzeżeniami.
To super. Wiesz pisalem bo bałem się, bo już byli tacy co po spamowali w paru tematach i nagle JEB i reklamują jakąś knajpkę która jest najlepsza z wszystkich itd.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


Mixer
Obywatel
Posty: 32
Rejestracja: 09-08-2011, 14:22
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Mixer »

Miałem nieprzyjemność odwiedzić ten lokal, nigdy więcej:)

Dają naprawdę małe porcje ketchupu za 1.50 PLN (starczyło na 2 kawałki z max pizzy)
Pizza "Uśmiech Boryny" była dla nas całkowicie bez smaku.

Plastikowe sztuczce mają kiepskiej jakości, bardzo trudno kroi się nimi ciasto. Widelce nie nadawały się do pizzy.

Wielkość stolików jest taka, że ledwo pomieściliśmy się z talerzykami (tekturowymi...) oraz pizzą (też na tekturze) co chwile przeszkadzając sobie nawzajem przesuwaniem całości przy próbie krojenia kawałków.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

No cóż, lokal, który robi promocje "kup jedną, a dodatkowe dwie dostaniesz gratis" musi mieć coś na sumieniu. Swoją drogą w Krakowie mają promocje (w jakiś konkretny dzień tygodnia) "pizza za 5zł". Nigdy nie jadłem, nie wiem co dają.

Swoją drogą, to chyba pierwsza pizzeria w Tarnowie, która dowoziła... otworzyli ją wraz z otwarciem Hypernovej... szkoda, że lokal z tak długimi tradycjami nie działa jak należy.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

"kup jedną, a dodatkowe dwie dostaniesz gratis"
Tylko sobie zobacz jakie oni mają ceny bez promocji. Za cenę małej pizzy gdzie indziej kupisz XXL. Dlatego zawsze mają promocję.

Lokal faktycznie mają fatalny, nie wiem jak teraz pizza tam smakuje bo chwilę nie jadłem. Ze 2 lata temu była całkiem smaczna.


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Ja testowałem Telepizzę kilkanaście razy - kilka znajomych osób strasznie ciśnie na Telepizzę właśnie. Za każdym razem było średnio lub słabo, cenowo też nie zachwycają.
Osobiście wolę zamówić pizzę gdzie indziej.
Jeśli miałbym zskazać najsłabsze pizzenie - to Telepizza była by w śród nich na 100%.
9000 ml A Rh-


strazak
Obywatel
Posty: 19
Rejestracja: 29-05-2011, 09:31

Post autor: strazak »

Telepizza - to zakalce z czymś czerwonym na środku - przynajmniej tak to wyglądało gdy zamówiłem (zdesperowany) pizze.

Po zamówieniu raz pizzy u nich - dostawałem ciągle sms-y z promocjami i zachętami, kilka razy nawet w środku dnia dzwonili aby zamówić pizze.

Przy którymś telefonie nie wytrzymałem - i wybiłem pani z głowy skutecznie kolejne telefony.

Awatar użytkownika

sajdak
Archont
Posty: 838
Rejestracja: 13-01-2012, 23:04
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sajdak »

porażka największa w mieście
nie dość, że lokal obskurny, ceny kosmiczne to jeszcze wczorajsza historia;

Żona zamówiła sałątkę z kurczakiem - na wynos - jednak ostatecznie zjadła na miejscu, prawie całą - gdyż w środku pod małą warstwą mięsa i warzyw była niejadalne część kapusty - tak zwany głąb... dodam że zajmował on około 1/4 całego pojemnika.
Pani na uwagę czy to jakiś gratis zrobiła minę jakby byłą zdziwiona, że to coś się w środku znalazło... porażka odradzam wizyty w tym burdlu...
...

ODPOWIEDZ