Al Dente ul. Brandstaettera

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.
Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Beaver, do 'kąpletu' pasuje jeszcze 'psóje nastruj', nie? :)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3589
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

ad2222 pisze:Beaver, do 'kąpletu' pasuje jeszcze 'psóje nastruj', nie? :)
Psuje Beaverovi nastruj,który jest z dziewczynom
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

hightower
Prytan
Posty: 246
Rejestracja: 13-09-2011, 23:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: hightower »

aj tam, sie czepiacie. ale! odpowiadam na sygnaturkę kolegi - oznaką dużych/ wielgaśnych wręcz szuflad :)
Agencja interaktywna hauerpower.com. SEO, kampanie Ads. Projektowanie UX/UI. Dedykowane wdrożenia Wordpress.


Autor tematu
janka
Obywatel
Posty: 35
Rejestracja: 07-05-2011, 13:57

Post autor: janka »

Byłam ostatnio, niestety poziom chyba trochę się obniżył.
Pizza lekko niedopieczona, pod składnikami miejscami półsurowe ciasto. Smak w sumie jak zwykle dobry, ale składników trochę mniej. W sumie i tak uważam, że jest tam najlepsza pizza, jaką jadłam w Tarnowie, ale jestem lekko rozczarowana. No cóż, na mojej 10-stopniowej skali Al Dente spadło z 9 na 8.

I wydaje mi się, że chyba zmieniła się osoba, która robi pizzę.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

A ja byłem wczoraj i pizzę miałem mocno wypieczoną. Więc to na szczęście nie reguła. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Autor tematu
janka
Obywatel
Posty: 35
Rejestracja: 07-05-2011, 13:57

Post autor: janka »

Ufff... Dodam, że nikogo nie poganiałam i nie robiłam wrażenia spieszącej się - wręcz przeciwnie. ;)

Awatar użytkownika

hightower
Prytan
Posty: 246
Rejestracja: 13-09-2011, 23:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: hightower »

zapodałem ostatnio temat, -> smakuje.
jedyne co mnie zastanawia, a i duży minus to taki że po zjedzeniu pierwszego kawałka,
kolejne już zimne (nie , nie jem 30min jednego), być może przez to drewno na którym podają? w lokalu raczej ciepło.
Agencja interaktywna hauerpower.com. SEO, kampanie Ads. Projektowanie UX/UI. Dedykowane wdrożenia Wordpress.


BLAST
Obywatel
Posty: 79
Rejestracja: 27-03-2010, 13:50
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: BLAST »

hightower pisze:zapodałem ostatnio temat, -> smakuje.
jedyne co mnie zastanawia, a i duży minus to taki że po zjedzeniu pierwszego kawałka,
kolejne już zimne (nie , nie jem 30min jednego), być może przez to drewno na którym podają? w lokalu raczej ciepło.
Coś mi właśnie nie pasowało z tym szybkim stygnięciem pizzy. Skoro jest nas dwóch z takimi odczuciami, to jednak coś musi być na rzeczy.

Awatar użytkownika

hightower
Prytan
Posty: 246
Rejestracja: 13-09-2011, 23:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: hightower »

zmienię w przyszły 'wikend' lokal może na delecta, tam też ten sam sposób podania, obadam jak u nich, bo normalnie ostatnie dwa kawałki to już spożywam zimne.
Agencja interaktywna hauerpower.com. SEO, kampanie Ads. Projektowanie UX/UI. Dedykowane wdrożenia Wordpress.

ODPOWIEDZ