Al Dente ul. Brandstaettera

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.

Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3053
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Zamówiliśmy dzisiaj pizze włoska ;) rewelacyjna! Zmieniam moje źródło dostaw...
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Za taką reklamę to teraz pasuje się upomnieć o pizze dla każdego polecającego ! :D

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Post autor: Baxon »

Może stwórzmy jakąś kartę forumowicza i polecani restauratorzy będą mieli szansę na nową klientelę w zamian za stosowny rabat.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Z meblami też tak będzie?

Awatar użytkownika

angelo
Archont
Posty: 621
Rejestracja: 16-09-2009, 09:03
Lokalizacja: Tarnów/Strusina

Post autor: angelo »

Z meblami od Baxona jest jak najbardziej podobnie. Kilka PW i moja znajoma jest bardzo zadowolona z jakości wykonania jak i ceny.

Co do przedmiotowej pizzeri, to zawitałem tam niegdyś z rodzinką i zamówiliśmy na miejscu. Jako, że mój młody nie miał ochoty na dłuższy pobyt w lokalu poprosiliśmy Pana, żeby spakował nasze zamówienie i pojechaliśmy konsumować w inne miejsce. Pizza z kartonu była bardzo smaczna. Cieszę się, że przypomnieliście mi o tej pizzeri.

Pozdrawiam.
29500ml B Rh+... A Ty?

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Post autor: Baxon »

Keleos pisze:Z meblami też tak będzie?
Nie widzę przeszkód, choć staram się żeby cena była atrakcyjna nawet bez rabatów ;)

Angelo dzięki za dobre słowo i pozdrów proszę Panią Beatę


chemol
Obywatel
Posty: 80
Rejestracja: 05-09-2010, 19:39
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: chemol »

Potwierdzam powyższe posty - jadłem tam 2x pizzę i zawsze wyśmienita, wystrój lokalu bardzo przyjemny i gustownie zaprojektowany. Plus to pyszna oliwa do polania pizzy, ale ta chili to dla ludzi o naprawdę dużej wytrzymałości, bo jest iście diabelska, szczególnie jak się natrafi na cząstki papryczki :) Minus to lekka ciasnota w lokalu, niewiele stolików


marecki 0701
Prytan
Posty: 251
Rejestracja: 25-10-2009, 00:37
Lokalizacja: Tarnow

Post autor: marecki 0701 »

Dooobra jest chili... :P
Będziem życ

Awatar użytkownika

canis_lupus
Obywatel
Posty: 27
Rejestracja: 29-04-2010, 10:04

Post autor: canis_lupus »

W Al Dente byłem ze 2 razy, pizza bardzo dobra, minus tego lokalu - niewiele klientów i dość ciemno wewnątrz.

Awatar użytkownika

maup
Thesmothetai
Posty: 1254
Rejestracja: 03-07-2010, 22:45
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: maup »

wybrałem się dzisiaj z gryzoniami tam na obiad - pizza jak najbardziej OK, bardzo smaczna ale szczególnie zachwyciła mnie lasagna ze szpinaczkiem w beszamelu. MNIAM! polecam, zwłaszcza tym, którzy nie wiedzą, czy lubią szpinak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zwierciadła Nehaleni dzielą się na uprzejme i rozbite


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

właśnie zjedliśmy pizzę z al dente, pizza ciepła, w smaku na prawdę rewelacyjna, ale składników na niej praktycznie brak ... na każdym kawałku z pizzy 50cm mieliśmy po jednym plasterku boczku i kabanosa i troszku więcej cebuli ale w większości białą a nie czerwoną, wniosek taki że pizzę z al dente mogę śmiało polecić ale tylko w lokalu bo jeśli dostanie się taką małą ilość składników można zwrócić i żądać aby zrobili nową w przyzwoitą ilością składników, tak jak kiedyś zrobili Włosi w Dominium w galerii i Pani bez słowa oddała pizzę i zrobiła nową.

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Nie wiem czemu sie podniecaja wszyscy Al dente. Byłem dziś z dziewczynom i co moge powiedzieć:
Składników na pizzy - brak, Pizza z ananasem, na 50cm pizzy, słownie 5 kawałków ananasa, wielkości 1cm. Salami - 4 plasterki. Troche tragedia.
Druga sprawa - kucharz, kierowca czy nie wiem kto siedzi, śpiewa, gwiżdże, komentuje klientów którzy siedzą dośc głośno. No trochę to takie jakby mało eleganckie. Noże tempe jak broń obuchowa.A pizza dość tłusta :/
Opróćz tego - reszta na plus.
Ogolnie - całość na ocene 4/6. Jednak do dobrych lokalów IMO dużo brakuje.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

angelo
Archont
Posty: 621
Rejestracja: 16-09-2009, 09:03
Lokalizacja: Tarnów/Strusina

Post autor: angelo »

Beaver, chyba mieli gorszy dzień. Wczoraj zamowiliśmy z dostawą, przyjechała po godzinie poniżej dopuszczalnej temperatury a do tego smakowała tak sobie. A może w ogóle się popsuli?

Pozdrawiam.
29500ml B Rh+... A Ty?

Awatar użytkownika

hightower
Prytan
Posty: 246
Rejestracja: 13-09-2011, 23:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: hightower »

byłem z +- pół roku temu, super,
poza tym że dostarczane do stolika wielgachne opakowanie
paczki hustek w kartonie ze sklepu letko psuje nastrój.

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

paczki hustek w kartonie ze sklepu letko psuje nastrój.
:D :D :D Musiałem :)
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

ODPOWIEDZ