Delecta - Rynek

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Delecta - Rynek

Post autor: Baxon »

Mr.Greenback w temacie o Al Dente wspomniał o pizzerii na rogu Rynek/pl. Katedralny - zapewne chodziło właśnie o ten lokal.
Jadłem tam kilka razy i na prawdę mają dobrą pizzę. Ciasto jest bardzo smaczne (znajomi bardziej obyci w świecie twierdzą, że typowo włoskie), a i cała pizza zawsze świetnie smakuje niezależnie czy na wynos, czy w lokalu. Ja osobiście preferuję Mamma Mia - idealnie trafia w mój gust.
Na gastronauci.pl MrGreenback raczył zauważyć, że
Do minusów muszę także zaliczyć to, iż nie ma alkoholu. Akurat rozumiem, że lokal jest nowy, a licencja kosztuje cholerne pieniądze
to jest raczej stan stały bowiem kamienica należy do Kurii więc nie pozwolą na alkohol w lokalu, tym bardziej, że bezpośrednio przylega do Katedry...

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: Delecta - Rynek

Post autor: Mr Greenback »

Baxon pisze:Mr.Greenback w temacie o Al Dente wspomniał o pizzerii na rogu Rynek/pl. Katedralny - zapewne chodziło właśnie o ten lokal.
Jadłem tam kilka razy i na prawdę mają dobrą pizzę. Ciasto jest bardzo smaczne (znajomi bardziej obyci w świecie twierdzą, że typowo włoskie), a i cała pizza zawsze świetnie smakuje niezależnie czy na wynos, czy w lokalu. Ja osobiście preferuję Mamma Mia - idealnie trafia w mój gust.
Na gastronauci.pl MrGreenback raczył zauważyć, że
Do minusów muszę także zaliczyć to, iż nie ma alkoholu. Akurat rozumiem, że lokal jest nowy, a licencja kosztuje cholerne pieniądze
to jest raczej stan stały bowiem kamienica należy do Kurii więc nie pozwolą na alkohol w lokalu, tym bardziej, że bezpośrednio przylega do Katedry...
Ano wlasnie.
Gastronauci.pl to jest to!!!
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Omijam tę pizzerię ze względów ... ideologicznych, choć raz jadłem i była nawet dobra.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

Autor tematu
Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Post autor: Baxon »

A co może być ideologicznie nie tak w pizzerii ?


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Właściciel.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7661
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

trix, ale że co, kanibal? Komunista? Podkręć jasność wypowiedzi :)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Reszta jest milczeniem. Możesz to uznać za fanaberie.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

Autor tematu
Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Post autor: Baxon »

trix pisze:Właściciel.
chyba, że tak ;)


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

chyba, że tak
Znasz "szanownego" pana ??.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


neya3
Prytan
Posty: 126
Rejestracja: 06-11-2010, 17:15
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: neya3 »

plusy
-dobre ciasto
- duzo dodatkow
-znizki dla studentow(;D)
- mozliwosc zbierania punktow na kolejna pizze za free
minusy
-brak przypraw, ktore podkreslily by smak calosci
-skorka pizzzy sucha, osobiscie zostawialam, nie do jedzenia
podsumowujac mysle ze jeszcze tam zawitam:)
ona jest jak skórzany pasek- niby cienki, a w rękach nie rozerwiesz. A gdybyś się na nim powiesił to też wytrzyma/ A. Sapkowski/


chemol
Obywatel
Posty: 80
Rejestracja: 05-09-2010, 19:39
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: chemol »

dostałem, więc umieszczam :)

Obrazek

Obrazek

osobiście jadłem raz pizzę 31 cm. Smakowo bardzo dobra, ale ciasto ultracienkie, więc takim rozmiarem nie poje sobie przeciętny chłop :)

ODPOWIEDZ