Kuchenne rewolucje Magdy Gessler w Tarnowie

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
Louve
Prytan
Posty: 143
Rejestracja: 05-09-2009, 14:04
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Louve »

Ja gorąco polecam z Braterskiej cheeseburgery!!:) Jak dla mnie przebiły znacznie frazessowskie:)

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Jak nie miejsce do dyskusji o tym ? To forum dyskusyjne, temat się łączy z tematem Gessler wiec dyskutujmy :)
Louve, a cena tych Cheesów jaka ?
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

Autor tematu
Louve
Prytan
Posty: 143
Rejestracja: 05-09-2009, 14:04
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Louve »

Beaver pisze:Jak nie miejsce do dyskusji o tym ? To forum dyskusyjne, temat się łączy z tematem Gessler wiec dyskutujmy :)
Louve, a cena tych Cheesów jaka ?
5 złociszy.

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Hmm to moze sie skusze, bo akurat Chees z Frazessa to jeśli chodzi o Fast Food dla mnie jedyny i najlepszy wybór :)
No może oprócz Whoopera z BK :)
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Online

Cubaza
Rhetor
Posty: 3775
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Beaver pisze:No może oprócz Whoopera z BK
Mam złe wspomnienia z BK :P Dwa razy tam jadłem i dwa razy miałem potem dość długie spotkania z miejscem, gdzie król chodzi piechotą :/


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

trzeba będzie spróbować tego cheeseburgera :D, to co frazesa to zdecydowanie polecam becona za 6 zł <mniam> :D, oprócz zwykłego mięsa i sera jest do tego jeszcze plaster becona właśnie :)

Awatar użytkownika

hightower
Prytan
Posty: 246
Rejestracja: 13-09-2011, 23:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: hightower »

jadłem ostatnio te frazessoskie, to było ostatni raz, jakość zdecydowanie spadła jak dla mnie w stosunku do tych bułek frazessoskich z przed 2-3lat, kiedy to jadłem ostatnio :).
albo to już nie te klimaty :oops:
Agencja interaktywna hauerpower.com. SEO, kampanie Ads. Projektowanie UX/UI. Dedykowane wdrożenia Wordpress.


farciarzgilmore
Archont
Posty: 732
Rejestracja: 17-12-2009, 12:41
Lokalizacja: Polska

Post autor: farciarzgilmore »

Też słyszałem ostatnio od znajomej, że burgery mają tam pyszne a najważniejsze, że podobno mięso robione samemu.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

farciarzgilmore pisze:podobno mięso robione samemu.
Brzmi jak zapowiedź następnego odcinka Dextera :) Ale chodziło chyba o mielenie, mieszanie z przyprawami i smażenie? ;)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


farciarzgilmore
Archont
Posty: 732
Rejestracja: 17-12-2009, 12:41
Lokalizacja: Polska

Post autor: farciarzgilmore »

Chodzi o to, że nie dają tam tych mrożonych "gotowców" co w fastfoodach gdzie mięso stanowi ok 20% a reszta to zmielone reszti (ścięgna, chrząstki) i inne spulchniacze.

Awatar użytkownika

hightower
Prytan
Posty: 246
Rejestracja: 13-09-2011, 23:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: hightower »

ale że widziałeś że nie dają ? osobiście mam tam za daleko się fatygować na chees,a. blizej mi do gemini
Agencja interaktywna hauerpower.com. SEO, kampanie Ads. Projektowanie UX/UI. Dedykowane wdrożenia Wordpress.


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

Louve mieliśmy dzisiaj okazję spróbować tych polecanych przez Ciebie cheesburgerów, owszem były by pyszne najlepsze jakie jedliśmy ale mój był totalnie zimny a Angeliki chłodny jedynie co to koleżanki był w miarę ciepły, pozytywnym zaskoczeniem drink malibu z mlekiem duży za 6 zł :)


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Post autor: kari »

TVN wyemituje za niedługo powtórkę KR z Tarnowa

Awatar użytkownika

Autor tematu
Louve
Prytan
Posty: 143
Rejestracja: 05-09-2009, 14:04
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Louve »

sylw3st3r pisze:Louve mieliśmy dzisiaj okazję spróbować tych polecanych przez Ciebie cheesburgerów, owszem były by pyszne najlepsze jakie jedliśmy ale mój był totalnie zimny a Angeliki chłodny jedynie co to koleżanki był w miarę ciepły, pozytywnym zaskoczeniem drink malibu z mlekiem duży za 6 zł :)
Cieszę się, że smakowało. Mnie się jeszcze nie zdarzyło żeby były chłodne, może to jakiś wypadek przy pracy;)


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

możliwe :) na pewno jeszcze tam pójdziemy na cheesy i może będą tym razem ciepłe :), każdemu może się zdarzyć wpadka :)

ODPOWIEDZ