Kuchenne rewolucje Magdy Gessler w Tarnowie

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.
ODPOWIEDZ

Cubaza
Rhetor
Posty: 3775
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

halford pisze:Widział Ty menu Gessler...
a po polskiemu ? Irytujące jest pisanie do kogoś w taki sposób. I tak samo nie wiadomo do kogo to jest napisane.

Ktoś tam już wcześniej wspomniał, że właścicielka wraca do poprzedniego menu.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Cubuza, przykro mi.

Poszukaj w w słowniku gwar.

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Dziwne, znajomy był wczoraj i mówił że zjadł jakąs tam zupkę i karkóweczke. Że była smaczna i poleca. A jak wiadomo dla tych co program oglądali, to właśnie tą karkówkę wprowadziła Gessler.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

No to nie wiem. W niedziele nie było. Może tubylcy wyjedli wszystko...

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3589
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

halford pisze:No to nie wiem. W niedziele nie było. Może tubylcy wyjedli wszystko...
Bzdura, ze nie ma menu Magdy. Byłem w poniedziałek i wszytsko było. Karkóweczka się ROZPŁYWA w ustach. Przepyszna. Natomiast wkurzyła mnie solniczka-zamiast dziurek ma jeden większy otwór i przesoliłem sobie pieczone ćwiartki ziemniaka ;)
Co do niedzieli to bardzo możliwe, że zabrakło jedzenia po emisji sobotniej. Właścicielka mi mówiła, że nie ma już siły biegać. Życzę knajpce wszystkiego dobrego!
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3052
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Też byłem. Muszę przyznać, że ludzi całkiem sporo :) Umówiłem się nawet na drugi dzień na powtórkę z karkóweczką! Pani była na tyle miła, że wpuściła nas przed otwarciem :) bo już na 30 min przed otwarciem, nie chciałem zmieniać lokalu ...

Nie ma obsługi kelnerskiej, ale w sumie dzięki temu człowiek jest bardziej wyrozumiały. Jedzenie pyszne!
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?

Awatar użytkownika

hightower
Prytan
Posty: 246
Rejestracja: 13-09-2011, 23:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: hightower »

umiejscowienie dziwne, bardziej osiedlową 'knajpę' niż restaurację. na niedzielny wypad nie bardzo, :roll: na codzienne stołowanie za daleko od centrum, jak na moje skromne odczucia.
Agencja interaktywna hauerpower.com. SEO, kampanie Ads. Projektowanie UX/UI. Dedykowane wdrożenia Wordpress.

Awatar użytkownika

grzybu
Prytan
Posty: 113
Rejestracja: 05-03-2010, 14:21

Post autor: grzybu »

Byłem tam już kilka razy od wiosny kiedy pierwszy raz się głośno zrobiło o tym miejscu i zawsze wychodziłem zadowolony bo jakość za tą cene bardzo dobra. To co jednak ostatnio się zmieniło to właśnie ceny. Zupa pomidorowa wg przepisu Magdy kosztuje teraz 3,50 a kosztowała 2.50. Groszowe podwyższki też kilku innych pozycji z menu po emisji programu lub tuż przed. Jednak dalej ceny i jedzenie na plus moim zdaniem.

Awatar użytkownika

pan_wAZOn
Prytan
Posty: 260
Rejestracja: 21-05-2011, 19:13
Lokalizacja: a teraz to z Krzyskiej ...

Post autor: pan_wAZOn »

Ha!
mimo że w "Braterskiej" bywam dość regularnie, to dopiero dzisiaj załapałem się na karkówkę & sałatka ziemniaczana z menu rozczochranej pani z TiVieN - jak fanem karkówki nie jestem, tak ta faktycznie dobra była; trzy osoby jadło - wszystkim smakowała :)
"Pan Jan z Suwalszczyzny idąc na polowanie przez pomyłkę zabrał papierosy syna - do południa upolował: niebieskiego kangura, jednorożca i dwa smoki..."


DominikKasprzyk
Obywatel
Posty: 84
Rejestracja: 22-09-2010, 21:02
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: DominikKasprzyk »

A mnie trochę martwi to, jak szanowna stacja TVN przedstawiła nasze miasto. Te pytania do panów z piwem to była lekka przesada. Przez pierwsze kilka sekund może to było śmiesznie, ale potem...
No nie wiem, ja jakoś mam mieszane uczucia. Mogli nas lepiej przedstawić, a tak to pokazali jedynie Rynek i dworzec, a przecież w Tarnowie jest wiele ładnych miejsc. Tyle dobrego chociaż. Jeżeli chodzi o restaurację "Braterską" to jedzenie jest bardzo dobre. Nie ma do czego za bardzo się przyczepić. Ceny, fakt, wzrosły, ale co teraz potaniało? Chyba nic.
Pani Gessler zaś sama w sobie fajna babka. Na żywo jest całkiem inna niż w programie i szczuplejsza :)

Awatar użytkownika

hightower
Prytan
Posty: 246
Rejestracja: 13-09-2011, 23:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: hightower »

to nie był program o Tarnowie i jego najpiękniejszych zakątkach, ani też nikt nie będzie się nad szanownym miasteczkiem Tarnówkiem rozczulał szukając gdzie można pojechać pstryknąć piękne ujęcia.
przyjechali zrobili materiał, zapewne towarzystwo przy knajpie było takie anie inne więc wszyło tak, nie inaczej.

+ taki że całość rozpoczęła się na dworcu z którym daj Bóg coś po latach zrobiono,
choć wcale nie musiała, a i tak jest :oops: źle....
Agencja interaktywna hauerpower.com. SEO, kampanie Ads. Projektowanie UX/UI. Dedykowane wdrożenia Wordpress.

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

To że cokolwiek pokazali to zasługa tarnowianina który jest operatorem w tym programie. Jakby nie on to pewnie same żule by były ;) ;)


Miłek
Prytan
Posty: 131
Rejestracja: 28-05-2011, 00:38
Lokalizacja: Piaskówka

Post autor: Miłek »

To był jedyny program w którym goście byli z brakami w uzębieniu i w swetrach. Nawet na wsiach wiedzą jak się ubrać do restauracji i do 'telewizji'. Więc o czym wy tu w ogóle piszecie.


DominikKasprzyk
Obywatel
Posty: 84
Rejestracja: 22-09-2010, 21:02
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: DominikKasprzyk »

Mnie się po prostu zrobiło wstyd momentami jak oglądałem ten materiał. Nie mówię, żeby zamiast kuchennych rewolucji, zrobili turystyczne rewolucje Magdy Gessler, ale panów z piwem, ale bez zębów mogli sobie darować. No, ale cóż. I nie wiem, jak można nazywać Tarnów "Tarnówkiem". Kocham swoje miasto, nie rozumiem takiego umniejszania jego rangi i sarkazmu.

Awatar użytkownika

hightower
Prytan
Posty: 246
Rejestracja: 13-09-2011, 23:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: hightower »

ja za to doskonale rozumiem, ale to nie miejsce na tego typu dysputy.,
amen.
Agencja interaktywna hauerpower.com. SEO, kampanie Ads. Projektowanie UX/UI. Dedykowane wdrożenia Wordpress.

ODPOWIEDZ