Kuchenne rewolucje Magdy Gessler w Tarnowie

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
Louve
Prytan
Posty: 143
Rejestracja: 05-09-2009, 14:04
Lokalizacja: Tarnów

Kuchenne rewolucje Magdy Gessler w Tarnowie

Post autor: Louve »

http://www.tarnow.net.pl/index.php?poka ... c&id=11355

Jestem bardzo ciekawa jak u nas to będzie wyglądało i co powstanie z tej restauracjo-pizzeri osiedlowej. Pomoc tej restauracji na pewno się przyda, zwłaszcza że póki co może liczyć tylko na klientów zamieszkujących w pobliżu.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Aaaa to dlatego panowie w zeszłym tygodniu malowali nie najgorsze jeszcze ściany ; D

Awatar użytkownika

Autor tematu
Louve
Prytan
Posty: 143
Rejestracja: 05-09-2009, 14:04
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Louve »

Kuchenne rewolucję już trwają, z wiarygodnego źródła wiem, że dużo osób się kręci wokół- tzw."gapie". Prawdopodobnie w czwartek będzie degustacja:)


mefisto101
Prytan
Posty: 211
Rejestracja: 25-09-2009, 19:12

Post autor: mefisto101 »

wcale się nie dziwię, że Geslerowa musi ratować restaurację
Dosyć dużo przemieszczam się po mieście, ale pierwsze słyszę o tej restauracji Braterska
:shock: co to za wynalazek ?
kiepski marketing jak do tej pory


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Ta restauracja ("restauracja") to knajpa koło Lida... siedzą tam z reguły żule oraz okoliczni mieszkańcy na piwie... nie widziałem by tam ktokolwiek cokolwiek kiedyś jadł ; >

Awatar użytkownika

angelo
Archont
Posty: 621
Rejestracja: 16-09-2009, 09:03
Lokalizacja: Tarnów/Strusina

Post autor: angelo »

http://otodom.pl/lokal-obiekt-uzytkowy- ... 67171.html

ogłoszenie jest od...dawna. Hmm...
29500ml B Rh+... A Ty?

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3589
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Keleos pisze:Ta restauracja ("restauracja") to knajpa koło Lida... siedzą tam z reguły żule oraz okoliczni mieszkańcy na piwie... nie widziałem by tam ktokolwiek cokolwiek kiedyś jadł ; >
Kiedys jedzenie mieli dobre. Nie wiem jak teraz bo mi tam jakoś nie po drodze. Generalnie to mogłaby zajrzeć do Desperado,Forum i rycerskiej gdzie nauczyłaby obsługi moresu i dała by im jakieś rady co do zjadliwości tych pizzopodobnych wyrobów.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

misha
Proedroj
Posty: 460
Rejestracja: 22-09-2009, 20:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: misha »

Dobra lokalizacja? A to ci dowcipniś ogłoszenie pisał. To, że obok blok stoi i lokal przy ulicy to jeszcze nie znaczy że dobra lokalizacja to jest.
Bar "U Pawełka" na os. Westerplatte czy też Sloopy albo Rock'n'roll przy Słonecznej też w tych kategoriach sie mieszczą a też kicha i własciciele milionerami tarnowskimi nie są.

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Jakby ktoś chciał, fotki Magdy Gessler w trakcie nagrywania Kuchennych Rewolucji w Tarnowie: http://nocnytarnow.pl/index.php?option= ... Itemid=233


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Post autor: kari »

Louve pisze:Kuchenne rewolucję już trwają, z wiarygodnego źródła wiem, że dużo osób się kręci wokół- tzw."gapie". Prawdopodobnie w czwartek będzie degustacja:)

Tak.W czwartek odbędzie się kolacja która zakończy rewolucje w restauracji .Degustacja będzie tylko dla osób które posiadają zaproszenie .Niestety tego zaproszenia nie da się nigdzie zdobyć. Pani Gessler zaprasza swoich najbliższych,znajomych ,ekipę z TVN .Pani Magda korzysta z okazji i zwiedza Tarnów.Wpadła także na kawę do restauracji" U Jana" .


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Niestety tego zaproszenia nie da się nigdzie zdobyć.
To właściciel nie lata z pizza i zaproszeniami po mieście jak to zazwyczaj w TV pokazują ? ;)

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Lata ale do konkretnych osób :P



kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Post autor: kari »

W TV pokażą jak właściciel lata z poczęstunkiem i zaprasza do restauracji na kolacje a tak naprawdę na kolacji będą tylko ci konkretni .Gdy się o tym dowiedziałem to się zdziwiłem .

Awatar użytkownika

Autor tematu
Louve
Prytan
Posty: 143
Rejestracja: 05-09-2009, 14:04
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Louve »

Wychodzi na to, że to jedna wielka ustawka.

ODPOWIEDZ