OSTERIA

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.
Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Twój brak poczucia humoru przerażający. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Nowy czy stary forumowicz, pożarcić zawsze można ;P

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Właśnie się okazało, że w lokalu pizza jest o niebo lepsza niż z dostawą do domu. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


tarnowiack
Archont
Posty: 849
Rejestracja: 27-01-2010, 17:33

Post autor: tarnowiack »

gushman, rzadko kiedy bywa na odwrót :mrgreen:

a w Osterii (przynajmniej tej przy Krakowskiej) rzeczywiście pizza palce lizać :)

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Ale rzadko bywa, że przez 2 godz. po zjedzeniu pizzy po dowozie brzuch mnie boli...

Bo w lokalach - koło Mytnika i w Tarnovii pizze są pyszne.
Ostatnio zmieniony 17-12-2010, 20:18 przez gushman, łącznie zmieniany 2 razy.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Cubaza
Rhetor
Posty: 3776
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

gushman pisze: po zjedzeniu pizzy po dowozi brzuch mnie boli...
Z przejedzenia ? :P Czy powód czysto biegowy ;)

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Nie no, rybką akwariową, która żre aż padnie, nie jestem. :D
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


chemol
Obywatel
Posty: 80
Rejestracja: 05-09-2010, 19:39
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: chemol »

zdecydowany plus za to co oferują - pizza smaczna, zupy-kremy również, tak jak i naleśniki (na słono). Obsługa bardo sympatyczna i starająca się, a wystrój gustowny. Niestety nie najtaniej, no ale coś za coś :)


BULI
Obywatel
Posty: 56
Rejestracja: 22-02-2010, 18:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: BULI »

Na ul. Krakowskiej ruszyła w miejscu Osterii KUCHNIA POLSKA - wczoraj przejeżdżałem i widziałem że już otwarte, w sobotę rano była krzątanina - wiele osób - może otwarcie mieli. Wie ktoś co tam dają jeść?


Maciek
Obywatel
Posty: 58
Rejestracja: 28-08-2010, 16:50

Post autor: Maciek »

Aż się boję cokolwiek napisać bo zaraz pewnie zostanę posądzony o ukrytą reklamę tego nowego lokalu po Osterii ale mimo wszystko zaryzykuję bo sumienie mam czyste :) Akurat kupowałem dziś chleb u "Klicha" naprzeciwko tego nowego lokalu i wychodząc pobrałem sobie jego ulotkę. I tak, lokal nazywa się "Polskie Smaki" i w ulotkowym menu można znaleźć m.in. takie rzeczy jak: przekąski (np. rydze smażone, śledzia, tatara itp.), zupy (od kwaśnicy przez barszcze, na flaczkach kończąc), tzw Polskie Specjały, czyli kotlety, bigosy, gołąbki itd. Dalej mamy rosół z kury, ale wg. ulotki dostępny tylko w niedziele :D, ryby (3 rodzaje), Kuchnia Mączna (typu pierogi, placki ziemniaczane), Dania dla dzieci (jak np. kurczak, pulpeciki czy ... góra z czekoladą ;) ) oraz na ostatniej stronie 11 rodzajów pizzy. Tak że wybór nawet urozmaicony. W ulotce są też podane ceny (np. kotlet schabowy 10 zł, pierogi od 7 do 18 zł za 10 szt. w zależności od rodzaju, pizze 30 cm od 11 do 19 zł.). O smaku czy obsłudze nie napiszę bo w ulotce nic na ten temat nie napisali... :)

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Jak masz skaner to wrzuć skana :)


BULI
Obywatel
Posty: 56
Rejestracja: 22-02-2010, 18:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: BULI »

Strona www w budowie zapewne http://www.polskiesmaki-tarnow.pl/


Marcin Zaród
Rhetor
Posty: 1966
Rejestracja: 09-09-2009, 18:28

Post autor: Marcin Zaród »

Parę uwag z dzisiejszej wizyty w Osterii pod Akwaparkiem.

1) prośba o podanie sztućców do pizzy (w części z kręglami) była wręcz przyczyną, że pani kelnerka raczyła na nas nakrzyczeć, że przecież tam się je pizzę rękami...

2) W umieszczonych na stolikach (dalej chodzi o część z kręglami) ulotkach/cennikach była informacja o tym, że przy zamówieniu ponad 50 zł darmowo przysługuje 1 litr Coli... Cóż, jak chcieliśmy o tę Colę poprosić, okazało się, że te cenniki są "nieaktualne", więc oferta też... Na pytanie, to po co w takim razie tu leżą, odpowiedź była, bo nowe nie pasują do podstawek :)

Na uwagę, że taka rzecz wystawiona na stolikach jest ofertą handlową, Pani z obrażoną miną powiedziała, że jak chcę, to ona może tę kartę zabrać :) (cudne)

3) To, że od wakacji tory kręglowe są tam uszkodzone i czasami np. przy strike'u nie zalicza całości, tylko np. jeden kręgiel traktuje jako dalej stojący, nawet nie wspomnę. Natomiast wspomnę o tym, że przed rezerwacją wyraźnie pytaliśmy o to, czy tory są już naprawione. Odpowiedź: "ależ oczywiście"... A jak było? Cóż, dokładnie tak jak w wakacje, kicha....

Nie wiem, czy ci ludzie znają pojęcie "marketingu szeptanego", ale ja szeptać uwielbiam...
To moja ostatnia wizyta w tym przybytku....

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Nie piszesz całej prawdy Kolego. Zapomniałeś dodać, że nieraz jak zbijesz 9 kręgli zalicza strike. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Marcin Zaród
Rhetor
Posty: 1966
Rejestracja: 09-09-2009, 18:28

Post autor: Marcin Zaród »

No tak, Tarnów miastem kreatywnych gier. Mieliśmy już koszykówkę na trawie, teraz kręgle z elementami gier losowych ;)

Ale na serio, to dla ludzi grających na poważnie takie ściemy są niedopuszczalne.

ODPOWIEDZ