OSTERIA

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.

Autor tematu
misiek84
Metoikos
Posty: 2
Rejestracja: 18-11-2009, 17:48

OSTERIA

Post autor: misiek84 »

czy ktos z was byl moze na piizy w osteri na krakowskiej, bo nie wiem czy warto jechac

[ Dodano: 21-11-2009, 5:45 ]
jednak sprawdzilem sam ta pizze, polecam bo warto , pizza pieczona w piecu na drzewo,smak spoko, skladnikow tez sporo, lokal przytulny, moja dziewczyna zadowolona na deser ciacho spore . jezeli ktos lubi zjesc cos dobrego to polecam krakowska 240 za mytnikiem , chyba jednak sporo ludzi nie wiem ze istnieje ta pizzzeria bo mi nikt nie odpisal to narka


mefisto101
Prytan
Posty: 212
Rejestracja: 25-09-2009, 19:12

Re: OSTERIA

Post autor: mefisto101 »

misiek84 pisze:czy ktos z was byl moze na piizy w osteri na krakowskiej, bo nie wiem czy warto jechac

[ Dodano: 21-11-2009, 5:45 ]
jednak sprawdzilem sam ta pizze, polecam bo warto , pizza pieczona w piecu na drzewo,smak spoko, skladnikow tez sporo, lokal przytulny, moja dziewczyna zadowolona na deser ciacho spore . jezeli ktos lubi zjesc cos dobrego to polecam krakowska 240 za mytnikiem , chyba jednak sporo ludzi nie wiem ze istnieje ta pizzzeria bo mi nikt nie odpisal to narka

Byłem i hmmm jedzenie nie powala na kolana, ale tragedii też nie ma
tylko trochę drogawo


Leliwa
Prytan
Posty: 116
Rejestracja: 16-11-2009, 22:47

Post autor: Leliwa »

Po wczorajszej wizycie mogę spokojnie polecić ten lokal. W środku jest całkiem miło, jedzenie bardzo smaczne. Zupa cebulowa - wyśmienita! Pizza bardzo dobra, jedynie do nachos zapiekanych z serem można się przyczepić, po zapieczeniu miękną pod serem, zdecydowanie wolę osobno z serem lub salsą, jak są chrupiące. Ale ogólnie wyszliśmy bardzo zadowoleni i na pewno wrócimy tam jeszcze, tym razem spróbować ich dań rybnych.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7656
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

W Osterii (dokładnie w jej Punkcie Gastronomicznym nr 2, na ul. Sowińskiego - dawny CK-coś-tam) jedliśmy zupę cebulową (bardzo dobra), polędwiczki wieprzowe pod kurkami (wyśmienite) i pstrąga z pergaminu w sosie czosnkowym - też bardzo dobry. Dodać do tego miłą i szybką obsługę, i mamy fajny lokal na wieczorną kolację. Polecam, warto się tam wybrać. W skali 1-10 mocna 9 (10 zostawiam na coś, co powali mnie na kolana ;)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

No to mamy najszybciej rozwijającą się lokalną sieć restauracji. Bo trzeci lokal szykuje się do otworzenia w Tarnovii. Choć wydaje mi się, że na kolację z żoną/dziewczyną to jednak na Sowińskiego albo Krakowską niż do galerii bym się wybrał. :)

Zresztą na Krakowskiej gotują bardzo smacznie - mięsko z grilla wyborne. A wczoraj przypadkiem załapałem się na pizzę i również niczego nie można jej zarzucić. Powiedziałbym, że nawet bardzo smaczna. Taka przyjemna odskocznia od pizzy z Caramby. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

aaa, no właśnie. bo coś mi nie pasowało w poniedziałek, że jakaś Osteria jest na Sowińskiego :) a tu taka zaszła zmiana.


tarnowiack
Archont
Posty: 849
Rejestracja: 27-01-2010, 17:33

Post autor: tarnowiack »

lokal nawet i jedzenie spoko... pizza niezla - pieką w porzadnym prawdziwym piecu.
tylko w razie organizacji czegokolwiek - kontakt z szefem - raczej przykre doswiadczenie... pracownicy rownie zachwyceni takim kontaktem co nieopatrzni "interesanci" ;)

a osteria na sowinskiego to juz pare miesiecy.. tylko pizze nie od razu mieli ;)

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7656
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Odnoszę wrażenie, że na Sowińskiego to jednak pizza z piekarnika leci, chyba że dowożą z Krakowskiej - ale piekarnik w kuchni widziałem :)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


tarnowiack
Archont
Posty: 849
Rejestracja: 27-01-2010, 17:33

Post autor: tarnowiack »

masz racje. z pieca maja na krakowskiej - w pierwszym lokalu. na sowinskiego zrobili remont po niewypale galicyjskiej ale pieca nie dalo rady.. moze kiedys. na razie robia jak wszyscy - piekarnik ;)
zreszta w galerii pewnie pieca tez nie zrobia ;)


kwiatlotosu
Obywatel
Posty: 12
Rejestracja: 07-12-2010, 21:55

Post autor: kwiatlotosu »

Hej! Ostatnio byłam z koleżanką na krakowskiej , obsługa fachowa! pizza smaczna , mojej znajomej bardzo smakowała , choć ja uważam ,że składniki maja trochę nie smaczne... ciasto w miarę cienkie , myslę ze kiedyś do nich jeszcze wrócę:):)

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Ciekawe czy ona gdzies nie byla ?:P
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


sainte_nitouche
Archont
Posty: 937
Rejestracja: 23-11-2009, 15:45

Post autor: sainte_nitouche »

Niedlugo nam opowie, jak smakowalo sniadanie u Tiffany'ego ;)

:P

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

I kto faktycznie siedział tuż obok Jezusa podczas ostatniej wieczerzy. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

I że to ona nakręciła film "Wielkie żarcie" ;)


MARO
Obywatel
Posty: 15
Rejestracja: 01-12-2010, 22:08

Post autor: MARO »

Wasza gościnność dla nowych użytkowników jest powalająca.

ODPOWIEDZ