Pizza PUNKT

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.

Autor tematu
Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Pizza PUNKT

Post autor: Ravir »

Pizza Punkt - to mały lokal na ulicy Lwowskiej, mieści się w budynku na rogu Lwowska - Ochronek.W Niedzielę miałem okazję być w sasiednim sklepie Jama i w ramach testów zamówiłem Pizzę. Znajomi też zamawiali i byli bardzo zadowoleni.

Pizza znakomita, pyszne ciasto, składniki doskonałe i szybki czas realizacji. Jak dlamnie pojawila się kolejna doskonała pizzeria. Co więcej ceny sa BARDZO przystępne.

POLECAM.

PS.
Mam nadzieję, że nikt nie weźmie tego za krypto reklamę :mrgreen: :mrgreen: Nie jest to mój pierwszy post. :mrgreen: :mrgreen:
9000 ml A Rh-

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6840
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Ciebie, naszego forumowego testera pizzerii mamy posądzać? :P


Cubaza
Rhetor
Posty: 3787
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

EEE pewnie właściciel :P
A tak na serio to szkoda, że jak już powstaje jakieś jedzenie w Tarnowie to jest to właśnie pizzeria. Te, które mają wyrobioną markę to zostają, jednak nowe pizzerie tak jak powstają tak szybko znikają.
Najlepszym przykładem jest "La gondola" :( A dobrą pizzę mieli :(


Autor tematu
Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Pizza Punkt - dziala tez w Jaśle - oraz otwierają lokal w Nowym Sączu - tak podają na stronie. Może nie padnie. OBY NIE - bo dobrych lokali nigdy za dużo.
9000 ml A Rh-


chemol
Obywatel
Posty: 80
Rejestracja: 05-09-2010, 19:39
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: chemol »

dostałem, więc umieszczam :)

Obrazek

Obrazek

na obecną chwilę nie miałem jeszcze przyjemności żadnej spróbować - dokonam tego na pewno w najbliższym czasie :)


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

eee... 3zł za sos?

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11626
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Keleos pisze:eee... 3zł za sos?
Opakowanie dwa razy większe niż normalnie, ale sos jakiś dziwny. Zamówiłem do pizzy sos ostry a dostałem coś białego z zielonymi kawałkami w środku. Ciężko to było zidentyfikować , ale nie były to zioła. Wyglądało i smakowało trochę jak ogórki. Pizza nie najgorsza ale bez rewelacji. Największym plusem jest cena. Spróbowałem raz i raczej mi wystarczy, wolę inne pizzerie.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Dopiszcie mnie do listy zadowolonych klientów. Zamówiłem dużą zapiekankę... wow. Na cieście pizzowym, 2x szersza niż w zwykła zapiekanka... w sumie to mała pizza w Campo di Fiori jest mniejsza...

Bardzo dobre przyprawy ziołowe, świeże pieczarki, doprawiony kurczak... na pewno będę zaglądać jeszcze ; )

Awatar użytkownika

małopolska2
Archont
Posty: 521
Rejestracja: 20-12-2010, 18:24

Post autor: małopolska2 »

Nie wiem, może w lokalu pizza jest tam dobra ale na wynos nie polecam.
Pizzę od kartonu nie dzieli folia aluminiowa i po dostarczeniu jej do konsumenta ma smak tegoż kartonu, po prostu dobitnie przechodzi smakiem okładki tekturowej, nie polecam, lepiej zjeść papier, będzie taniej.
Sama pizza też wybitna nie jest, ot kolejny tego typu lokal niczym się nie wyróżniający pośród dwudziestu innych.


Lechu
Archont
Posty: 623
Rejestracja: 15-06-2010, 13:42

Post autor: Lechu »

A jakie są wg Ciebie nejlepsze pizzerie w Tarnowie ?


Torquemada
Obywatel
Posty: 20
Rejestracja: 15-06-2011, 10:23
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Torquemada »

Lechu pisze:A jakie są wg Ciebie nejlepsze pizzerie w Tarnowie ?
Jak dla mnie osobiście, pizza z FORUM jest najlepsza. Przychodzisz zamawiasz i zawsze dostajesz taka sama pizze jaka zamawiałeś poprzednim razem (mówimy o tym samym rodzaju pizzy).
Lokalny patriota.


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

W Forum szału nie ma, nie przesadzaj. Ma jednak tę zaletę, że łatwo się nią zapchać.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11626
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

trix pisze: Ma jednak tę zaletę, że łatwo się nią zapchać.
Brukiew też ma taką zaletę :D
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


Torquemada
Obywatel
Posty: 20
Rejestracja: 15-06-2011, 10:23
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Torquemada »

trix pisze:W Forum szału nie ma, nie przesadzaj. Ma jednak tę zaletę, że łatwo się nią zapchać.
Jakieś argumenty za tym "brakiem szału" ?
Lokalny patriota.


neya3
Prytan
Posty: 126
Rejestracja: 06-11-2010, 17:15
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: neya3 »

Torquemada pisze:
trix pisze:W Forum szału nie ma, nie przesadzaj. Ma jednak tę zaletę, że łatwo się nią zapchać.
Jakieś argumenty za tym "brakiem szału" ?
zbyt przewidywalna. jesli chcesz sie najesc ciastem to prosze bardzo:) ilosc skladnikow nie jest porywajaca. sa lepsze pizzerie w Tarnowie np AdRem, Delecta, nieistniejaca Aniol i Diabel (miala fenomenalne ciasto, takie jakies inne ale dobre :P)
ona jest jak skórzany pasek- niby cienki, a w rękach nie rozerwiesz. A gdybyś się na nim powiesił to też wytrzyma/ A. Sapkowski/

ODPOWIEDZ