JANI SUSHI

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.

Stradie
Proedroj
Posty: 332
Rejestracja: 09-08-2011, 16:37

Post autor: Stradie »

Temat ucichł, a chciałbym wiedzieć jak tam Sushi się trzyma? :)


Stradie
Proedroj
Posty: 332
Rejestracja: 09-08-2011, 16:37

Post autor: Stradie »

Dzisiaj Sushi było przeze mnie zaliczone. Przyznam, że bardzo dobre. Ciekawe jak stoi z klientelą.


slavo
Obywatel
Posty: 57
Rejestracja: 08-10-2010, 11:20

Post autor: slavo »

Dzisiaj smakowałem Zestaw Walentynkowy z Jani Sushi i muszę przyznać iż bardzo dobre !
Zapewne nie było to moje ostatnie sushi :P
Pycha :lol:
54 800 ml O Rh+ .... a Ty ?

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

slavo pisze:Dzisiaj smakowałem Zestaw Walentynkowy z Jani Sushi i muszę przyznać iż bardzo dobre !
Zapewne nie było to moje ostatnie sushi :P
Pycha :lol:
Tydzień temu przyjechali. Do dzisiaj pałeczki oblizuję :lol:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Jak mam "domowy zlot" ze znajomymi to często zamawiamy sushi. Jakość stala, bardzo dobra, wiadomo, że najsmaczniej jest na miejscu :mrgreen: ale nawet z dowozem jest bardzo dobrze. Mają dobry sos sojowy i wasabi, opakowania tez są bardzo fajne. Ceny przystępne. Oby im się wiodlo, szkoda by było tak dobrego dostawcy. Tym bardziej, że mało jest w Tarnowie innych "dostawców" niż Pizza. :mrgreen:
9000 ml A Rh-

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7657
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Ravir pisze:najsmaczniej jest na miejscu
Najsmaczniej jest w domu zrobić samemu :) ale jak ktoś nie potrafi, to faktycznie jani sushi ma dobrą ofertę.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Ravir pisze:Jak mam "domowy zlot" ze znajomymi to często zamawiamy sushi. Jakość stala, bardzo dobra, wiadomo, że najsmaczniej jest na miejscu :mrgreen: ale nawet z dowozem jest bardzo dobrze. Mają dobry sos sojowy i wasabi, opakowania tez są bardzo fajne. Ceny przystępne. Oby im się wiodlo, szkoda by było tak dobrego dostawcy. Tym bardziej, że mało jest w Tarnowie innych "dostawców" niż Pizza. :mrgreen:
Święte słowa w tym uduchowionym mieście. Szęść Boże jak głosi hasło gminy Skrzyszów :lol:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

Mr Greenback pisze:
...Święte słowa w tym uduchowionym mieście. Szęść Boże jak głosi hasło gminy Skrzyszów :lol:
nie wiem czy czasem po zmianie wójta hasło nie uległo zmianie z "witamy w gminie Skrzyszów, Szczęść Boże" na "witamy w gminie Skrzyszów"

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

karamba pisze:
Mr Greenback pisze:
...Święte słowa w tym uduchowionym mieście. Szęść Boże jak głosi hasło gminy Skrzyszów :lol:
nie wiem czy czasem po zmianie wójta hasło nie uległo zmianie z "witamy w gminie Skrzyszów, Szczęść Boże" na "witamy w gminie Skrzyszów"
Nie uległo. Widziałem 2 dni temu na własne oczy na obu wlotach (Łękawica i Tarnów)... ;)
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

ODPOWIEDZ