JANI SUSHI

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.
Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6854
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Opinia o potrawie.


jani sushi
Obywatel
Posty: 5
Rejestracja: 15-07-2011, 17:30
Lokalizacja: tarnow
Kontakt:

jani sushi

Post autor: jani sushi »

Witam wszystkich forumowiczów.
Trochę mi zeszło z pojawieniem się na forum, ale już jestem. Najważniejsze to chcę podziękować za dobre słowo i opinie, staram się aby moje sushi trzymało poziom - mam również świadomość, że nie da się wszystkim dogodzić... :).

Co do określenia lokalizacji to faktycznie zabrakło mi synchronizacji czasowej z reklamą zewnętrzną, ale to się zmieni chyba już jutro.
Mam nadzieję, że moje sushi zaistnieje na stałe w Tarnowie i Waszych gustach.
Chętnie poczytam jakieś sugestie z Waszej strony co mogę poprawić, zmienić lub dodać.

A w sprawie promocji to proponuję 5% rabatu dla wszystkich forumowiczów na jakiekolwiek zamówienie. Koniecznie poinformujcie o tym osobę przyjmującą zamówienie.

Pozdrawiam
jani sushi

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Jeszcze nie jadłem, ale już mi zaimponowaliście. :) Przedstawiciel restauracji nie zrobił ani jednego błędu ortograficznego, interpunkcyjnego ani stylistycznego. :) Tego tu chyba jeszcze nie było. :)

Najwyższy czas spróbować sushi. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6854
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Ja spróbowałem, jednak pozostanę przy schabowym :)
To nie dla mnie.


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Ja testowałem już trzy razy - w tym dwa razy z dowozem. Za każdym razem było OK.

Zestawy w dowozie przychodzą w bardzo ładnym pudełeczku, do którego dołączone sa pałeczki - w samym pudełku dodatkowo dostajemy małą buteleczkę Sosu Sojowego oraz mały pojemnik z Wasabi.

Ceny są przystępne - dla mnie sushi zaczyna stanowić poważną alternatywę, dla zwyczajowo zamawianej/robionej pizzy w czasie spotkań, że znajomymi.

Na DUŻY plus należy traktowanie klientów - zestawy Lunch są wg strony dostępne do 16 - ja zadzwoniłem koło 19 i Pani przyjmująca zamówienie powiedziała, że nie ma problemu i że zrobią dla mnie zestaw Lunch.
9000 ml A Rh-


Leliwa
Prytan
Posty: 116
Rejestracja: 16-11-2009, 22:47

Post autor: Leliwa »

Zgadzam się z Ravirem, to jest naprawdę dobra alternatywa, oczywiście jak komuś podchodzą takie smaki.
Uroki kuchni japońskiej poznałem lata temu dzięki pewnej japońskiej rodzinie. Od tego czasu jestem wielkim fanem tego typu smakołyków, i bardzo się cieszę, że wreszcie w Tarnowie jest możliwość zamówienia sushi. Nie zawsze się chce w domu robić, tym bardziej, że lokalnie dostęp do niektórych świeżych ryb i owoców morza jest utrudniony.
Jeśli miałbym coś doradzić, to dorzuciłbym tempurę do oferty, może nie koniecznie na dowóz, ale jak się restauracja rozwinie, w co wierzę, to na miejscu tempura byłaby super uzupełnieniem oferty :)

Awatar użytkownika

angelo
Archont
Posty: 621
Rejestracja: 16-09-2009, 09:03
Lokalizacja: Tarnów/Strusina

Post autor: angelo »

Dziś testowałem Jani Sushi. Jedzonko dowieione w 30 minut, pięknie podane i nawet rabat z Agory dostałem. Za obsługę należy się 6. Zaznaczam, iż było to moje pierwsze sushi w życiu i pewnie nie ostatnie. Z niecierpliwościa czekam jednak powrotu do domu z pracy, gdzie czeka na mnie tradycyjny polski BIGOS ;)

Pozdrawiam.
29500ml B Rh+... A Ty?


A_nimka
Metoikos
Posty: 3
Rejestracja: 11-09-2009, 18:55

Post autor: A_nimka »

Które sushi wybrać na pierwszy raz? ;)


farciarzgilmore
Archont
Posty: 744
Rejestracja: 17-12-2009, 12:41
Lokalizacja: Polska

Post autor: farciarzgilmore »

No właśnie, ja sushi nigdy w życiu nie jadłem i co byście polecali na pierwszy raz? Od razu mówię, że jestem fanem ryb i nie straszny mi smak surowej ryby. Coś lekkiego np. zamiast obiadu.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7661
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Jakiś zestaw najlepiej, to wyczujecie, które Wam najbardziej smakują. Na pewno hosomaki, futomaki, uramaki - to klasyka. Dokupcie sosu sojowego :), za to wasabi zostanie na następny raz :)

Na 'pierwszy raz' polecałbym na 2 osoby z lunch zestawów - mix lunch (nr 4). A jak nie, to wszystkiego po trochu.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


A_nimka
Metoikos
Posty: 3
Rejestracja: 11-09-2009, 18:55

Post autor: A_nimka »

Wizualnie najbardziej podchodzą mi uramaki :D

Awatar użytkownika

figa
Archont
Posty: 743
Rejestracja: 19-07-2011, 21:55

Post autor: figa »

Mój pierwszy kontakt z sushi był straszny. Niedobre toto, ze hej! Ale po paru próbach w końcu moje kubki smakowe się przestawiły ;) Więc tym bardziej się cieszę, że w Tarnowie powstała knajpka z sushi. I na pewno się tam wybiorę.


sbs
Prytan
Posty: 182
Rejestracja: 23-11-2010, 00:07

Post autor: sbs »

przyznam że skusiłem się na wizytę w sushi barze , faktycznie ciężko trafić , w drodze do można poznać błądzących heh forumowiczów agory , jednak jak już było wyżej napisane , przystępuję do grona fanów tradycyjnej polskiej kuchni ,
dania typu sushi trzeba poprostu lubić.
a był ktoś z was w chińskiej knajpie koło rynku lub w kanapkolandii?


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

I zakupisz w sklepie 2 plasterki szynki, 2 sera, pół pomidora itd. ? Powodzenia.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6854
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Jaki problem? :)
Przypominam, że to temat o sushi.

ODPOWIEDZ