JANI SUSHI

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.

Autor tematu
chemol
Obywatel
Posty: 80
Rejestracja: 05-09-2010, 19:39
Lokalizacja: Tarnów

JANI SUSHI

Post autor: chemol »

Ktoś już był? Ktoś może wyrazić swą opinię? :)

www.janisushi.pl

Awatar użytkownika

misha
Proedroj
Posty: 460
Rejestracja: 22-09-2009, 20:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: misha »

O wlaśnie... czegoś takiego nam potrzeba.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3789
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

misha pisze:O wlaśnie... czegoś takiego nam potrzeba.
Nam ? Mi nie :P Jedno sushi było w Tarnowie i tak szybko jak się pojawiło tak szybko zniknęło.


Autor tematu
chemol
Obywatel
Posty: 80
Rejestracja: 05-09-2010, 19:39
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: chemol »

to jedno sushi co mieliśmy na Żydowskiej to był wyrób sushi-podobny i było mu daleko do prawdziwego. Bo to co to za knajpa sushi, w której kupi ryby smażone z frytkami dostępne w wielu innych restauracjach :P Poza tym była na ulicy, co większości przynosi jakiegoś pecha :)


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

LETNI OGRÓDEK
Ogródek jest do Państwa dyspozycji:
Wtorek – Piątek
17:00 do 21:00
Sobota – Niedziela
12:00 do 21:00
szukam i szukam i nie mogę znaleźć GDZIE ten ogródek jest do dyspozycji...

edit: o, jest. W dziale 'kontakt'... dziwne to chowanie się z lokalizacją ; )


e12
Prytan
Posty: 139
Rejestracja: 15-01-2010, 12:01
Lokalizacja: Centrum

Post autor: e12 »

właśnie wróciłem. Wrażenia bardzo, bardzo pozytywne. Jedzenie pierwsza klasa, wspaniale podane, obsługa przesympatyczna. Okolica średnia (na tyłach szkoły muzycznej)klienci są obsługiwani tylko w ogródku letnim ponieważ bar nastawiony jest tylko na catering i dowóz na telefon. Ceny przystępne (oczywiście jak na sushi).
Polecam wszystkim a szczególnie tym którzy chcą czegoś więcej niż smażone w oleju przysmaki z secesji lub też wszelkiej maści pizze i schabowe z kapuchą ;)


Leliwa
Prytan
Posty: 116
Rejestracja: 16-11-2009, 22:47

Post autor: Leliwa »

Dziś właśnie dostałem od nich ulotkę i na pewno zamówię na telefon. Wygląda bardzo zachęcająco!


sbs
Prytan
Posty: 182
Rejestracja: 23-11-2010, 00:07

Post autor: sbs »

Keleos pisze:
LETNI OGRÓDEK
Ogródek jest do Państwa dyspozycji:
Wtorek – Piątek
17:00 do 21:00
Sobota – Niedziela
12:00 do 21:00
szukam i szukam i nie mogę znaleźć GDZIE ten ogródek jest do dyspozycji...

edit: o, jest. W dziale 'kontakt'... dziwne to chowanie się z lokalizacją ; )
jak nie możesz znaleść jak masz lokal za rogiem ?


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Nie mam.

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Czy to jest przypadkiem ten lokal, gdzie kiedyś mieścił (mieści) się bar sałatkowy, czy to wejście gdzie szkoła tańca Aida? Swoją drogą, to powinni dodać na stronę zdjęcie budynku z zewnątrz gdzie jest wejście, bo jak ktoś nie zna rejonu, to ta mapka wiele nie pomoże.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Na rogu z Legionów jest U Marysi czy jakoś tak, a tam gdzie była szkoła jazdy (jest?) jest U Zdzicha czy coś... oszaleli ludzie z tymi nazwami 'u...'

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Przechodziliśmy dziś z kumplem tamtędy i nie znaleźliśmy. U Bożeny na rogu i u Zdzicha było po drodze, ale tej chińskiej ni śladu. Oj kiepską mają reklamę, bo są totalnie niewidoczni z głównej ulicy.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3789
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Mi się wydaje, że to trzeba wejść od 3LO tam w ten "korytarz" pomiędzy 3LO a dawną szkołą muzyczną i dopiero to tam jest, ale nie daję sobie głowy uciąć.

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Tam jest wjazd, ale jeszcze powinno być drugie wejście gdzieś od Mickiewicza, czy Legionów, ale nie widać żadnej reklamy idąc od strony fontanny.


Leliwa
Prytan
Posty: 116
Rejestracja: 16-11-2009, 22:47

Post autor: Leliwa »

Jeśli Jani Sushi nastawia się na dowóz i catering, a sądząc po lokalizacji to tak właśnie jest, to musi poprawić logistykę, pewnie się tego nie spodziewali, ale wczoraj zainteresowanie przerosło nieco możliwości restauracji i trzeba było długo czekać na dostawę. Jak już przybyła to trzeba powiedzieć, że jest bardzo dobrze, produkty są świeże i smaczne, wasabi nie żałowali, wszystko podane na eleganckich tackach.

Zdecydowanie tego mi brakowało w Tarnowie, i mam nadzieję, że nie jestem odosobniony i uda się restauracji utrzymać na rynku. Powinni jednak pomyśleć również o tych którzy chcą zjeść na mieście, i poszukać bardziej reprezentacyjnej siedziby. Jeśli popyt z wczoraj utrzyma się na dłużej, to może być dobrze. Ja na pewno raz w tygodniu postaram się coś zamówić bo uwielbiam sushi!

ODPOWIEDZ