China Express - American Chiness Food

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.

fistal
Prytan
Posty: 120
Rejestracja: 30-12-2010, 12:18
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: fistal »

Faktycznie mój błąd...w takim razie nie było wieprzowiny w sosie słodko-kwaśnym.


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

szefu jakiś taki nerwowy na pewno to takim poście "zyska" sporo klientów :D, raczej się stara być miłym i grzecznie tłumaczyć a nie z "!!" co oznacza złość i irytacje ...


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

A nie podirytowałbyś się, jakby wlazł taki na forum i publicznie pierdzielił wyssane z palca oszczerstwa?


fistal
Prytan
Posty: 120
Rejestracja: 30-12-2010, 12:18
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: fistal »

A Ty Keleos jak zwykle wszystko wiedzący w każdym temacie i wiesz że niesłusznie...
Akurat danie czegoś w sosie słodko-kwaśnym zamawiała moja druga połówka i dlatego nastąpiła pomyłka z rodzajem mięsa ( widocznie nie zakodowałem idealnie co tak naprawdę chciała zamówić).
Fakt jest faktem że czegoś z menu nie było co zostało oznaczone jako minus zamówienia .

Co do irytacji to też jestem zdania że właściciel tak czy tak powinien być bardziej przyjaźnie nastawiony na krytykę i wyciągać z niej wnioski a nie oburzać się. Chyba za bardzo kogoś zabolało to że komuś coś mogło nie smakować...


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Myślę, że bardziej bolało to, że na opiniotwórczym forum, czytanym przez tysiące osób, ktoś bezpodstawnie skrytykował czyjąś pracę, mogąc w ten sposób niechcący pogorszyć notowania lokalu wśród lokalnej społeczności.

Jestem wyczulony na niemające poparcia w rzeczywistości zarzuty i interpretacje, pomówienia, niedomówienia i tego typu rzeczy. Zbyt wielu forumowych gwiazd jedzie na bajkowym wózku. Plus pisałem ten post zaraz po przeczytaniu bajki użytkownika flyfly, stąd może zbyt emocjonalne podejście. Przepraszam.


fistal
Prytan
Posty: 120
Rejestracja: 30-12-2010, 12:18
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: fistal »

Widzisz, i tu leży problem. Ty twierdzisz że bezpodstawnie coś skrytykowałem. Ja z kolei napisałem swoje wrażenia i opinie po zjedzeniu - chyba do tego służy wątek gastronomiczny na forum?.
Takie uwagi są pożyteczne również dla właściciela który np po przeczytaniu tych uwag może wprowadzić inny rodzaj ryżu - bo to akurat był największy minus zamówienia.
Z mojej strony EOT.

Awatar użytkownika

Nunuss
Obywatel
Posty: 86
Rejestracja: 22-07-2011, 15:29
Lokalizacja: Tarnów / Zalasowa

Post autor: Nunuss »

dlaczego nie ma kaczki z warzywami w menu??? :(:(:(:(
Live the life you love, and love the life you live Ą

Awatar użytkownika

małopolska2
Archont
Posty: 521
Rejestracja: 20-12-2010, 18:24

Post autor: małopolska2 »

Szpitalny wystrój odstrasza, wszedłem i wyszedłem.
Nie czuć też tam zapachu gotowania, krzątaniny kuchennej, ot.. mikrofala, podgrzewanie gotowych dań, jakoś nikt mnie nie przekona by coś tam zaryzykować.


china express
Metoikos
Posty: 4
Rejestracja: 05-08-2011, 17:37

Post autor: china express »

Przykro Mi ze nie mamy kaczki ale narazie nie mamy w planach jej wprowadzenie.Przykro Mi także ze Pan spisała nas na straty nie prubujac naszego jedzenia wystruje może nie jest jeszcze dopracowany ale jedzenie mamy świeże a (nie z mikrofalówki żadne z mies nie jest mrożone) apropo zapachu to smażymy na oleju sezamowym który jest bardzo intensywny i niechcieliśmy aby klienci po 10 min. przebywania w pomieszczenie musieli sie przebierać ,poniważ ciuchy szybko nim przechodzą.


china express
Metoikos
Posty: 4
Rejestracja: 05-08-2011, 17:37

Post autor: china express »

Ależ prosze Pana ma Pan prawo pełnej krytyki jezeli nie smakuje i tak też Pan uczynił , ale ja ryżu nie zmienie z powodu jednej krytyki a nastepnym razem prosze poprosić o ryz biały lub makaron .


Okruch
Obywatel
Posty: 23
Rejestracja: 15-06-2010, 15:32

Post autor: Okruch »

Co się dzieje z restauracją? Jedzenie było bardzo smaczne, a ostatnio na drzwiach wisi kartka "lokal zamknięty"?


Cubaza
Rhetor
Posty: 3787
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Wczoraj widziałem tam właściciela. Jak zwykle stanął mi pod bramą tak, że musiałem się przeciskać obok niego, bo mu się należy tam stawać jak wszystkim. Więc może to jakiś jednostkowy przestój albo coś.


DominikKasprzyk
Obywatel
Posty: 84
Rejestracja: 22-09-2010, 21:02
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: DominikKasprzyk »

Lokal został zamknięty, gdyż sąsiadka prowadziła spór z właścicielem restauracji. Koło jej okien wentylator dawał wszystkie zapachy kuchenne, wprost do jej sypialni. Faktycznie, od strony podwórza czuć było zapachy jedzenia, więc w oknie obok drzwi tym bardziej. Ponadto sąsiadka skarżyła się na inne niedogodności, jak zachowanie właściciela, więc administracja wypowiedziała umowę o najm lokalu.

ODPOWIEDZ