Sałatki Contimax w Almie - pleśń nie tylko w serach

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.

Autor tematu
Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Tylko granulowany, tylko z torebki. Precz ze świeżymi warzywami :mrgreen: :mrgreen:


BULI
Obywatel
Posty: 56
Rejestracja: 22-02-2010, 18:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: BULI »

Długo na proszku nie pociągniesz. Witaminy w tabletkach, woda w proszku ale w czym ją rozpuścisz? :)

Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

BULI pisze:Długo na proszku nie pociągniesz. Witaminy w tabletkach, woda w proszku ale w czym ją rozpuścisz? :)
To proste: w wódce. ;)


Autor tematu
Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

W temacie Contimaxu:

Nie omieszkałem wysłać zdjęć do producenta z krótkim opisem przygody.

W dniu dzisiejszym otrzymałem oficjalne przeprosiny i deklarację wysyłki produktu z następnej partii ; )

Krótko mówiąc: firma zachowała się jak należy!


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

Keleos pisze:W dniu dzisiejszym otrzymałem oficjalne przeprosiny i deklarację wysyłki produktu z następnej partii ; )

Krótko mówiąc: firma zachowała się jak należy!
Obiecali dosypać więcej benzoesanu sodu i dokładniej zeskrobywać pleśń? :mrgreen:


Autor tematu
Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Obiecali zaprzestać haniebnych praktyk używania prawdziwych warzyw ; )

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7657
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

pb pisze:
Tak mi się przypomniało: dawno temu jadaliśmy w domu placki ziemniaczane z cukrem. Dawno tego już nie jadłem i właściwie obecnie nie widuję nigdzie takiego zestawienia.
Placki ze śmietaną i cukrem stanowiły podstawę diety na obozach żeglarskich w Gródku n/Dunajcem :) - na jednym talerzu było chyba z 10 tys kalorii... i dalej je lubię, chociaż rzadko jadam :(
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

starówka
Archont
Posty: 824
Rejestracja: 14-03-2010, 11:56
Lokalizacja: od zawsze ze starówki

Post autor: starówka »

kontynuując temat śmietany i ziemniaków proponuje zjeść frytki i oglądnąć krótką prezentacje :)


neya3
Prytan
Posty: 126
Rejestracja: 06-11-2010, 17:15
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: neya3 »

http://www.youtube.com/watch?v=XAacK7mN ... re=related mysle ze Keleos po ogladnieciu tego filmiku nie chcial juz jesc domowych surowek/sałatek i przez to woli kupne!
a jesli chodzi o frytki ze smietana to sol jeszcze przezylam ale z ta smietana juz nie!!
ona jest jak skórzany pasek- niby cienki, a w rękach nie rozerwiesz. A gdybyś się na nim powiesił to też wytrzyma/ A. Sapkowski/


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »


Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

Na e-mail dostałem odpowiedź z przeprosinami, prawdopodobnym wyjaśnieniem pleśni (przerwany ciąg chłodniczy w sklepie oczywiście) oraz zapytaniem o możliwość dostarczenia mi przesyłki (i to jest ważne, bowiem poprzednicy widziałem, że piszą iż 'niespodziankę' mieli, bo przyszła paczka... firma teoretycznie nie powinna wysyłać nic bez naszej zgody, bowiem podchodzi to pod spam). Na przesyłkę się zgodziłem.

Keleos, czy przesyłka miała zapewnione chłodzenie? :)


Autor tematu
Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Nie, nie miała ; ) Ale produkty wydają się być świeże ; D

P.S. A sam pomysł w ogóle wysłania do producenta informacji o defekcie wziął się tylko i wyłącznie dzięki wykopowym opisom reklamacji...

Nigdy wcześniej nie reklamowałem nic u producenta - ba, produktów spożywczych nigdy nawet do sklepu nie zwracałem, tylko wyrzucałem i mówiłem 'trudno'.

Awatar użytkownika

maup
Thesmothetai
Posty: 1254
Rejestracja: 03-07-2010, 22:45
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: maup »

Keleos to klient doskonały. Jeżeli kiedyś tajemniczo zniknie, to będzie znaczyło, że porwało go światowe konsorcjum sieci hipermarketów celem masowej produkcji następnych generacji takich konsumentów ;)
Zwierciadła Nehaleni dzielą się na uprzejme i rozbite

ODPOWIEDZ