Kanapkolandia

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.
Awatar użytkownika

maup
Thesmothetai
Posty: 1254
Rejestracja: 03-07-2010, 22:45
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: maup »

Eredhel pisze:p.s. a google też mnie wysyłał do nas
jest interes do zrobienia. umie ktoś na forum robić kanapki?? ;)
Zwierciadła Nehaleni dzielą się na uprzejme i rozbite

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7659
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

maup, pytanie jest nie zy umie robić, tylko czy ma ważne badania na nosicielstwo, lokal, sprzęt i kuuupę wolnego czasu na załatwianie papierów i kopanie się z urzędami. Taka tam, 'polska specjalność'.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Mam badania na nosicielstwo. jako nauczyciel też mam kupę wolnego czasu podobno ; )

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7659
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Keleos, To wyskrob jeszcze ze 3 dychy na sprzęt, czynsz, remont lokalu, surowce na kanapki i zaczynaj :)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Ostatnio wpadłem na pomysł knajpy "zrobimy to za Ciebie", gdzie człek przychodzi z własnymi produktami i mówi co chce, lub "specjaliści" mu mówią co są w stanie z tego mu przygotować ; )

Tyle, że potrzebowałoby to chyba stałych dopłat z budżetu, bo nie wróżę kolejek ; )

(ewidentnym plusem jest zasada "wiem, co jem" - jak przyjdzie pani Gessler to nie dostanie mrożonek o ile ich sobie sama nie przyniesie ; >)


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

ja mam badania, kupę wolnego czasu ba wykształcenie "Technik Żywienia i Gospodarstwa Domowego", chęć i wszystko tylko jest jeden malutki problem ^^, nie mam "3 dych" haha :(

PS: informacje ze strony "Kanapki podajemy na świeżo wypikanych, chrupiących bagietkach."
wypikanych to tak celowo :D?


Cubaza
Rhetor
Posty: 3794
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

może one są aż tak zaj****, że musieli to wypikać ?
Ale tak fakt faktem literówki się zdarzają:)
A co do wypiekanych kanapek to naprawdę mają tam dobre jedzenie! Ja mogę je polecić z całego serca a jedyne co mam wspólne z tym lokalem to to, że mieszkam niedaleko :P


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

A propos literówek ostatnio kupiłem danie chińskie w Biedronce... na opakowaniu było napisane, by pokroić kurczaka w "ciękie" paski... matka do dziś głowi się, czy "ciękie" bardzo się różnią od cienkich...

Awatar użytkownika

hightower
Prytan
Posty: 246
Rejestracja: 13-09-2011, 23:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: hightower »

no jako to Keleos, 'ciękie' są o całą długość 'n' cieńsze :roll:
Agencja interaktywna hauerpower.com. SEO, kampanie Ads. Projektowanie UX/UI. Dedykowane wdrożenia Wordpress.


faleQ
Archont
Posty: 745
Rejestracja: 12-10-2009, 08:24
Lokalizacja: KT str
Kontakt:

Post autor: faleQ »

ad2222 pisze:To wyskrob jeszcze ze 3 dychy na sprzęt, czynsz, remont lokalu
Za 3 dychy to używany sprzęt taki jak w kanapkolandii kupisz :P


Eredhel
Archont
Posty: 548
Rejestracja: 15-09-2009, 20:50
Lokalizacja: z urodzenia Tarnowianin

Post autor: Eredhel »

Byłem, zakupiłem, smakowało...

Tylko te kanapki to mogłyby być takiej wielkości/szerokośći/ jak w Subway, bo trochę z nich te dodatki wypływają... ale smaczne :)
[center]"We're the lucky ones. Don't forget that"
[/center]


faleQ
Archont
Posty: 745
Rejestracja: 12-10-2009, 08:24
Lokalizacja: KT str
Kontakt:

Post autor: faleQ »

Eredhel pisze:Tylko te kanapki to mogłyby być takiej wielkości/szerokośći/ jak w Subway
To bierz następnym razem w ciabacie ;)


mkornelka
Metoikos
Posty: 1
Rejestracja: 14-10-2011, 17:20

Post autor: mkornelka »

powiedzmy że dobre mają te kanapki ja byłam ostatnio na dworcu w gusto tam to można nazwać kanapkami wielkości jak w subway i dużo wygodniej zapakowane naprawdę polecam


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Czy tylko ja nie zrozumiałem czy ten tekst pozbawiony interpunkcji poleca Kanapkolandię czy Gusto?


Eredhel
Archont
Posty: 548
Rejestracja: 15-09-2009, 20:50
Lokalizacja: z urodzenia Tarnowianin

Post autor: Eredhel »

faleQ pisze:
Eredhel pisze:Tylko te kanapki to mogłyby być takiej wielkości/szerokośći/ jak w Subway
To bierz następnym razem w ciabacie ;)
A wezmę ;)
[center]"We're the lucky ones. Don't forget that"
[/center]

ODPOWIEDZ