Kanapkolandia

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.

Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Byłem, zjadłem Włoską, smakowało. Do tego uprzejme, młode dziewczyny (aż 3 przypadają na 1 kanapkę ; > )... nic, tylko brać (kanapki też).

Ciut jeszcze wolałbym większą, ale zapomniałem co pisał Eredhel i zamówiłem w normalnej bułce ; )


kaka
Prytan
Posty: 151
Rejestracja: 31-08-2009, 13:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: kaka »

Druga wizyta i druga pozytywna opinia. Tym razem zamówiłem większą kanapkę z pieczywem ciabatta. Była jeszcze lepsza niż w normalnej bagietce, polecam wszystkim.
Obsługa ponownie bardzo miła. Nic tylko polecić Kanapkolandie raz jeszcze :)
http://www.forum.uniatarnow.net - forum tarnowskiego żużla, zapraszam.

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Post autor: Baxon »

Wygląda na to, że Chickey przeobraził się w Kanapkolandię. Nie da się nie zauważyć, że treść strony była redagowana przez tę samą osobę i akcenty są te same: świeże produkty (soki, sałatki) i dbałość o zdrowe odżywianie klientów. Stąd moja teza ;)
Nawet nie wiedziałem, że coś takiego mam niemal pod nosem, jutro przetestuje na własnym żołądku.

Awatar użytkownika

figa
Archont
Posty: 743
Rejestracja: 19-07-2011, 21:55

Post autor: figa »

Jeszcze jeden atut Kanapkolandii - kawa na wynos :) i to o 8 rano! Po prostu pysznie!


Cubaza
Rhetor
Posty: 3789
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

I popatrzcie się. Jedna reklama na autobusie. Brak ulotek, brak jakiejkolwiek innej reklamy gdziekolwiek. Tylko ten jeden autobus ;) A lokal ma już przeszło rok i ma się bardzo, ale to bardzo dobrze :)

Oby tak dalej bo jedzenie mają naprawdę dobre :)
Natomiast inne lokale pakują w reklamę a potem po pół roku się zamykają :P

Awatar użytkownika

hightower
Prytan
Posty: 246
Rejestracja: 13-09-2011, 23:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: hightower »

przeca jest jeszcze wuwuwu, z tego co 'pacze' jeszcze oklejony samochód, może i więcej jest tam reklamy niż sie wydaje.
czy się ma dobrze bardzo - to właściciel & Bóg jeden wszechmogący wie.
Agencja interaktywna hauerpower.com. SEO, kampanie Ads. Projektowanie UX/UI. Dedykowane wdrożenia Wordpress.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3789
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

hightower pisze:przeca jest jeszcze wuwuwu
Znajdź mi osobę na świecie, która wpisała sobie w przeglądarkę stronę http://www.kanapkolandia.pl/ bo akurat sobie coś takiego wymyślił i wpisał w wyszukiwarkę. Strona internetowa bez reklamy na mieście bądź jakiegokolwiek przekazania adresu, nazwy firmy nie ma racji bytu jako reklama.
hightower pisze:z tego co 'pacze' jeszcze oklejony samochód
Fakt jest jeszcze firmowy samochód, ale on 99% czasu stoi na Placu Bohaterów Getta :P
hightower pisze:czy się ma dobrze bardzo - to właściciel & Bóg jeden wszechmogący wie.
Gdyby miał się źle to jaki to jest interes tak właściwie to trzymać żeby przynosiło straty ? Troszkę dziwne myślenie :P

Awatar użytkownika

hightower
Prytan
Posty: 246
Rejestracja: 13-09-2011, 23:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: hightower »

jeno chodzi mi o to że nikt z zewnątrz nie wie jak idzie interes, nawet na pozór jeżeli się kręci, może akurat wzięli pożyczkę z providenta :).

dwa. piszesz ze jadą na jednej reklamie,
wg. mnie nie, bo widze że jest i www i olepiony pojazd i tyla w temacie.
a czy i kto i czemu wchodzi na www, czy jezdzi auto, czy stoi - to temat na kolejny post/y. :shock:
Agencja interaktywna hauerpower.com. SEO, kampanie Ads. Projektowanie UX/UI. Dedykowane wdrożenia Wordpress.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Najlepszą reklamą jest dobre jedzenie! Nawet 10 autobusów nie utrzyma na dłuższą metę dziadostwa.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Cubaza
Rhetor
Posty: 3789
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

gushman pisze:Najlepszą reklamą jest dobre jedzenie! Nawet 10 autobusów nie utrzyma na dłuższą metę dziadostwa.
Dokładnie.

Awatar użytkownika

hightower
Prytan
Posty: 246
Rejestracja: 13-09-2011, 23:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: hightower »

amen!
Agencja interaktywna hauerpower.com. SEO, kampanie Ads. Projektowanie UX/UI. Dedykowane wdrożenia Wordpress.


faleQ
Archont
Posty: 745
Rejestracja: 12-10-2009, 08:24
Lokalizacja: KT str
Kontakt:

Post autor: faleQ »

Biznes się kręci.
Autobusów jest dwa :P
Kanapka góralska rządzi ;)

Wszystkie uwagi są mile widziane.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3789
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

faleQ, to Twój biznes? A jak tak to dlaczego nie mamy rabatu jako Agora ? :> :P Często kupowałem tam kanapki, teraz troszkę mniej :P Dlaczego nie ma rabatu :P hehehe

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7657
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Cubaza pisze:A jak tak to dlaczego nie mamy rabatu jako Agora
Tak a'propos rabatu:

Obrazek
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Szanowni Państwo, w przypadku pytań o suchara, proszę wkleić zdjęcie z Rabatem. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

ODPOWIEDZ