Kanapkolandia

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.
Awatar użytkownika

Autor tematu
huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Co to jest niby ta kanapkolandia?


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

o o o, słyszałem o Kanapkolandii, że za 6zł można dostać dużą kanapkę z masą składników...

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6852
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Za 6 zł to ja sobie zrobię cały bochenek :)


faleQ
Archont
Posty: 745
Rejestracja: 12-10-2009, 08:24
Lokalizacja: KT str
Kontakt:

Post autor: faleQ »

Keleos pisze:słyszałem o Kanapkolandii, że za 6zł można dostać dużą kanapkę z masą składników..
można ;)
+ dobrą kawę


Eredhel
Archont
Posty: 548
Rejestracja: 15-09-2009, 20:50
Lokalizacja: z urodzenia Tarnowianin

Post autor: Eredhel »

a tak btw to gdzie to to jest?
[center]"We're the lucky ones. Don't forget that"
[/center]


Cubaza
Rhetor
Posty: 3794
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Na ulicy Żydowskiej, zaraz obok sklepu Defekt. Kiedyś tam był jakiś Kebab, potem jakieś pierogi a teraz jest kanapkolandia.


Eredhel
Archont
Posty: 548
Rejestracja: 15-09-2009, 20:50
Lokalizacja: z urodzenia Tarnowianin

Post autor: Eredhel »

A to nawet blisko pracy bym miał :)
[center]"We're the lucky ones. Don't forget that"
[/center]

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11643
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Wstąpiłem tam na chwilę, zamówienia kanapki się nie doczekałem. Najpierw stałem jakieś 4 minuty, bo pan z obsługi coś sobie siekał na zapleczu. Przede mną byłą jedna osoba i zamówiła kilka kanapek. Okazało się, że na moją bym musiał sporo czasu poczekać więc zrezygnowałem. Jeżeli tak to będzie dalej wyglądało to nie wróże im długiej działalności. Skoro na kanapkę trzeba czekać 15 minut to po cholerę w ogóle tam wstępować. Takie coś z założenia przeznaczone jest dla tych co nie mieli czasu w domu zrobić sobie śniadania do pracy itp. Wchodzą, zamawiają, dostają i wychodzą.
W 15 minut w domu sam sobie zrobię kanapkę włączając w tym wizytę w sklepie po bułki.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

To nie traktuj tego jako fast-food tylko jako wykwintną restaurację ; )

Właściciel lepiej wie czemu ma lokal służyć. Najwyraźniej nie nastawiają się na przemiał bydła, tylko na zwykłe jedzenie dla niezestresowanych ludzi.

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11643
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Keleos pisze:
Właściciel lepiej wie czemu ma lokal służyć. Najwyraźniej nie nastawiają się na przemiał bydła, tylko na zwykłe jedzenie dla niezestresowanych ludzi.
Niezestresowani ludzie zrobią sobie kanapki w domu. Wyjdzie szybciej i taniej. Ci zestresowani natomiast owszem mogą być zainteresowani ale nie w momencie gdy będą musieli na te kanapki czekać dłużej niż 4-5 minut.
Może po prostu miałem pecha, ale jeżeli tak wygląda tam to na co dzień to mimo dobrego pomysłu kanapkolandii długiej przyszłości nie wróżę ;)
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


Jurek
Obywatel
Posty: 20
Rejestracja: 20-04-2011, 09:00

Post autor: Jurek »

Byłem, o godzinie 9 rano, kolejki zero, dostałem od ręki kanapki z tuńczykiem i z kurczakiem , bardzo smaczne i bardzo duże, większość kanapek średnio w cenie 6zł , POLECAM :!:

Awatar użytkownika

Autor tematu
huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Jakiej mniej więcej wielkości są te kanapki?


Jurek
Obywatel
Posty: 20
Rejestracja: 20-04-2011, 09:00

Post autor: Jurek »

Ja dostałem solodrongi bardzo świeże chrupiące, z ziarnami słonecznika i z siemieniem , długość ok 25-30cm.

Awatar użytkownika

Autor tematu
huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Opłaca się:) Jeżeli będą pilnować, aby zawsze było świeże pieczywo oraz składniki, powinni się utrzymać. Proponuję, aby od października wprowadzili jakieś mniejsze i tańsze "studenckie" porcje, bo student zamiast dać 6 zł za kanapkę, to woli w tej cenie nieopodal dalej kupić piwo :)


faleQ
Archont
Posty: 745
Rejestracja: 12-10-2009, 08:24
Lokalizacja: KT str
Kontakt:

Post autor: faleQ »

Jurek pisze:Ja dostałem solodrongi bardzo świeże chrupiące, z ziarnami słonecznika i z siemieniem , długość ok 25-30cm.
To nie są solo-drągi :P

ODPOWIEDZ