Obsesja Smaku

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Obsesja Smaku

Post autor: gushman »

Wybrałem się tam dzisiaj ze swoją rodzinką i jesteśmy wręcz wniebowzięci.

Jedzenie: super! Naleśniki z serem, pierogi z mięsem i kurczak panierowany, które jadły pociechy, zniknęły z talerzy w tempie, jakiego jeszcze nie znaliśmy. :) Zwłaszcza pierogi robiły wrażenie, bo wychowany na fantastycznych pierogach mojej mamy rzadko jestem zadowolony z tego co dostaję w restauracjach. Te były pyszne. Ponadto żurek, barszcz z krokietem, pierogi z truskawkami czy placki ziemniaczane po węgiersku - wszystko zjedliśmy z wielkim smakiem.

Personel: obsługiwała nas jedna pani, bardzo sympatyczna zresztą. Talerze po skończonym posiłku nie leżały przed nami dłużej niż kilkanaście sekund, także "małość" stołu nie była wielkim problemem.

Przyjazność lokalu dla dzieci: na raczej niskim poziomie. Za plus należy poczytać zewnętrzny ogródek z wykładziną a'la trawa, plastikowe kubki na napoje i lizaki z prezencie oraz możliwość pożyczenia fotelika dla zupełnych maluchów.

Ceny: taniej niż w Wiedeńskiej czy Soprano, drożej niż w przeciętnych restauracjach. Ale wg mnie cena zupełnie adekwatna do pyszności.

Podsumowanie: już nie mogę się doczekać kolejnej wizyty, bo w menu jeszcze sporo do wypróbowania. :)

PS To pisałem ja, gushman, w żaden sposób nie spowinowacony z kimkolwiek z tej restauracji. Choć głowy nie daję, bo nie wiem czyja ona jest. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Awatar użytkownika

Autor tematu
gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

O sorry. Na Krakowskiej. Koło tego zegarmistrza co jest po lewej idąc od dołu. Troszkę poniżej Kudelskiego, troszkę powyżej Marzenia.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Ja tylko wiem ten lokal zarabia. Przynajmniej na kawie :P.
Kupuje kawe w Lidlu za 9zł - 0,5 kg. Sprzedaje pewnie po normalnych cenach :)
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

hightower
Prytan
Posty: 246
Rejestracja: 13-09-2011, 23:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: hightower »

byłem i uwielbiam. pierogi lepsze niż na krupówkach :)
świetny drób grillowany + sposób podania - cacy .
dwa:
jedyny minus to takie ludowszczyźniane wnętrza, ale miejsce przy oknie jest tego warte .

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6846
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

hightower pisze:pierogi lepsze niż na krupówkach :)
O to akurat nie trudno :P


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

To tam gdzie dawniej jakaś pizzeria była ?

Jeśli tak to byłem tam kiedyś na pizzy (już w nowym lokalu) i muszę powiedzieć, że pizza była całkiem całkiem. Chyba nawet o tym piałem na tym forum :P


Cubaza
Rhetor
Posty: 3789
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

halford pisze:To tam gdzie dawniej jakaś pizzeria była ?

Jeśli tak to byłem tam kiedyś na pizzy (już w nowym lokalu) i muszę powiedzieć, że pizza była całkiem całkiem. Chyba nawet o tym piałem na tym forum :P
Dokładnie tak ;)
W tym miejscu :P

Awatar użytkownika

hightower
Prytan
Posty: 246
Rejestracja: 13-09-2011, 23:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: hightower »

O to akurat nie trudno
racja, to pojechałem... :)

ODPOWIEDZ