Rakning miejskich pizzerii [wątek roboczy]

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.

Lilith
Proedroj
Posty: 358
Rejestracja: 19-11-2009, 11:13

Post autor: Lilith »

Stradie zainteresuj się takim skryptem jaki jest na ankiety.pl (bodajże) jest nim limesurvey tam zrobisz wszystko szybko i prosto. Masz odpowiednią formę ankiety jak ocenianie w skali np 10 punktowej czy ilu tam chcesz a i łatwo potem stworzyć raport końcowy.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Obsesja Smaku to jednak wg mnie typowo polska kuchnia. Raczej nie wliczałbym jej do rankingu.
Pizza to tradycyjna polska kuchnia :D

Wg. mnie każdy lokal gdzie podają pizze (nie mrożoną, odgrzewaną) powinien być w zestawieniu.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3776
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

No to podajcie te lokale to się dopisze. Proste ;)


Autor tematu
Stradie
Proedroj
Posty: 332
Rejestracja: 09-08-2011, 16:37

Post autor: Stradie »

Może po prostu na forum wystawię listę i będziemy wybierać według wybranych kryteriów? Niestety inne typy rankingów niż tradycyjny jest niestety płatny. Jeżeli ktoś znalazłby jakiś serwis oferujący taką opcję za darmo. Będę wdzięczny.

- Telepizza
- Dominium
- Maranto
- Forum
- Avanti
- Gruby Benek
- Desperado
- Pizza Punkt
- Bujani Pizza
- U Włocha
- Aida
- F1
- Caramba
- Net Pizza
- Nudelek
- Zaścianek
- Rotunda
- Soprano
- Osteria
- Al’Dente
- Rycerska

Oto lista.


BULI
Obywatel
Posty: 56
Rejestracja: 22-02-2010, 18:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: BULI »

Jeszcze takie są chyba :)
TRZY OLIWKI, PIWNICA TARNOWSKA, MAKARSKA RIVIERA, POLSKIE SMAKI

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11595
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Stradie pisze:Może po prostu na forum wystawię listę i będziemy wybierać według wybranych kryteriów? Niestety inne typy rankingów niż tradycyjny jest niestety płatny. Jeżeli ktoś znalazłby jakiś serwis oferujący taką opcję za darmo. Będę wdzięczny.
Na tym serwisie możesz to zrobić za darmo.
http://moje-ankiety.pl
Wymagana jedynie rejestracja. Tu masz dowód. Ankieta robiona na szybko w celach testowych:
http://moje-ankiety.pl/respond-15246.html
Tylko jak będziesz robił to zablokuj IP i ciasteczka aby nie można było sztucznie nabijać punktów (obawiam się, że część właścicieli mogłaby skorzystać, zwłaszcza, że ankieta zewnętrzna :lol: )


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Jeszcze jest MARGO. A skoro jest Osteria to Obsesja Smaku też powinna być. Dajcie każdy lokal gdzie można zjeść pieczoną na miejscu pizze.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Gdzie jest Trzynastka?! Gdzie jest Trzynastka?! :)

Poza tym brakuje Młyńskiej przy Kołłątaja - pizz mają tam znaczny wybór. Ponadto Maranto to wg mnie dwie różne pizzerie: ta na Wałowej i druga przy Brandtstaettera. Oceniałbym je raczej osobno. Google wyrzuca jeszcze Pizzerię doRzeczy na Wałowej, ale nie mam pojęcia co to.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

Blick
Prytan
Posty: 111
Rejestracja: 23-02-2010, 21:08
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Blick »

doRzeczy juz nie istnieje od jakiegos czasu. Na wielkich schodach jest adRem, gdzie tez mozna zjesc dobra pizze


Autor tematu
Stradie
Proedroj
Posty: 332
Rejestracja: 09-08-2011, 16:37

Post autor: Stradie »

Ankieta stworzona. Umieszczam w osobnym wątku. Temat proszę usunąć.

ODPOWIEDZ