Najlepsza Tarnoswka Pizzeria [głosowanie]

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.

Autor tematu
Stradie
Proedroj
Posty: 332
Rejestracja: 09-08-2011, 16:37

Najlepsza Tarnoswka Pizzeria [g³osowanie]

Post autor: Stradie »

http://moje-ankiety.pl/respond-15267.html

W rankingu bierze udział 29 pizzerii, które zostały mi przez was nadesłane, przy czym jest opcja "inna", w której należy określić jaka pizzeria nie wymieniona wyżej powinna być uznana.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

A co oznacza ta skala 1-10? 1 to dobrze czy źle?
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11638
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Najlepsza Tarnoswka Pizzeria [g³osowanie]

Post autor: defekator »

Stradie pisze:http://moje-ankiety.pl/respond-15267.html

W rankingu bierze udział 29 pizzerii, które zostały mi przez was nadesłane, przy czym jest opcja "inna", w której należy określić jaka pizzeria nie wymieniona wyżej powinna być uznana.
Kurcze chyba można głosować dwa razy z tego samego IP, ankieta może być niewiarygodna.
Jak jest opcja edycji ankiety zablokuj tą możliwość (widziałem gdzieś odpowiednie okienko w ustawieniach ogólnych)

Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Re: Najlepsza Tarnoswka Pizzeria [g³osowanie]

Post autor: pb »

defekator pisze:Kurcze chyba można głosować dwa razy z tego samego IP, ankieta może być niewiarygodna.
Jak jest opcja edycji ankiety zablokuj tą możliwość (widziałem gdzieś odpowiednie okienko w ustawieniach ogólnych)

A to jeśli ja zagłosuję to będzie oznaczać, że moja żona i dzieci muszą lubić to samo? :P

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6846
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

pb, chodzi raczej o właścicieli lub pracowników tychże lokali


Autor tematu
Stradie
Proedroj
Posty: 332
Rejestracja: 09-08-2011, 16:37

Post autor: Stradie »



halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

LordRuthwen pisze:pb, chodzi raczej o właścicieli lub pracowników tychże lokali
Jak mają NEO to i tak zagłosują wiele razy... A w ten sposób zostałem pozbawiony możliwości zagłosowania.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Co za dupny system... Wszedłem na początku, rzuciłem okiem, zadałem pytanie jak rozumieć skalę od 1 do 10 i już więcej nie mogę tam wejść żeby wyrazić swoją opinię... A odpowiedzi na pytanie i tak nie znam...
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11638
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

10 dobrze 1 źle.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


Autor tematu
Stradie
Proedroj
Posty: 332
Rejestracja: 09-08-2011, 16:37

Post autor: Stradie »

A teraz Ci działa?

1 - bednadziejna
10 - rewelacyjna

Wartości pomiędzy według uznania.

Dobrze. Dostęp jest wielokrotny, bo inaczej nie da się zrobić tego bez blokady IP lub komputera, czy przeglądarki. W sumie wielokrotny wybór ma ten plus, że jak odwiedzimy restaurację, w której w momencie głosowania nie byliśmy, to możemy powrócić do ankiety i oddać na nią głos. Umożliwia to również dostęp wszystkim dzieciom, żonom i innym ciociobabciom do ankiety z jednego komputera.

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11638
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Stradie pisze:A teraz Ci działa?

1 - bednadziejna
10 - rewelacyjna

Wartości pomiędzy według uznania.
Może dopisz to w pierwszym pytaniu aby nikt nie miał wątpliwości ;)
Dobrze. Dostęp jest wielokrotny, bo inaczej nie da się zrobić tego bez blokady IP lub komputera, czy przeglądarki. W sumie wielokrotny wybór ma ten plus, że jak odwiedzimy restaurację, w której w momencie głosowania nie byliśmy, to możemy powrócić do ankiety i oddać na nią głos. Umożliwia to również dostęp wszystkim dzieciom, żonom i innym ciociobabciom do ankiety z jednego komputera.
Tak się zastanawiam czy jako twórca ankiety masz wgląd z jakich IP oddawano głosy. Bo jeżeli tak to łatwo odfiltrować babcie dzieci żony od cioci od pracowników czy właścicieli. Jeżeli z jednego IP oddano np 40 głosów "10" na jakąś pizzerie to logika podpowiada wykluczenie opcji, iż to wyjątkowo wielodzietna rodzina, która uwielbia się tam stołować ;)


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

ja na Pizza Punkt chętnie oddam 10 głosów, choć pizzy nigdy nie jadłem tam... tylko zapiekanki ; )


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

a pro po literówek "Tarnoswka" i to w temacie hehe :) a myślałem że to tylko ja błędy robię :)


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

"A propos"... a nie "a pro po", jeśli już się błędów mamy czepiać.


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Tele Pizza najlepsza? Jesteście pewni że to nie jakaś manipulacja? W pracy jak mamy spotkania wszystkich kierowników hurtowni to zamawiają zawsze z TelePizzy - od trzech lat - i ZAWSZE dostarczona pizza jest najgorsza jaką jadłem. Zawsze. Jadłem też kilkanaście razy w różnych miastach i zawsze była kiepska i niesmaczna.

Pizza Punkt - zapiekanki na cieście pizzowym są REWELACYJNE :mrgreen: po za znakomitą ceną są pyszne.
Dla mnie najlepszą pizzę robi BUJANI - pizza na cieście razowym jest REWELACYJNA.
9000 ml A Rh-

ODPOWIEDZ