Gdzie coś zjeść w nocy?

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.
Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Hmm ale ja aż tak bardzo nie polecałem... czytać, dużo czytać ;)

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2339
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Ponawiam pytanie. Jestem głodny, do Taurusa na Ładną trochę daleko, a skończę robotę koło 24 ;)

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Jakbyś się pospieszył i zamówił wcześniej to Podzamcze jest do 24 :) Smacznie i tanio.

Awatar użytkownika

hightower
Prytan
Posty: 246
Rejestracja: 13-09-2011, 23:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: hightower »

kwestia jeszcze jakości, na podzamczu o 23-24 raczej nic świeżego nie będzie,
weź ze sobą żarło + pojemnik na żarło - jeżeli masz warunki do spożycia,
patent powinien dać radę.
Agencja interaktywna hauerpower.com. SEO, kampanie Ads. Projektowanie UX/UI. Dedykowane wdrożenia Wordpress.


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Kupić MRE - mają podgrzewacz, duży wybór smaków w tym koszerne, dla muzłuman, wegetariańskie i są całkiem smaczne :mrgreen:

Tak na serio to jest problem z nocnym jedeniem - na stacji paliw BP koło Dworca jest Wild Bean Caffe - DROGO - ale jedzonko mają dobre.
9000 ml A Rh-

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Post autor: Baxon »

ja tam często na zapiekanki jeździłem jak mieszkałem w centrum, ale w weekendy mają problem z zaopatrzeniem. Zdarza się, że już w piątek po 22 nie było mojej ulubionej pepperoni ;)


wadas
Prytan
Posty: 170
Rejestracja: 22-12-2011, 16:02

Post autor: wadas »

Ravir pisze: Tak na serio to jest problem z nocnym jedeniem - na stacji paliw BP koło Dworca jest Wild Bean Caffe - DROGO - ale jedzonko mają dobre.

W życiu nie kupie u tych naciągaczy :evil: Już raz naciągi mnie na napój za 7zł. stawiając przy nim kartkę z napisem "promocja 1.99zł " - tylko zapomnieli dopisać, że chodzi o napój 5x mniejszy i całkiem w innym miejscu. A ja się dziwiłem , że kasjerka nie powiedziała standardowego "dziękuję" tylko uciekła gdzieś na inne stanowisko jak zjawa. Widocznie wiedziała o tych praktykach. Raz mnie zrobili w jelenia i więcej u nich nie kupię, choćbym miał głodny siedzieć w autobusie, a oni byli jedynym sklepem w okolicy.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

wadas, jak zauważyłeś to się trzeba było kłócić, jak kartka jest przy tym napoju, to mają psi obowiązek sprzedać ci go w tej cenie, jeszcze jak nazwa się zgadza...

ODPOWIEDZ