Pizzeria "Angelo"

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.
Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Piccernia nawet :) Z tego co pamiętam płacąc kartą mbanku był spory rabat u nich.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6846
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Dobra, czas na ocenę:
Pizza dobra, Lasagne... no cóż, duża to ona nie była, jak dla mnie to tak ze dwa razy za mała, ale smaczna.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

http://www.pb.pl/2596291,63200,najlepsz ... na-zjesc-w Az dziw że nie wyjechała żadna drużyna patelni z Tarnowa. Przecież pizza to nasze firmowe danie regionalne, sądząc po ilości lokali tego typu...
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Byłem, mam mieszane uczucia i raczej nie wziąłbym na siebie odpowiedzialności polecając to komuś. Wystrój: pamięta jeszcze czasy McDonalda (w Chickeyu nie byłem, ale nic nie straciłem widzę). Lustra, toalety, nawet kosze na śmieci. :) Choć nieczynne, bo zastawione roślinnością. Sala zastawiona stołami i krzesłami z Ikei nie robi dobrego wrażenia, człowiek ma wrażenie siedzenia w jadalni. Jeżeli dodać do tego pustkę w lokalu to wrażenie jest średnie.

Jedzenie: krem czosnkowy niezły. Nie taki jak w Soprano, ale ujdzie. Z pizzą trochę gorzej. Ciasto takie sobie, składniki bywają podłe. Kiełbasę na pewno dają najtańszą, jakąś zwyczajną czy coś takiego - niejadalna. Ogólnie pizzy dałbym coś koło 4-5 w 10 stopniowej skali.

Co bym poprawił: jedzenie na smaczniejsze, bo to najłatwiej zmienić a bez zmian ten lokal nie pociągnie wg mnie długo. W dalszej kolejności wprowadziłbym trochę intymności, czyli jakieś przepierzenia na sali, kilka stołów podsunął pod okna. W dekoracji mamy kompletny misz masz, bo jest trochę obrazków z włoskimi zabytkami, ale są i jakieś indyjskie motywy.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

małopolska2
Archont
Posty: 521
Rejestracja: 20-12-2010, 18:24

Post autor: małopolska2 »

Pechowe miejsce, albo brak pomysłu na jadłodajnie - zamknięte.

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11638
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

małopolska2 pisze:Pechowe miejsce, albo brak pomysłu na jadłodajnie - zamknięte.

Raczej to drugie połączone z niezbyt ciekawym wystrojem lokalu oraz praktycznie brakiem jakiegokolwiek marketingu. Zresztą nie wróżyłem im sukcesu od samego początku.


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

wdł moich informacji mieli się przenosić tylko nie wiem kiedy co jak i gdzie , więc może się przenoszą ?

Awatar użytkownika

małopolska2
Archont
Posty: 521
Rejestracja: 20-12-2010, 18:24

Post autor: małopolska2 »

A jest lepsze miejsce w Tarnowie?


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

małopolska lepsze może nie ale na pewno z dużo mniejszym czynszem ...

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Ale jedzenie było dobrze, trzeba przyznać ;) I w bardzo przystępnej cenie ;)

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Post autor: Baxon »

sylw3st3r pisze:małopolska lepsze może nie ale na pewno z dużo mniejszym czynszem ...
Ujawnij o wszechwiedzący jaki ten czynsz jest. Ja wiem, że w chili obecnej jest na poziomie jaki mi zaproponowała BOA za 130 metrowy lokal przy Limanowskiego (4 lata temu i do kapitalnego remontu).
Więc zamknij waść twarz i lepiej nie pisz bzdur.
Żadna restauracja w tym miejscu (poza sieciówką) raczej nie pociągnie zbyt długo - chodzi o brak zgody na sprzedaż %


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

kolego baxon :) 10.000 zł netto za miesiąc taka cena czynszu widniała na stronie z ogłoszeniami lokalu do wynajęcia nie pamiętam jaka bo to było dawno jak sam szukałem lokalu do wynajęcia i przeglądałem stron taki setki. tak z ciekawości sory za off top chwile było ogłoszenie lokalu do wynajęcia Restauracji Zielonej cena 5799zł plus VAT ale znikło już to ogłoszenie a lokal podobno już wynajęty.

Baxon więc Ty też zamknij twarz :) dobranoc.

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Post autor: Baxon »

Z pełną świadomością napiszę jeszcze raz, bzdury piszesz.
Po pierwsze inne kwoty wchodziły w rachubę wtedy, a zupełnie inne są teraz.
Po drugie cena powyżej 10 tys zł za lokal w tym miejscu, z takim metrażem i własnymi generatorami prądu i podstacją trafo, to nie jest wygórowana propozycja.

Nie wiem gdzie Ty widziałeś wywieszoną cenę, bo ona była podawana tylko dla rzeczywiście zainteresowanych. Poszukiwaniem większego najemcy zajmowała się zewnętrzna agencja. I gdyby nie pojawił się Chickey, to zapewne byłoby tam KFC, które pojawiło się kilka dni po podpisaniu umowy. Dla nich cena wynajmu nie robiła żadnego wrażenia.
W tej samej kamienicy jest szmatex, szewc, optyk, kantor, biuro podróży, ksero + dorabianie kluczy i inne - większość z nich od wielu lat, a to chyba świadczy trochę o poziomie cen.


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

kolego baxon nie pamiętam jaka agencja ale tak zgadza się zajmowała się najmem lokalu agencja jakaś i na ich stronie była cena 10.000 zł, nie mówię że to jest wygórowana cena, ale z takim czynszem musiało by się otworzyć coś na prawdę ekstra znanego co sama w sobie nazwa robi obroty, bo restauracja Angela która może i miała dobre jedzenie ale mało znana nie przyciągnie tylu ludzi co MC, KFC czy Pizza Hut, bo ludzie często się kierują samą nazwą lokalu, pracuję w tej branży już dość długo i wiem jakie przychody trzeba generować żeby urobić na czynsz 10.000 opłaty plus pracowników i zatowarowanie :)

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Post autor: Baxon »

Sporo lokali gastronomicznych w Tarnowie ma wyższy czynsz, ale prezentują też jakiś poziom. Angelo nie było z tej wyższej półki, pizza była nijaka, przy tym brak możliwości sprzedaży % - to nie mogło się udać. To nie jest lokalizacja nie pierwszy w życiu biznes, a po McD's chyba oba takimi były.

ODPOWIEDZ