U Bożeny

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.
ODPOWIEDZ

Autor tematu
Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

U Bożeny

Post autor: Keleos »

Zakupiłem dzisiaj zapiekankę...

Zapiekanka z szynką i ketchupem - 5,20 (bez ketchupu chyba 4,50, a ceny samego ketchupu w menu nie podano)

Trochę drogo, więc pomyślałem, że pewnie będzie na bogato... nie było.

Bułka czerstwa, trudno było ją przegryźć, ze składników to tylko plasterki szynki - takiej najzwyklejszej z mięsnego, do tego odrobina stopionego sera i ketchup, marki 'dużo i tanio'.

Całość uwieczniona na zdjęciu, które może narzucić złe skojarzenia ze względu na zbliżenie - nie, ta zapiekanka nie była duża. W 13-tce robią większe i zdecydowanie bogatsze... do tego chrupiąca bułka i trzy różne sosy do wyboru. Całość za 4,70.

Amatorom zapiekanek szczerze odradzam lokal. Nie wiem jak z innymi daniami, liczę, że lepsze. Zapiekanki w każdym bądź razie słabiutkie.
Załączniki
Photo0041.jpg


Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7661
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Goscinny, Jest w opisie tematu.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Weredyk

Post autor: Weredyk »

Keleos sprawdz Kanapkolandie;)


Autor tematu
Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Byłem, z kanapek jadłem grecką, meksykańską i chyba jeszcze jakąś jedną. Bardzo dobre. Chwaliłem zresztą.

Zapiekanki tam też są?


Cubaza
Rhetor
Posty: 3794
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Keleos pisze:Byłem, z kanapek jadłem grecką, meksykańską i chyba jeszcze jakąś jedną. Bardzo dobre. Chwaliłem zresztą.

Zapiekanki tam też są?
Nie ma;) Są kanapeczki i kawka :)
Ja tam(U Bożeny) jadłem kiedyś zestaw obiadowy a innym razem jakąś surówkę. Nie było złe powiem szczerze. Tylko to było dawno i nie wiem czy to dalej ten sam lokal bo tam się dość często nazwa zmieniała z tego co pamiętam.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Bo najlepsze zapiekanki są koło Świtu :p

A ta na zdjęciu to rzeczywiście jest "wypasiona".


Autor tematu
Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Halford, nie bluźnij. Świt stracił zapiekanki kilka lat temu, jak na mikrofale z mrożonkami przeszedł...

Trzynastka. Tylko ; )


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Pizza Punkt - zapiekanki na cieście od Pizzy - REWELACJA. :mrgreen: W Mościcach koło Sezamu o dziwo mają bardzo dobre zapiekanki.
9000 ml A Rh-


Autor tematu
Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Fakt, zapomniałem o Pizza Punkcie. Tam też jadałem zapiekanki, pychotka. Do tego sos tzatziki (oni to nazywają czosnkowym -,-) mniam.

ODPOWIEDZ