FELIX CHICKEN

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.

marcu
Obywatel
Posty: 30
Rejestracja: 13-08-2012, 12:42
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: marcu »

@Gościnny: McDonald i KFC zupełnie inaczej smakują za granicą, a inaczej u nas. Byłem w Ameryce i musiałem z chessa z maka wyciskać tłuszcz. Podobnie z KFC.
http://restauracja.planetabrzesko.com.pl - strona znajomego
http://www.podatkitarnow.pl - Reising Hals-Chalcarz

5850ml - 0 Rh+


Ricardo
Archont
Posty: 646
Rejestracja: 09-10-2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów - Piaskówka Płn.

Post autor: Ricardo »

Ciekawe jak ten ser prażony, czy jest robiony wg. słowackiej receptury czy też jak w Ratatuile jest to zwykły smażony ementaler.

Swoja drogą w Mr Hamburgerze były sery robione po słowacku, nawet sosy mieli ze Słowacji, szkoda że się wycofali z Tarnowa

Co do tłumaczenia pozycji w menu to google tłumaczy to ko(s)micznie :D
Ta strona wymaga, aby opublikować komentarz. Admin OK, ale dobrotliwy potrzeb strategicznych, od planowania strategicznego. Że nie czuje się dobrze biorąc czysty koszykówkę. Telefon teraz mówi się miękkie i regionalnych

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Ostatnio obiło mi się o uszy, że w KFC w Europie stosuje się inną panierkę niż w USA. A jej receptura powstała... w Polsce. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Smakowo w USA jest trochę inna - nasza lepsza :) Ogólnie tam w zestawie dostajesz więcej kuraka, ale mi osobiście nie smakował :/ W Azji mają za to tak samo dobre KFC jak w Europie :)


Autor tematu
BULI
Obywatel
Posty: 56
Rejestracja: 22-02-2010, 18:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: BULI »

Ser mają zwykły - gouda - podła w smaku - może na miejscu gorąca jest OK.
Kuraki dobre - jedyny minus, to to, że wczoraj zamawiając 1 zestaw + 1 kubełek trzeba było czekać 35 minut gdzie nikogo nie było.
Zestawy tańsze niż w KFC, sałatka Coleslaw - nie polecam - mi nie smakuje - kapusta z marchewką - prędzej do kebaba pasuje niż do kuraków - nie doprawiona.
Sosy z butelek Fanex - kilka smaków tylko (ogórkowy - hehe, czosnkowy, bbq) - 2,50 za porcję - 2 razy zamawiałem - 2 razy pomylone zamówienie - zamiast 3 skrzydełek dostałem 2, za drugim razem zamiast frytek opiekane ziemniaki dostałem do kubełka - jakieś takie zleżałe i dziwny smak miały - mi nie podchodzą.
Do 10.09 w godz. 12-16 mają 40% zniżki - warto zamówić bo kubełek Classic wychodzi niecałe 14 zł i jedzenia dużo.
Mam nadzieję, że to początki i się nauczą i poprawią i będzie git - duży plus w stosunku do KFC - oni dowożą :)


Autor tematu
BULI
Obywatel
Posty: 56
Rejestracja: 22-02-2010, 18:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: BULI »

marcu, też byłem i jadłem - mac lepszy w Europie, KFC zdecydowanie lepsze w USA - wg mnie. Mieli i pewnie jeszcze mają zamiast frytek opiekane ziemniaki lub tłuczone ziemniaki z sosem + ciasteczko i mięcho.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Byłem dzisiaj i nawet nie wiedziałem o promocji.. załapałem się na 40% off.
Tortilka bardzo dobra. Kuraki mają smaczną pikantną panierkę, dużo chrupiących warzyw, sosik przyzwoity. Jak za 4,20 to bardzo dobra oferta! [za standardowe 7zł już mniej atrakcyjnie, ale wciąż "od święta" można się skusić].

Polecam póki co ; )

P.S. Fakt, czeka się dość długo, ale może to i lepiej, że nie dają ogrzewańców?


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

jadłem tam ostatnio tortille powiem tak tortilla bardzo dobra ale warzywa trzymane w lodówce są bardzo zimne, ale poza tym na prawdę była smaczna :)

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Jadłem ostatnio ziemniaki oraz filety z kurczaka i całkiem nie złe. Nie zauważyłem tylko dostępnych sosów, np. a'la czosnkowy (być może z pośpiechu).

ODPOWIEDZ