Jedzenie na dowóz

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.

Husiek
Hekatontarchos
Posty: 202
Rejestracja: 25-10-2009, 10:22
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Husiek »

A co sadzicie o nowej pizzerii Al Dente przy ulicy Brandstaettera ?

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Bylem tam na pizzy nie tak dawno. I była wyśmienita. Oczywiście w temacie o dowozie jedzenia powinno rozpatrzyć się taką pizzę pod kątem dostawy - a często gęsto pizza dostarczana do domu nie smakuje tak samo dobrze jak na miejscu. Tutaj może wypowie się ktoś, kto zamawiał. Mnie, jako klientowi lokalowemu, tamta pizza bardzo smakowała. A i sam lokal bardzo przyjemny, kameralny.

PS Taka mała anegdotka z tamtej wizyty: zamówiłem również colę. Zaserwowany napój wydał mi się mocno "wygazowany", więc pomny historii z Benkiem, od razu uprzejmie poprosiłem o wymienienie go na świeższy. Kelner bez mrugnięcia okiem spełnił moje życzenie, ale mało nie spadłem z krzesła, gdy chwilę później wychyliła się z zaplecza jakaś pani, podano jej moją szklankę i sama spróbowała tej mojej "zużytej" coli. :) Zapisuję to po stronie zalet lokalu, że skargi klientów na bieżąco są monitorowane i weryfikowane. :mrgreen:

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Dokładnie gushman pizza genialna zwłaszcza ich firmowa Al dente z suszonymi pomidorami... polecam! :D


Dadu
Metoikos
Posty: 4
Rejestracja: 07-02-2010, 17:45
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Dadu »

Husiek pisze:A co sadzicie o nowej pizzerii Al Dente przy ulicy Brandstaettera ?
Chciałem przetestować, ale coś kiepsko to widze czy mi sie uda.
Strona internetowa coś nie działa.
W internecie nic na ich temat nie można znaleźć.
(Może nie szukałem zbyt intensywnie)
Na zumi ich tez nie ma.
Chciałem właśnie coś do jedzenia zamówić, ale niestety, nie da się,
bo nigdzie nie ma informacji co mają itp.
Muszą się nauczyć, że reklama dźwignią handlu, bez tego w dzisiejszych czasach ani rusz.

Pozdrawiam serdecznie


Dadu

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Dadu nie polecam pizzy zamawianej... jest dużo gorsza niż taka świeża w lokalu.

Ostatnio miałem przyjemność kosztować pizzy z Piwnicy Tarnowskiej - Pizza Serowa.
5 gatunków sera wymiata, palce lizać z tym że ja zamiast ogóra kiszonego brałem pomidory. Dowóz taki jak ma być :D


BULI
Obywatel
Posty: 56
Rejestracja: 22-02-2010, 18:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: BULI »

W Al Dente byłem 2 razy, pierwszy raz na pizzy - pozytywne zaskoczenie smakiem, ceną i obsługą. Jedyny minus - przy płaceniu coś dużo wyszło - patrzę na rachunek a na nim zamiast soku jabłkowego 0,2L jest nabity sok jabłkowy 1L - dlatego duuuzo drożej było ale oddali kasę. Dwa tygodnie później znowu się tam pojawiłem z rodziną ale na włoskie jedzenie. Obsługa już tragedia. W kuchni ponoć jedna osoba i jeden mało rozgarnięty kelner. Na posiłek czekaliśmy ok. godziny, inni wychodzili, bo zamówili np. grzane wino i przez 45 minut go nie podano to się zdenerwowali i wyszli - też bym wyszedł. Zupa cebulowa w miarę w skali 1-10 max daję 4, zupa pomidorowa z pulpecikami - 7, lasagne bolognese - 3, desery - oprócz tiramisu za które dam 8 pkt - masakra i porażka. No i na zakończenie znowu numer z sokiem - zamiast bodajże 3 zł - 15 zł za 1 L.
Lasagne podane w zimnym naczyniu - było czuć że odgrzewane a nie pieczone na nowo.

Pizzę zamawiałem tam 3 razy - wszystko ok. oprócz tego że raz się pomylili i na wymianę kazali mi czekać 1,5h - duży minus. Rabatu na tą złą nie dali, chyba mieli zły dzień wtedy bo przez telefon pani miała pretensje że się upomniałem.

Awatar użytkownika

angelo
Archont
Posty: 621
Rejestracja: 16-09-2009, 09:03
Lokalizacja: Tarnów/Strusina

Post autor: angelo »

rzuf pisze:Dadu nie polecam pizzy zamawianej... jest dużo gorsza niż taka świeża w lokalu.

Ostatnio miałem przyjemność kosztować pizzy z Piwnicy Tarnowskiej - Pizza Serowa.
5 gatunków sera wymiata, palce lizać z tym że ja zamiast ogóra kiszonego brałem pomidory. Dowóz taki jak ma być :D
Potwierdzam. Pizza serowa wyśmienita. Dodatkowo jedliśmy jeszcze 2 rodzaje pizzy i też dawały radę, ale nie pamiętam jak się nazywały. No i dostarczona pizza była na prawdę gorąca.

Pozdrawiam.
29500ml B Rh+... A Ty?


imiol
Prytan
Posty: 142
Rejestracja: 18-09-2009, 09:17
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: imiol »

jest jakaś strona internetowa tej pizzeri Al Dente ?
imi

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6854
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Albo jej nie ma, albo muszą zmienić osobę piszącą i pozycjonującą stronę :P

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Na autobusie widziałem www.aldente.com.pl czy jakoś tak, ale nic pod tym adresem jeszcze nie ma... :-?


Husiek
Hekatontarchos
Posty: 202
Rejestracja: 25-10-2009, 10:22
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Husiek »

Ani tak ani pl nie działa ;p

Awatar użytkownika

grzybu
Prytan
Posty: 113
Rejestracja: 05-03-2010, 14:21

Post autor: grzybu »

Wybaczcie, że w tym ale nie wiem czy powinienem zakładać nowy temat. Jako mieszkaniec Tarnowa od dopiero co roku, nie znam jeszcze wszystkich miejsc gdzie moge zjeśc w miarę smacznie i tanio. Czy są jeszcze miejsca w Tarnowie jak Secesja na dworcu lub u Mądla, gdzie zjem dobry obiad w tak przystępnych cenach jak tam gdzie cena pełnego obiadu mieści się w 10zł?

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6854
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Bar mleczny Łasuch koło "słonia" na Nowym Świecie


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

nie na Nowym Świecie, a na Sowińskiego 4.... :)


ODPOWIEDZ