Jedzenie na dowóz

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.
Awatar użytkownika

Autor tematu
Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Jedzenie na dowóz

Post autor: Beaver »

Krótkie pytanie :D
z racji tego ze pizze mi sie przejadly a zastanawialem sie gdzie w Tarnowie mozna zamowic jeszcze jakies jedzonko na dowóz oprocz pizzy ?
jakies kebaby? pierogi, lazanie itd ?
Ogolnie wszystko oprocz frazessa i pizzy :)


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

http://desperadopub.pl/main/menu/tarnow

jak przebrniesz przez pizze, to będzie coś jeszcze.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6846
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Kto jak kto ale on akurat szybciej będzie w desperado niż oni by mu mieli dowieźć :P
Kebaba turki wożą, ta, chyba, restauracja co u roczniaka jest, ma też w ofercie dowóz.

Awatar użytkownika

Autor tematu
Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Zgadza sie do Desperado mam pare kroków :)

A ta u roczniaka ma ktos jakies namiary ? albo jak sie nazywa itd ?
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7657
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Nieodmiennie polecam Fabrykę Smaków - http://www.fabryka-smaku.eu/
Na początek spróbuj pierogów (najlepiej w zestawach MIX) tylko pamiętaj - 9szt to na prawdę poważna porcja... (nie wiem czy na wynos też podsmażają, ale jak nie to po podsmażeniu są jeszcze lepsze niż gotowane...)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

ad2222 pisze:Nieodmiennie polecam Fabrykę Smaków - http://www.fabryka-smaku.eu/
Na początek spróbuj pierogów (najlepiej w zestawach MIX) tylko pamiętaj - 9szt to na prawdę poważna porcja... (nie wiem czy na wynos też podsmażają, ale jak nie to po podsmażeniu są jeszcze lepsze niż gotowane...)

Niedługo właśnie Fabrykę Smaku będę mieć na wyciągnięcie ręki ;) zatem pierożki będą moim pierwszym zamówieniem.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7657
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Ooo, zmieniasz pracę czy miejsce zamieszkania? Bo jak pracę, to będziesz niedaleko mojej lepszej i piękniejszej połowy pracować ;)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

'tylko' miejsce zamieszkania, dlatego tak na rozdrożach jestem... ;)


misiek84
Metoikos
Posty: 2
Rejestracja: 18-11-2009, 17:48

Re: Jedzenie na dowóz

Post autor: misiek84 »

restauracja osteria z krakowskiej ma dowoz duzy wybor, potrawy tradycyjne makarony i ryby na stronce wszystko jest napisane www.osteria-tarnow.pl warto zamowic


Beaver pisze:Krótkie pytanie :D
z racji tego ze pizze mi sie przejadly a zastanawialem sie gdzie w Tarnowie mozna zamowic jeszcze jakies jedzonko na dowóz oprocz pizzy ?
jakies kebaby? pierogi, lazanie itd ?
Ogolnie wszystko oprocz frazessa i pizzy :)

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

A mi brakuje prawdziwej chińskiej na dowóz, takiej jak na filmach ;) :)

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11057
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

misiek84, ja rozumiem, że jesteś pracownikiem/szefem/kolegą tej pizzerii, ale za reklamowanie to tutaj już niejeden poleciał. Masz dwa posty - obydwa "przypadkiem" o tej pizzerii.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Czy tylko ja nie mogę znaleźć cen na tej stronie Osterii? Ostatnio jadąc autobusem słyszałem opinię młodego człowieka o cenach... nie kusiły, oj nie kusiły ; P

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

A nie uważasz, że opinia o cenie jest jak opinia o urodzie? Jednemu się podoba i odpowiada, innemu nie. Rzecz gustu/portfela.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

podanie cen na stronie internetowej to chyba żaden problem; pozwala uniknąć niezręcznych sytuacji już na miejscu.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Gushman - ależ oczywiście. Znając życie, a raczej ludzi, jak wejdzie taki jeden nowobogacki z drugim i przeczyta, że ktoś narzeka na wysokie ceny, to specjalnie tam pojedzie coś zjeść, żeby poczuć się lepszym. Tak więc przypadkiem może i reklamę zrobiłem ; )

Tak więc skoro kwestia gustu, to o opinii mojej powiem: restauracja na pierwszy rzut oka wygląda dość bogato, a jak znam właściciela (z widzenia ;P) to ceny są również dalekie od skromnych ; P

Tak więc na studenckie wypady lub zamiast pizzy na kolację to się nie nadaje, jednak jako wystawny obiad albo spotkanie biznesowe jak najbardziej.

I uprzedzę pytania - nie, nie byłem. Spekuluję sobie po prostu.

ODPOWIEDZ