JaniPizza

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.
Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11594
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

JaniPizza

Post autor: defekator »

http://www.janipizza.pl/

Ulotka przyszła mi jakiś czas temu z wypróbowaniem czekałem jednak na moment gdy nie będzie się chciało gotować obiadu.

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, bo pizza naprawdę przyzwoita., jedna z lepszych w Tarnowie. Cienkie ciasto smaczne i co najważniejsze niezbyt tłuste, ilość składników przyzwoita. Można sobie pojeść ale nie zapycha.

Największy plus to ceny - jak na razie prawie wszystkie standardowe pizze 40 cm w cenie poniżej 20 złotych - tutaj bardzo miło wyróżniają się na tle konkurencji. Przy jakości porównywalnej z taką Al Dennte cena na prawdę kusi.

Największy minus to sosy - małe opakowania są na prawdę małe a sos taki sobie czosnkowy zbyt rzadki, meksykański zalatuje czymś sztucznym. Jednak sama pizza jest na tyle smaczna, że dobrze smakuje bez żadnego sosu. Dowóz szybki - pizza była po jakiś 35 minutach.

Ogólna ocena to 8,5/10 - było by 9/10 ale pół punktu odejmuję za sos.
Następnym razem gdy będę zamawiał na pewno zamówię ponownie u nich. Chociażby po to aby sprawdzić, czy obecna jakość nie jest wyłącznie podpuchą na przyciągnięcie klientów.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Wiem już której pozycji na pewno nie spróbuję (z własnej woli) - nr 3 :) - pizza dla dzieci - nutella i cukier puder :)))
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

byłem raz nie pójdę więcej, pizza przypalona, składników na pizzy 50 cm nie było prawie w ogóle, sos 3 zł za taki malutki pojemniczek na miejscu to totalna porażka.


petr
Prytan
Posty: 245
Rejestracja: 18-09-2009, 09:06
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: petr »

Witam

Pod wpływem postu defekatora zgłodniałem i zamówiłem wczoraj wieczorem - ok 21. Pizza dobra na cienkim cieście. Składników dużo. Dobrze przyprawiona i smaczna. Dowóz - ok 30 min. Jak dla mnie może być :)
pozdrawiam
petr


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Sylw3st3r - z doświadczenia wiem, że nawet najlepszym trafiają się wpadki. Sam kilka razy "testuję" lokal - zanim podejmę decyzję. Ciekawe czy JaniPizza ma jakieś "powiązania" z JaniSushi ? :mrgreen:
9000 ml A Rh-


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Ciekawe czy JaniPizza ma jakieś "powiązania" z JaniSushi ? :mrgreen:
Tracert podpowiada, że tak ;)



sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

kolego wiem że zdarzają się wpadki sam pracuję w tej branży ok 4 lat i wiem że nawet i mi zdarzają się wpadki, ale jak się pizza lekko mówiąc przypali to przepraszam za błąd i że musi poczekać wtedy robię nową bo nikt nie jest nie omylny :)



sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

oj wy to wszystko pamiętacie <zawstydzony> mam nadzieję że teraz będziecie mnie pamiętać już tylko z tej lepszej strony niż "benek" :D


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Sylw3st3r - a gdzie teraz walczysz ? :mrgreen: :mrgreen:
9000 ml A Rh-


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

Restauracja MARMARA przecież się przedstawiałem w wątku o tej Restauracji


marcu
Obywatel
Posty: 30
Rejestracja: 13-08-2012, 12:42
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: marcu »

Też raz zamówiłem w Jani, ale jak to się mówi, że czegoś tam nie urywa.

Najlepszą pizze w Tarnowie jaką jadłem to jadłem do hawajską w forum, a w życiu w Myszkowie - http://restauracjalesniczanka.pl/, jakby ktoś był to polecam!
http://restauracja.planetabrzesko.com.pl - strona znajomego
http://www.podatkitarnow.pl - Reising Hals-Chalcarz

5850ml - 0 Rh+

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Ostatnio jadłem z Jani... dobra była, baaardzo duży + za możliwość płacenia kartą.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

LordRuthwen pisze:baaardzo duży + za możliwość płacenia kartą.
Rozumiem, że w dostawie płatność kartą? A zbliżeniowymi też?
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

ODPOWIEDZ