Da Grasso Tarnów

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.
Awatar użytkownika

Autor tematu
gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Da Grasso Tarnów

Post autor: gushman »

Jak już w innym wątku poruszono, w miejscu dawnego McDonalda, Chickey i Pizzerii Angelo powstaje pizzeria Da Grasso.

Póki co ostro przystosowują lokal co można śledzić na ich profilu na Faceboooku: https://www.facebook.com/DaGrassoTarnow. Na tym internetowym polu zaczęli świetnie, bardzo mi się podoba to co i jak tam piszą. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Post autor: Baxon »

Pierwszy najemca po McDonaldzie, który robi remont poważniejszy niż malowanie sufitów.
Oby im się udało, bo okolica zaczyna się nieco zmieniać: tramwaj, Da grasso, bary na Targowej - banki w końcu w defensywie.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Baxon, jeszcze jakby zamknęli ruch na Krakowskiej od Nowego Światu w górę, to może by cos fajnego w końcu wyszło, bo teraz nie da się wyjść ze stolikami na chodnik (choć w teorii pewnie się da, bo nie ma ulicy :))

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Post autor: Baxon »

Tramwaj pełny - przed momentem obok przejeżdżałem. Oni będą mieli miejsce na stoliki. Na Krakowskiej juz jest gorzej bo bo chodniki sa bardzo mocno uczęszczane więc mozliwosci marne. Gdyby tak rzeczywiscie wyłączyć Krakowską z ruchu byłoby pięknie, ale do takich decyzji trzeba chłopa a nie kalesonow ;)

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11596
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Miasto mogłoby iść właścicielom restauracji na rękę i zgodzić się, aby w czasie remontów Krakowskiej mogli wystawiać stoliki na zewnątrz w ogródkach. Sądzę, że dość często można by skorzystać z takiej oferty ;)
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Baxon, ale tam jest strefa i można poruszać się cała szerokością ulicy. Ludzie są jeszcze nieuświadomieni.

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Post autor: Baxon »

Goscinny, ja wiem tylko kierowcy nie wiedzą, a ja nie mam zamiaru uświadamiać nikogo narażając własne ciało. U mnie na Marynarki Wojennej też jest strefa i na początku sobie spacerowałem po bułki na śniadanie spacerowo przez jezdnię - raz poczułem muśnięcie lusterkiem o rękaw i mi przeszło.


Mistyczny
Prytan
Posty: 289
Rejestracja: 15-05-2011, 17:12

Post autor: Mistyczny »

Wracając do Da Grasso to zapowiada się poważniejszy remont razem z elewacją. Na fb jest też o planach ogródka na dachu tak jak było kiedyś. Według mnie genialny pomysł, trzymam kciuki żeby wypaliło :D
Co do tramwaju to podobno z uzgodnień dotyczących umiejscowienia go wynika że stolików na zewnątrz być nie może. Bez sensu ale pewnie to sprawa sąsiada ;)

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Mistyczny pisze:Co do tramwaju to podobno z uzgodnień dotyczących umiejscowienia go wynika że stolików na zewnątrz być nie może
Zobaczymy w lecie - w końcu jak jest strefa, to ludzie mogą chodzić wszędzie, więc miejsce dla pieszych jest.
A co do Da Grasso - a raczej kamienicy, to remont elewacji by się tam przydał. co jest (?) dziwne, bo większość zajmują lokale użytkowe za spora kasę i debetu na koncie raczej nie mają.

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11596
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Mistyczny pisze:Wracając do Da Grasso to zapowiada się poważniejszy remont razem z elewacją. Na fb jest też o planach ogródka na dachu tak jak było kiedyś. Według mnie genialny pomysł, trzymam kciuki żeby wypaliło :D

Jeszcze jak by tam piwo im pozwolono sprzedawać to już całkiem rewelacja. Ale i bez piwa ten ogródek na dachu to świetna sprawa.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

defekator pisze:Jeszcze jak by tam piwo im pozwolono sprzedawać to już całkiem rewelacja. Ale i bez piwa ten ogródek na dachu to świetna sprawa.
Pizzeria bez wina to będzie jakieś curiosum.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11596
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

ad2222 pisze: Pizzeria bez wina to będzie jakieś curiosum.
A jak było z Angelo mieli tam jakiś alkohol czy nie ?

Awatar użytkownika

małopolska2
Archont
Posty: 521
Rejestracja: 20-12-2010, 18:24

Post autor: małopolska2 »

Nie mieli, więc ich też nie ma.

Awatar użytkownika

Autor tematu
gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Mieli, mieli. Raz tam byłem i wpadł jakiś gostek, obalił browarka i poszedł dalej. Chyba, że sprzedawali bez pozwolenia. :)

Ze zdjęć na FB wynika, że Da Grasso szykuje się do zagospodarowania kawałka podwórka. Z tego co pamiętam kiedyś działało tamtędy drugie wejście do Maka. Lepsze to niż wysiadywanie na skrzyżowaniu. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

grzybu
Prytan
Posty: 113
Rejestracja: 05-03-2010, 14:21

Post autor: grzybu »

Żeby ogródek tam utrzymali na tym wewnętrznym podwórku to musieliby Romana w mieszkaniu zamknać na stałe. I zrobić coś z kotami, które tam są dokarmiane.

ODPOWIEDZ