Chickey - następca McDonalds

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.
ODPOWIEDZ

Bastekxyz
Archont
Posty: 934
Rejestracja: 05-06-2010, 02:45

Post autor: Bastekxyz »

wadas, byłem tam miesiąc temu i lokal jest bardzo przyjemny - czysto, ładnie i pachnie frytkami z sałatką :)


Cubaza
Rhetor
Posty: 3776
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Niedawno(chyba w wakacje) był tam remont z tego co pamiętam.


wadas
Prytan
Posty: 170
Rejestracja: 22-12-2011, 16:02

Post autor: wadas »

To dobrze, że był remont, bo czułem się tam jak w dworcowej poczekalni :mrgreen: :shock:

Awatar użytkownika

hightower
Prytan
Posty: 246
Rejestracja: 13-09-2011, 23:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: hightower »

no a tera mamy angelo pizzerie czy coś w ten deseń.
Agencja interaktywna hauerpower.com. SEO, kampanie Ads. Projektowanie UX/UI. Dedykowane wdrożenia Wordpress.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »


Awatar użytkownika

hightower
Prytan
Posty: 246
Rejestracja: 13-09-2011, 23:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: hightower »

racja sorki, byłem dwa dni temu i tak pokojarzyłem :)
Agencja interaktywna hauerpower.com. SEO, kampanie Ads. Projektowanie UX/UI. Dedykowane wdrożenia Wordpress.

Awatar użytkownika

Autor tematu
huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Pobawię się trochę w archeologa i odkopię temat :)

Nie wiem czy już wiecie, ale w miejscu po "nieudanych kurczakach" nie będzie żadnego banku... lecz pizzeria z sieci Da Grasso. Nawet kiedyś sobie myślałem, że to idealne miejsce na dokładnie tą pizzerię, a tu proszę i jest :)

Na dowód iż to nie żadna plotka podaję link do ogłoszenia o pracę: http://krakow.gumtree.pl/c-Praca-bar-re ... redAdZtrue

Jak łatwo można wywnioskować, planowany start pizzerii to 20 lutego. Swego czasu dość często jadałem w tej sieci w innym mieście i pizza włącznie z sosami była bardzo smaczna. Mam nadzieję że jakość Da Grasso również będzie dopilnowana w Tarnowie, jednak jak dla mnie numerem JEDEN jeśli chodzi o pizze w naszym mieście to pizzeria "U Włocha" i nawet bdb sieciówka nie da rady. W moim prywatnym rankingu pizzerii wstępnie Da Grasso stawiam na drugiej pozycji, a po degustacji ostatecznie zdecyduję.

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11596
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Całkowicie się zgadzam z opinią o tej pizzerii.Byle tylko dopilnowali jakości - ale Da Grasso raczej o nią dba. Jadłem w kilku miastach i wszędzie była dobra, zwłaszcza sosy są rewelacyjne.
Osobiście brakowało mi jej w Tarnowie.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Post autor: Baxon »

Dobrze ze to ktoś w końcu napisał. Bo mnie korciło a nie miałem pewności czy można to ujawnić ;)
Mogę potwierdzi, że to będzie Da Grasso

Awatar użytkownika

Autor tematu
huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Baxon pisze:Dobrze ze to ktoś w końcu napisał. Bo mnie korciło a nie miałem pewności czy można to ujawnić ;)
Jeśli już jest oficjalne ogłoszenie o pracę w tym miejscu, to żadna tajemnica :)

ODPOWIEDZ