Chickey - następca McDonalds

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.

Cubaza
Rhetor
Posty: 3789
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Goscinny pisze:
Cubaza pisze:Ale bank to co innego
Jeszcze trochę i remont Krakowskiej okaże się zbędny, bo ulica będzie wymarła - czasami przemknie tylko jakiś kredytobiorca i zniknie w drzwiach banku a poza tym spokój, cisza.
Niestety tak będzie. Przynajmniej tak mi się wydaje, że Wałowa i Krakowska to będą wymarłe ulice:(


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Gushmanie - pisałem na forum, że jadłem i mi smakowało!! Mieli coś dobrego, już nie pamiętam, bo 2x w życiu tam byłem... ale za małe i za drogie.

Awatar użytkownika

Autor tematu
huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

To jest przykre, że władze Tarnowa nie mają za wielkiego wpływu na to, co się mieści w lokalach przy tak ważnych ulicach w mieście.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Przy okazji zamykania dodam, że na ul. Wałowej zlikwidowano 2 sklepy odzieżowe, bodajże Levi's i coś naprzeciwko co było, obok Łokietka...

Awatar użytkownika

Robert77
Obywatel
Posty: 85
Rejestracja: 26-02-2011, 10:42
Lokalizacja: Tarnów/Parkowa

Post autor: Robert77 »

Keleos pisze:Przy okazji zamykania dodam, że na ul. Wałowej zlikwidowano 2 sklepy odzieżowe, bodajże Levi's i coś naprzeciwko co było, obok Łokietka...
Buciki CCC ;)

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11638
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Cubaza pisze:
huziu pisze:To jaki bank obstawiacie w miejsce Chickeya? Jakoś nie chce mi się wierzyć, że będzie tam coś innego.

Abstrachując, to miejsce jest idealne np. na pizzerie Da Grasso. Jak by ktoś otworzył lokal z tej sieci, mógłby wypalić biznes, bo ceny mają nie za wysokie, a pizze rewelacyjne, wystrój lokali przyjazny.

Tu coś więcej na ten temat dla potencjalnych inwestorów: http://www.dagrasso.pl/franczyza.php
Nie wydaje mi się, żeby kolejna pizzeria się udała w tym miejscu niestety :( Za dużo ich w okolicy i w mieście :(
Ale bank to co innego :P Zgadzam się z Tobą, że prawdopodobnie to się tam znajdzie ;)
Da Grasso mogła by sobie poradzić bo pizze i sosy mają naprawdę dobre a pizzerie są całkiem nieźle prowadzone, również marketingowo. Chyba najlepszy sosunek jakości do ceny ze znanych mi pizzerii. Jeżeli chodzi o sieciowe fastfoody to mi osobiście w Tarnowie brakuje wyłącznie właśnie tej pizzerii. Jak bym miał luzem 200k złotych na zainwestowanie to bym zaryzykował ;)
Ostatnio zmieniony 02-09-2011, 15:01 przez defekator, łącznie zmieniany 2 razy.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

Autor tematu
huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Jeżeli już mowa o ul. Wałowej, do likwidacji jest księgarnia na przeciwko dawnego hotelu Polonia.

Wracając do Chickeya, to jedzenia nie mieli najgorszego jak np. kawałki kurczaka, ale kto by dawał kilka złotych za dwa kęsy drobiu.

Awatar użytkownika

Robert77
Obywatel
Posty: 85
Rejestracja: 26-02-2011, 10:42
Lokalizacja: Tarnów/Parkowa

Post autor: Robert77 »

huziu pisze:To jaki bank obstawiacie w miejsce Chickeya? Jakoś nie chce mi się wierzyć, że będzie tam coś innego.
Łee tam.... Bułgarskie Centrum Odzieżowe( rodem z "kapłonówki") lub wszystko po 2 zł :mrgreen:
To się w Tarnowie sprzedaje dobrze :P
Ostatnio zmieniony 02-09-2011, 15:13 przez Robert77, łącznie zmieniany 1 raz.


BULI
Obywatel
Posty: 56
Rejestracja: 22-02-2010, 18:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: BULI »

W sumie to się nie ma co dziwić, że się zamykają - jak się tylko wejdzie (byłem tam dwa razy) to od razu czuć "zapach" niezbyt świeżego mięsa. Obsługa z łapanki, pani po dokładnym odważeniu frytek na wadze podała mi je i czekałem z 7 minut na kurczaka - wszystko fajnie ale te frytki były już zimne itd. itp. Frasses z jakością i obsługą bije ich na łeb i szyję.
Jedzenie wygląda smakowicie ale na zdjęciach i w opisie - jak wszędzie :)

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6846
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Ha, zadziwię was, mojej żonie smakował stamtąd właśnie kurczak :P

Awatar użytkownika

małopolska2
Archont
Posty: 521
Rejestracja: 20-12-2010, 18:24

Post autor: małopolska2 »

WIdać żonka nie zasmakowała nigdy w czymś dobrym.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3789
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

małopolska2 pisze:WIdać żonka nie zasmakowała nigdy w czymś dobrym.
Widać nikt nie uczył Cię kultury, bo takie żarty to w piaskownicy...

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6846
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Pozwolisz, że tego nie skomentuję, bo musiałbym tu kogoś obrazić, być może nawet karalnie.


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Podobneo dość często mieli dobre jedzenie. Znajomy często u nich bywał i sobie chwalił. Ja miałem pecha - kilka wizyt i kaszana. Może Lilith trafiła na "dobry dzień" i załoga niczego nie spie... - kumpel mówił, że kurczak i frytki były dobrze usmażone, gorace, smaczne i podane równocześnie. Ja nie miałem tyle szczęścia - albo kurczak albo frytki były zimne lub gumowate.

Jeszcze jedno : czy ta kamienica nie jest czasem własnością Kurii Tarnowskiej?

Co do McDonalds'a - znajomy mający franczyzę mówi, że MD mocno zaleca by właścicel franczyzy był właścicelem terenu i budynku. Mocno też naciskają na odpowiednią infrastrukturę, jak parking. Moze dlatego zlikwidowano MD w centrum, czynsze też mogły dołożyć swoje. Jeśli kościół jest właścicielm terenu, cóż - każdy wie, że Kościół jest straszliwie chytry na kasę i dla zdobycia ziemi, nieruchomości i pieniędzy zrobi wszystko z oszustwem włącznie* - może więc i MD i Chickey nie wytrzymały czynszów. :mrgreen:

* Oszustwa w Komisji Majątkowej na przykład.
9000 ml A Rh-


Eredhel
Archont
Posty: 548
Rejestracja: 15-09-2009, 20:50
Lokalizacja: z urodzenia Tarnowianin

Post autor: Eredhel »

Tak kamienica Katedralna 4 jest własnością Kurii Tarnowskiej.
McDonalds który tam był ulokowany nie był lokalem na zasadzie franczyzy.
[center]"We're the lucky ones. Don't forget that"
[/center]

ODPOWIEDZ