Karczma na Słonecznej

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.
Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6840
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Dorota1975, strona powinna się wyświetlać poprawnie niezależnie od tego jak duże masz okno przeglądarki, powinny się pokazać paski przewijania, których tu nie ma.
To samo dotyczy rozdzielczości ekranu.


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

może i powinno, nie wiem - na babski rozum sprawę wzięłam.
u mnie wszystko hula jak trzeba :mrgreen:

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7656
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

A wracając do tematu... Szwendamy się ostatnio po tarnowskich punktach gastronomicznych, i niedawno odwiedziliśmy Karczmę. Oscypek z grilla był całkiem niezły (no bo też ciężko zepsuć takie danie), kwaśnica z kawałkiem żeberka - bardzo dobra, natomiast baranina w sosie własnym - beznadziejna. Placki po zbójnicku też nie zachwyciły.

Może zaproponuję skalę ocen - 1 do 10, ten lokal ocenami na słabą 4, tylko dzięki przystawce i zupie.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


kwiatlotosu
Obywatel
Posty: 12
Rejestracja: 07-12-2010, 21:55

Post autor: kwiatlotosu »

Hej ! Ostatnio miałam okazję być z rodzicami! zupki maja rewelacyjne! sałatki też! a dania głównę nie przypadły mi do gustu:( i trochę ceny za duże.. w 3 osoby z tego co pamiętam płaciliśmy ponad 100 zł:(

Awatar użytkownika

małopolska2
Archont
Posty: 521
Rejestracja: 20-12-2010, 18:24

Post autor: małopolska2 »

Szczerze:
ceny o wiele zawyżone, (może gdyby ta gospoda była na Krupówkach to by tak nie raziło),
barszcz czerwony słaby, koncentrat barszczu+magi, flaki bez smaku, przez te flaki zraziłem się do flaków bo co chcę je gdzieś zamówić to czuję ten niemiły posmak wody z Kolibeckiej ale jak ktoś lubi mrożone to śmiało można.
muzyka denna, niby góralska ale po trzech-czterech kawałkach chce się ziewać (byłem kiedyś na sylwestrze gdzie całą noc grała kapela góralska a na każdy kolejny utwór czekało się z przyjemnością)
Porcje duże no ale za taką cenę to powinny być przynajmniej podwójne.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Ja byłem niedawno i mam mieszane uczucia. Wystrój OK, muzyka faktycznie taka se. Żurek niezły, ale obawiam się, że jakiś sztuczny. Wnioskuję po drobinach marchewki, które kojarzą mi się z torebkami. No chyba, że to jakaś przyprawa, nie znam się. Ale było nieźle. Choć biała kiełbasa w żurku już bardzo kiepska.

Cebula do kiełbasy z rusztu na pewno nie robiona na poczekaniu a jakaś odgrzewana. To przykre rozczarowanie. Kurczak w cieście z kolei bardzo smaczny.

Następnym razem to prędzej wybrałbym się tam na piwo niż na kolację. Gdy za oknami sypie śnieg po kilku piwach można nawet się wczuć, że człowiek siedzi gdzieś w górach. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

hightower
Prytan
Posty: 246
Rejestracja: 13-09-2011, 23:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: hightower »

niestety knajpa już nieaktualna ... chyba że się przenieśli.
Agencja interaktywna hauerpower.com. SEO, kampanie Ads. Projektowanie UX/UI. Dedykowane wdrożenia Wordpress.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6840
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

zamknięta

ODPOWIEDZ