Restauracja Gesslera

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Restauracja Gesslera

Post autor: LordRuthwen »

Wczoraj wracając do domu widziałem reklamy na słupach:
https://www.facebook.com/Gessler.Tarnow/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.gessler.tarnow.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Wg strony istniej od sierpnia? Był ktoś i może coś powiedzieć? Opiniom na FB nie wierzę, szczególnie w takiej ilości.
To zbieżność nazwisk?

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Restauracja Gesslera

Post autor: Jan Kowalski »

Może spróbuj strollować i wpisz tam niepochlebną opinię :) To może zabawne, ale się sprawdza. Kiedyś szukałem dobrego spalacza i na jednej stronie pochwały pod niebiosa. Kupiłem i taki se... więc napisałem to na stronie. Na drugi dzień już nie było komentarza, więc napisałem ponownie. Po trzecim razie mnie zablokowali i nadal są same dobre komentarze. Teraz jak widzę taką laurkę to puszczam takiego szczura i sprawdzam reakcję :)
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Restauracja Gesslera

Post autor: Goscinny »

tak, to ten Gessler co jest, zdaje się, najwiekszym dłużnikiem warszawskiego zarządu budynków czy jak to się nazywa. Widocznie w większych miastach go nie chcą, to szuka po mniejszych :)

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3589
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: Restauracja Gesslera

Post autor: Mr Greenback »

Gesslera w tym wszystkim to jest tylko nazwisko. Nie byłem w Tarnowie natomiast w Krakowie swego czasu owszem. Ceny ponad przeciętne, ale było to bardzo dobre i podawane w fajny sposób.
Zatem do codziennego stołoania to na pewno nie, ale jak chcesz zjeść np. z żoną rocznicowa kolacje to myślę , że może być warto .
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Re: Restauracja Gesslera

Post autor: gushman »

Byłem, jadłem i szczerze polecam.

Nie wiem, czy pan Gessler działa w tej restauracji na co dzień (wątpię), ale byliśmy w pierwszych dniach i mieliśmy to szczęście, że obsługiwał nas sam autor restauracji.

Jego wielka pasja do jedzenia, od hodowania składników na własnej działce, po oryginalny sposób podania, przekładają się nie tylko na smaczne posiłki, ale ciekawe ogólne doświadczenie stołowania się w restauracji. Wybór dań nie jest wielki, ale każde wydaje się być przygotowywane bardzo pieczołowicie. A na stole i na talerzu ląduje wprost z mobilnego palnika.

Mam wielką nadzieję, że restauracja zostanie z nami na długo, ale i wielką wątpliwość, czy zostanie z nami na długo. Gdyby jej lokalizacja liczyła się w co najwyżej setkach metrów od centrum, a nie kilometrach, to miałbym niemal pewność, że biznes się powiedzie. A tak: raczej trudno postawić na to, że kiedykolwiek trudno będzie tam o stolik.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

ODPOWIEDZ