Pizzeria FORUM - odradzam wszystkim

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.
Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11057
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Taaa.. a inne pizzerie nie mają problemu z dowozem - jakoś ich nie biją :) . Nie wiem skąd się "forum" urwało, ale na szczęście jest konkurencja.
To ja niby jestem "towarzystwo"? ;)


Szybszy
Obywatel
Posty: 56
Rejestracja: 16-04-2010, 23:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Szybszy »

Keleos pisze:Ja zamówiłem pizzę z CDF raz i więcej się nie odważyłem. Moja siostra za to miała ochotę na kebaba - przeszła w trakcie jedzenia...

Wielu ludzi zachwala CDF - mnie i mojej rodzinie nie podeszło.


Jak widać każda pizzeria znajdzie swoich fanów - może poza Grubym Bankiem, hehehe.
A ja właśnie ostatnio byłem pierwszy raz w Grubym Benku, zamówiłem Benka Pirata, czyli owoce morza i:

1) bardzo miła (ładna :P) obsługa :)
2) bardzo dobre ciasto i cała pizza :)
3) dwa sosy gratis czyli w cenie, do wyboru z 4
4) piwo również zimne
5) łazienka i toaleta wykończone w standardzie hotelowym :)

nie nazwałbym się fanem Grubego Benka, ale pierwsze spotkanie przebiegło wyśmienicie

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6844
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

No ja zaś ostatnimi czasy zamówiłem sobie pizzę z Piwnicy Tarnowskiej, bardzo dobra była, jedyne do czego się mogłem przyczepić to ostry sos, który był bardziej słony niż ostry.


Bartuzzi
Obywatel
Posty: 11
Rejestracja: 14-03-2010, 11:03

Post autor: Bartuzzi »

Jeszcze nikt nie wspomniał o restauracji AIDA? Bardzo ekskluzywny lokal, obsługa zawsze miła, niewiele ludzi tam chodzi dlatego pizza jest przygotowana dokładnie, a nie jak mrożonka z taśmy (forum). Czasem długo się czeka bo często maja nie rozgrzany piec. Ceny nie są najniższe ale za to składników nie brakuje.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6844
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Chodziło się tam za czasów technikum :)
Wtedy, owszem, była tam dobra pizza, ale to było dość dawno temu.
Teraz nie wiem jak tam jest.


Husiek
Hekatontarchos
Posty: 202
Rejestracja: 25-10-2009, 10:22
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Husiek »

A ja myślę że każdemu pizza będzie smakować tam gdzie lubi i co lubi ;) ja np lubię z maranto bo mi smakuje może nie każda ale co po niektóre z forum również tak ze huh smakoszy jest dużo ;) i każda pizzeria ma swego konesera ;)

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7656
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

A ja przy okazji zamawiania kawałka kamienia pod kominek zamówiłem tez kawałek granitu do piekarnika, i jak zacznie się 'sezon na pizze' (czyli gdzieś tak w okolicach września) to zdam relację ;)

Aaa - miejsce w ogródku na wiatę z grillem, piecem chlebowym i wędzarnią powoli się robi :) - z tym, że od słów do czynów droga daleka...
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Czy admini mogliby mimo wszystko zedytować treść tytułu na bardziej ogólny? Chyba żadna jadłodajnia nie ma tak negatywnego tytułu, a jak widać opinie o jedzeniu i obsłudze są podzielone.

Pamiętajcie, że w biznesie łatwo o anonimowe oskarżenia rzucane od niechcenia a trudniej o odzyskanie dobrego imienia. A to przekłada się na czyjeś życie osobiste, rodzinne...

Już pomijam sytuacje, gdy wpis może być inspirowany przez konkurencję. Akurat tutaj raczej nie wchodzi to w grę, ale kiedyś może.
Ostatnio zmieniony 01-01-1970, 02:00 przez gushman, łącznie zmieniany 2 razy.


slavo
Obywatel
Posty: 57
Rejestracja: 08-10-2010, 11:20

Post autor: slavo »

Goscinny pisze:
Beaver pisze:a podali w ogole powód dlaczego nie chca dowieść ?
Tak - na tą ulicę nie dowozimy. Może pan podejść pod "Biedronkę".
Czyli "nie, bo nie".
miałem ten sam problem .... wytłumaczono mi iż kilkakrotnie z naszej ulicy zamawiano u nich pizzę i nieodebrano pod wskazanymi adresami więc szef naszą wspaniała dzielnicę zostawia konkurencji :-?

a Forum jakos lubię choc dostawą tez się zawiodłem
54 800 ml O Rh+ .... a Ty ?


kwiatlotosu
Obywatel
Posty: 12
Rejestracja: 07-12-2010, 21:55

Post autor: kwiatlotosu »

Hej! pizza kiedyś rewelacyjna! dziś niestety niedobra:( niesmaczna , długi czas oczekiwania (2h) może przez ten czas oczekiwania jest niesmaczna automatycznie ale tyle co chodzi tam ludzi z rynku wiec można im wybaczyć :(

Awatar użytkownika

marcin11
Obywatel
Posty: 91
Rejestracja: 17-02-2010, 12:11
Lokalizacja: 50"N 21"E

Post autor: marcin11 »

Byłem dzisiaj w FORUM na rynku, niestety ta pizzeria to porażka. Klimaty jak w przydworcowej klubokawiarni. Słaba organizacja obsługi, mogli by się bardziej postarać zachęcić klientów do ponownego powrotu.

ODPOWIEDZ