Pizzeria FORUM - odradzam wszystkim

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.
Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Pizzeria FORUM - odradzam wszystkim

Post autor: Goscinny »

Właśnie zostałem zbulwersowany przez pizzerię "Forum". Dlaczego? Otóż na ich stronach jest informacja, że dowożą na terenie miasta Tarnowa, a nawet poza.
Chciałem zamówić pizzę z dowozem. Kiedy podałem adres (w Tarnowie, niedaleko centrum) dowiedziałem się, że na ta ulice nie dowożą !!!!
Pani powiedziała, żebym wyszedł.... pod "biedronkę" - czyli jakieś 300 m - pizza "z dowozem"!!!
Wyśmiałem ją i zadzwoniłem do innej pizzerii - nie było najmniejszych problemów z zamówieniem.
Tak się wkurzyłem, że mam pytanie do naszych forumowych "prawników". Czy odmowa dowozu, pomimo tego, że na stronach (czyli w ofercie) nie ma żadnych wykluczeń dot. adresów w mieście może zostać zgłoszona do Rzecznika Konsumenta (nota bene mojego znajomego - mieszka obok mnie też na tej "zakazanej" ulicy)?

Tak więc wszystkim powiadam - zanim zamówicie coś w "Forum" sprawdźcie, czy nie mieszkacie w strefie zakazanej!
Załączniki
Strefy dowozu z "forum"
Strefy dowozu z "forum"
pizzeriaforum-dowóz.jpg (32.21 KiB) Przejrzano 10976 razy


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Zmień temat na "odradzam dowóz" albo coś takiego, bo sama Pizzeria jest jak najbardziej w porządku (jeśli o jadło chodzi)

Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Ja odradzam pizzerię jako całość - nie będę się rozdrabniał, bo mi podpadła cała pizzeria.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

To ja WSZYSTKIM POLECAM. Pyszna pizza, ekstra sos (czosnkowy), nie najgorsze ceny.

Jakby człowiek miał tak przekreślać lata czyjejś świetnej pracy z uwagi na jednorazowe niedomówienie to by człowiek musiał chyba przestać z domu wychodzić.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3589
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Keleos pisze:Zmień temat na "odradzam dowóz" albo coś takiego, bo sama Pizzeria jest jak najbardziej w porządku (jeśli o jadło chodzi)
Pizza jest w Forum niedobra. Jeżeli ktoś chce zjeśc dobrą pizze w Tarnowie to albo Sop[rano(tyle ze drogo!) albo w nowo otwartej pizzeri na Rynku.Jest tam naprawde świetna pizza i ciasto jak we Włoszech. Forum to popłuczyna pizzy i zdania nie zmienie dopoki nie zobacze wyzszej jakości ciasta.
Ostatnio zmieniony 27-04-2010, 20:13 przez Mr Greenback, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

"ciasto jak we Włoszech" - tyle, ze nie każdy chce "włoską" pizzę. Ja wolę "polską".

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3589
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Keleos pisze:"ciasto jak we Włoszech" - tyle, ze nie każdy chce "włoską" pizzę. Ja wolę "polską".
Polską? Czyli dorzucic kukurydze i polać ketchupem :mrgreen:
Jednym słowem kotlet schabowy np.na słodko.Nazywa sie to chyba profancją.... :roll:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Keleos, nie wiem czy pyszna czy nie, bo NIE DOWOŻĄ do fragmentu Centrum! Pomimo ich zapewnień na stronie. Nie obchodzi mnie czy mają dobre jedzenie - zostałem potraktowany jakbym mieszkał gdzieś, gdzie napadają i mordują dostawców pizzy.
Coś tam kiedyś czytałem ile straty generuje jeden niezadowolony klient - a już będzie ich więcej, bo w pracy, mam nadzieję, zrezygnujemy z dostaw od nich na rzecz konkurencji.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Cóż, Greenback: jedni piją Macchiato, jedzą Croissanty i zostawiają Fccesy, a inni cieszą się, że mogą być Polakami i robić wszystko na swój styl i wg. własnego upodobania.

Kebaba pewnie też nie zjesz, jeśli nie jest z jagnięciny?

Goscinny: cóż, na Wałową też nie dowożą, a to samo Centrum... ; )

Awatar użytkownika

Versacz
Archont
Posty: 636
Rejestracja: 31-08-2009, 12:55

Post autor: Versacz »

Też proponuje zmianę tego tematu bo pizzeria naprawdę dobra, chociaż faktycznie czasami są problemy z dowozem.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3589
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Keleos pisze:Cóż, Greenback: jedni piją Macchiato, jedzą Croissanty i zostawiają Fccesy, a inni cieszą się, że mogą być Polakami i robić wszystko na swój styl i wg. własnego upodobania.

Kebaba pewnie też nie zjesz, jeśli nie jest z jagnięciny?

Goscinny: cóż, na Wałową też nie dowożą, a to samo Centrum... ; )
Kebabów w Polsce nie jem bo to syf. A kto jadl go choćby w Turcji to nie zje na pewno tego z naszej ulicy. Idąc Twoim tropem wielbicielu polaczczyzny---jedni zjedzą pierogi domowej roboty ,a inni mrożonkę z Tesco. Zależy co kto lubi. Nie rozmywajmy tematu.A Gosinnemu mówiee ze nie ma czego żałować.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Zlinczuj mnie jeszcze, bo nie jestem fanem kawioru, a kawy nie pijam prosto z Brazylii... :roll:

Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Versacz, ale tu chodzi o to, że kłamią na swoich stronach WWW, a nie o jakość jedzenia! Jak widać mają strefy "lepsze" i "gorsze", co nie jest uwidocznione w ofercie. Chyba tak nie wolno robić?

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3589
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Keleos pisze:Zlinczuj mnie jeszcze, bo nie jestem fanem kawioru, a kawy nie pijam prosto z Brazylii... :roll:
Jasne.Kawe pijasz z Lublina. :lol: Bo jest na modłę polską hehe Tak oto można popaść w śmieszność próbując udawadniać swoje racje. Z mojej strony koniec tematu bo pizzy by forum nie jem i nie bede.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Popaść w śmieszność to można wykazując się nieumiejętnością czytania ze zrozumieniem.

"pić kawę prosto z Brazylii"

Całkiem możliwe, że kawa, którą pijam, spędza trochę czasu w Lublinie.

ODPOWIEDZ