Piwo "Czarny Smok"

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Piwo "Czarny Smok"

Post autor: LordRuthwen »

Pewnie ktoś się z nim już zetknął - można je dostać w Hoang Long (wietnamska restauracja przy Słonecznej) w cenie dość zaporowej jak dla mnie. Pytałem, szukałem i nie znalazłem sklepu w Tarnowie, gdzie można by to piwo kupić, więc uderzyłem do producenta :) i dostałem numer do miejsca gdzie takie piwko jest w cenie 2,80 za butelkę.

I teraz pytanie, czy ktoś by był chętny się dorzucić do zamówienia?
Naturalnie jeszcze do tego dochodzi transport kurierem, patrzyłem tylko na ceny DHL, jak ma ktoś tańsze to proszę o info, przy 2 skrzynkach zamówienia wychodzi po około 4 zł za butelkę, a im więcej tym taniej.
Chyba, że ktoś czasem będzie przejeżdżał przez Knurów koło Gliwic?

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Cena zaporowa czyli ile?

Awatar użytkownika

Autor tematu
LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

8 zł?

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

www.browamator.pl - na początek przy zakupie własnego mini-browaru :) (garnek na brzeczkę i ze dwa fermentatory) może trochę wydasz więcej, ale potem piwo ok 1,5 pln/butelkę, i to jakie chcesz :)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Standard w tarnowskich lokalach za butelkę piwa, to 6-8zł, więc aż tak dużo nie jest.

ODPOWIEDZ